1. wR24.pl: Jak kłamią media ws. pandemii COVID-19!? Historia łgarstwa i manipulacji!; 2. Dr Piotr Keikus -Czy wiesz czym chcą Cię zaszczepić? Dr. Piotr Rubas; 3. NTV: NWO – Wchodzimy w fazę szczepień – Postawa Wolnych Ludzi; 4a. wR24.pl: Nowe szokujące INFO ws. wyborów w USA!? Wojsko prosi Trumpa o stan wyjątkowy i nowe wybory?; 4b. Andy Choinski: NA ŻYWO: Prezydent Donald Trump organizuje wiec zwycięstwa w Valdosta, GA

Jak kłamią media ws. pandemii COVID-19!? Historia łgarstwa i manipulacji!

epa08305764 The column of military trucks loaded with coