1. WM/PrisonPlanet: Szczepionka SARS-CoV-2 może wywołać bezpłodność; 2. Korwin TV: Konfederacja wprost: Żądamy DOBROWOLNOŚCI szczepień! Dość kłamstw rządu; 3. Szwajcaria: Władze medyczne nie zatwierdziły szczepionek na covid-19; 4. Komentator: PIS Wstrzymuje Luzowanie Obostrzeń! Część Polski Powinna Być w Zielonej Strefie!

Szczepionka SARS-CoV-2 może wywołać bezpłodność

 

Szwajcaria: Oto odpowiedzialny rząd Szwajcarii, odpowiedzialny urząd medyczny i ludzie władzy którzy odpowiadają przed narodem bezpośrednio. Oni nie popełnią błędu. Szczepionki nie dają gwarancji bezpieczeństwa, nie przetestowano tych grup społecznych, które mają być zaszczepione, nie udokumentowano dostatecznie ich skuteczności. Koniec Kropka!

1a. WM/PrisonPlanet: Szczepionka SARS-CoV-2 może wywołać bezpłodność

Opublikowano: 07.12.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 305

Były wiceprezes i dyrektor naukowy firmy Pfizer dr Michael Yeadon oraz niemiecki pulmonolog i parlamentarzysta dr Wolfgang Wodarg złożyli pilny wniosek do Europejskiej Agencji Leków, wzywając do natychmiastowego zawieszenia wszystkich badań nad szczepionkami SARS-CoV-2, w szczególności badaniem firmy BioNtech/Pfizer dotyczącym BNT162b (numer EudraCT 2020-002641-42).

Yeadon i Wodarg twierdzą, że badania należy wstrzymać do czasu udostępnienia studium projektowego, które rozwiąże szereg poważnych obaw dotyczących bezpieczeństwa wyrażonych przez rosnącą grupę renomowanych naukowców, którzy są sceptyczni w odniesieniu do szybkości opracowywania szczepionek. „Z jednej strony składający petycję domagają się, aby ze względu na znany brak dokładności testu PCR w poważnym badaniu konieczne było zastosowanie tak zwanego sekwencjonowania Sangera. Jest to jedyny sposób, aby przedstawić wiarygodne oświadczenia dotyczące skuteczności szczepionki przeciwko CPVID-19. Na podstawie wielu różnych testów PCR o bardzo różnej jakości nie można określić ani ryzyka choroby, ani możliwej korzyści ze szczepionki z niezbędną pewnością, dlatego testowanie szczepionki na ludziach jest samo w sobie nieetyczne” – podał „2020 News”.

Zwracają oni również uwagę na obawy wyrażone w poprzednich badaniach dotyczących szczepionek na inne koronawirusy, w tym:

– Tworzenia tak zwanych „nieneutralizujących przeciwciał” może prowadzić do przesadnej reakcji immunologicznej, zwłaszcza gdy osoba badana po szczepieniu ma do czynienia z prawdziwym „dzikim” wirusem. Ta tak zwana amplifikacja zależna od przeciwciał, ADE, jest od dawna znana na przykład z eksperymentów nad szczepionkami przeciw koronawirusom u kotów. W trakcie tych badań wszystkie koty, które początkowo dobrze tolerowały szczepienie, zmarły po złapaniu dzikiego wirusa.

– Oczekuje się, że szczepionki wytworzą przeciwciała przeciwko białkom kolczastym SARS-CoV-2. Jednak białka te zawierają również białka homologiczne syncytyny, które są niezbędne do tworzenia łożyska u ssaków, takich jak ludzie. Należy bezwzględnie wykluczyć, że szczepionka przeciwko SARS-CoV-2 może wywołać reakcję immunologiczną przeciwko syncytynie-1, ponieważ w przeciwnym razie może dojść do nieokreślonej czasowo bezpłodności u zaszczepionych kobiet.

– Szczepionki mRNA firmy BioNTech/Pfizer zawierają glikol polietylenowy (PEG). U 70% ludzi przeciwko tej substancji powstają przeciwciała co oznacza, że u wielu osób mogą rozwinąć się alergiczne, potencjalnie śmiertelne reakcje na szczepienie.

– Zbyt krótki czas trwania badania nie pozwala na realistyczne oszacowanie późnych skutków. Podobnie jak w przypadku narkolepsji po szczepieniu na świńską grypę, miliony zdrowych ludzi byłyby narażone na niedopuszczalne ryzyko, gdyby wydano natychmiastową zgodę i pojawiła się możliwość obserwacji późnych skutków szczepienia.

Niemniej jednak BioNTech/Pfizer najwyraźniej złożył wniosek o szybkie zatwierdzenie 1 grudnia 2020 r.

Źródło oryginalne: ZeroHedge.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

https://wolnemedia.net/szczepionka-sars-cov-2-moze-wywolac-bezplodnosc/

1b.Eksperci ostrzegają, że szczepionki mRNA na Covida mogą powodować nieodwracalne uszkodzenia genetyczne.

 

Mimo, iż istnieje wiele powodów na to, aby unikać szczepionek przeciwko COVID-19, które są nam narzucane, to Robert F. Kennedy Jr. z Children’s Health Defense niedawno zwrócił uwagę na niektóre z najbardziej niepokojących aspektów tych szczepionek.

Jego głównym zmartwieniem jest fakt, że szczepionki informacyjne RNA lub mRNA są pierwszymi szczepionkami w historii, które bezpośrednio ingerują w materiał genetyczny pacjentów i zmieniają go, stwarzając problemy zdrowotne, etyczne i moralne.

 

Szczepionki te obejmują wstrzyknięcie wytworzonego w laboratorium genetycznego materiału RNA do organizmu, w którym atakuje komórki i przejmuje ich wytwarzające białka rybosomy, aby wyprodukować słynne białko kolczaste koronawirusa, które nadaje mu wygląd przypominający koronę. Następnie ciało powinno, przynajmniej w teorii, zostać przygotowane do walki z później napotkanym wirusem. Krótko mówiąc, te szczepionki zmieniają komórki organizmu w fabryki wytwarzające białka, które pobudzają odpowiedź immunologiczną na specyficzny patogen.

 

więcej: http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/eksperci_ostrzegaja_ze,p1615571024

2. Korwin TV: Konfederacja wprost: Żądamy DOBROWOLNOŚCI szczepień! Dość kłamstw rządu

https://www.youtube.com/watch?v=-xO64Cqieyc

Szwajcaria: Oto odpowiedzialny rząd Szwajcarii, odpowiedzialny urząd medyczny i ludzie władzy którzy odpowiadają przed narodem bezpośrednio. Oni nie popełnią błędu. Szczepionki nie dają gwarancji bezpieczeństwa, nie przetestowano tych grup społecznych, które mają być zaszczepione, nie udokumentowano dostatecznie ich skuteczności. Koniec Kropka!

3. Szwajcaria: Władze medyczne nie zatwierdziły szczepionek na covid-19

Szwajcarski regulator rynku leków Swissmedic twierdzi, że brak jest niezbędnych informacji do zatwierdzenia trzech różnych szczepionek przeciw COVID-19 zamówionych przez rząd. Tamtejsze władze planują zaszczepić 6 mln osób do lata.

Urząd ds. rejestracji i kontroli leków Swissmedic w Bernie ocenił, że w dokumentacji szczepionek nadal brakuje ważnych danych dotyczących bezpieczeństwa, skuteczności i jakości, i przekazał te wymagania producentom, czyli firmom Pfizer/BioNTech, AstraZeneca i Moderna.

Nie mamy danych na temat skuteczności badań klinicznych i ważnych grup, które uczestniczyły w tych rozległych badaniach – powiedział Claus Bolte, szef działu autoryzacji w Swissmedic podczas konferencji prasowej zorganizowanej w poniedziałek (7 grudnia) przez Federalny Urząd Zdrowia (BAG).

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-koronawirus-szwajcaria-wladze-medyczne-nie-zatwierdzily-szcz,nId,4901161#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 

Dlaczego Szwajcaria nie zatwierdziła jeszcze żadnej szczepionki na COVID-19?

Szwajcaria nie zatwierdziła żadnej szczepionki na COVID-19. Nie znaczy to jednak, że Szwajcarzy nie będą się szczepić. Rząd zarezerwował 13 mln dawek szczepień od trzech dostawców za pośrednictwem WHO. O co więc chodzi w tej sytuacji?

Szwajcarskie organy ds. leków nie zatwierdziły jeszcze żadnej szczepionki na COVID-19.

„Szwajcaria nie zatwierdziła żadnej szczepionki na COVID-19” grzmią nagłówki internetowych artykułów. Takie stwierdzenie to woda na młyn dla osób negatywnie nastawionych do szczepionek, które dostały w ręce argument – skoro Szwajcaria nie zatwierdza szczepionek, to ewidentnie z tymi szczepionkami coś musi być nie tak. Jak jest naprawdę? O co chodzi z dopuszczeniem do obrotu szczepionek na COVID-19 w Szwajcarii?

„Brakuje nam danych na temat skuteczności badań klinicznych i ważnych podgrup, które uczestniczyły w tych dużych badaniach” – powiedział Claus Bolte, szef działu autoryzacji w Swissmedic. Swissmedic to centralny szwajcarski organ nadzorujący produkty terapeutyczne. Podstawą działalności Swissmedic jest prawo dotyczące produktów leczniczych.

Zanim Swissmedic zatwierdzi stosowanie szczepionki na COVID-19 chce wiedzieć o wcześniejszych chorobach osób, które brały udział w badaniach. Według tego organu akceptacja tak szybko opracowanych szczepionek wymaga dużego zaufania do producentów i organów zatwierdzających. Dlatego tak ważne jest aby bardzo dokładnie zbadać skutki dla różnych grup ludzi.

Czy to oznacza, że Szwajcaria nie zatwierdzi szczepionek na COVID-19? Nie. Oznacza to, że wszelkie zezwolenia zostaną wydane po dokładnym przeanalizowaniu badań klinicznych opracowanych preparatów.

Adwokat

20 godz. temu

Do komentarza załączam zbiór przepisów prawnych, które pozwolą wam bronić się przed zbrodniczymi praktykami jakich zamierza dopuścić się obecny rząd. Radzę je sobie skopiować, ponieważ wkrótce mogą okazać się bardzo pomocne. Art. 27 § 2. Kodeksu Karnego „Eksperyment jest niedopuszczalny bez zgody uczestnika, na którym jest przeprowadzany, należycie poinformowanego o spodziewanych korzyściach i grożących mu ujemnych skutkach oraz prawdopodobieństwie ich powstania, jak również o możliwości odstąpienia od udziału w eksperymencie na każdym jego etapie” Art. 192 § 1. Kodeksu Karnego „Kto wykonuje zabieg leczniczy bez zgody pacjenta, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2” Art. 39. Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej „Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody” Art. 16. Ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta „Pacjent ma prawo do wyrażenia zgody na udzielenie określonych świadczeń zdrowotnych lub odmowy takiej zgody, po uzyskaniu informacji w zakresie określonym w art. 9” Art. 15 ust. 1 Kodeksu Etyki Lekarskiej „Postępowanie diagnostyczne, lecznicze i zapobiegawcze wymaga zgody pacjenta” Art. 32 ust. 1. Ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty „Lekarz może przeprowadzić badanie lub udzielić innych świadczeń zdrowotnych, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych w ustawie, po wyrażeniu zgody przez pacjenta” Art. 25 ust. 1. Ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty „Przeprowadzenie eksperymentu medycznego wymaga pisemnej zgody osoby badanej mającej w nim uczestniczyć. W przypadku niemożności wyrażenia pisemnej zgody, za równoważne uważa się wyrażenie zgody ustnie złożone w obecności dwóch świadków. Zgoda tak złożona powinna być odnotowana w dokumentacji lekarskiej” Art. 34 ust. 1. Ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty „Lekarz może wykonać zabieg operacyjny albo zastosować metodę leczenia lub diagnostyki stwarzającą podwyższone ryzyko dla pacjenta, po uzyskaniu jego pisemnej zgody” Art. 23. Kodeksu Cywilnego „Dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska, pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach” Art. 3. Karta Praw Podstawowych Unii Europejskiej Art. 5. Europejska Konwencja Bioetyczna „Nie można przeprowadzić interwencji medycznej bez swobodnej i świadomej zgody osoby jej poddanej” Art.15. ust. 2 Ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi ” Wykonanie obowiązkowego szczepienia ochronnego jest poprzedzone lekarskim badaniem kwalifikacyjnym w celu wykluczenia przeciwwskazań do wykonania obowiązkowego szczepienia ochronnego” Art. 31. ust. 2. Konnstytucji RP „Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje.” Art. 8 ust. 1 Konwencji o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności „Każdy ma prawo do poszanowania swojego życia prywatnego i rodzinnego, swojego mieszkania i swojej korespondencji”. Art. 4. ust. 1 Ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta „W razie zawinionego naruszenia praw pacjenta sąd może przyznać poszkodowanemu odpowiednią sumę tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę na podstawie art. 448 Kodeksu Cywilnego”

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-europie,dlaczego-szwajcaria-nie-zatwierdzila-jeszcze-zadnej-szczepionki-na-covid-19—wyjasniamy-,artykul,09498267.html

4. Komentator: PIS Wstrzymuje Luzowanie Obostrzeń! Część Polski Powinna Być w Zielone Strefie!

https://www.youtube.com/watch?v=NbsnAG7VBBU

 

► Pogłębiona Analiza Ulotki Szczepionki Pfizer! ► https://youtu.be/O3Nl2M2Hf4Y

► Zwolnienie z Obowiązku Maseczek Tylko dla Zaszczepionych! ► https://youtu.be/lI_RjIinEGY

► Instagram Atora ► https://www.instagram.com/ator_official/

► Ator na Twitterze ► https://twitter.com/KrzysztofAtor

► Cała seria ► https://www.youtube.com/playlist?list…

► Inne serie filmów ► (Lekkie vlogi) https://www.youtube.com/playlist?list… + (Życiowe tematy) https://www.youtube.com/playlist?list… + (Teorie Spiskowe) https://www.youtube.com/playlist?list…

► Daj lajka na „Fejsie” ► https://www.facebook.com/Wideoprezent… + https://www.facebook.com/AtorOficjal + http://bit.ly/PSA_GrupaFacebook

PIS Wstrzymuje Luzowanie Obostrzeń! Część Polski Powinna Być w Zielone Strefie! Analiza Komentator Bank Szpital Zdrowie Praca Gospodarka PL Relacja Kredyt Pieniądze Kredyt Polityka Film PL – Krzysztof Ator Woźniak z YouTube Komentator na Wideoprezentacje mówi prosto z mostu jak jest bez owijania w bawełnę. Powiązane vlogi: 1.► Medyk Masakruje Szczepionkowy Plan Rządu! ► https://youtu.be/IVfDEwe_4Js

2 . ► Obowiązkowy Certyfikat Odporności – To JUŻ SIĘ ZACZYNA! ► https://youtu.be/G3UZo8-1-Zw

3. ► Maseczki Zostaną NA STAŁE! ► https://youtu.be/ybmzR6vcHs0

Podziel się!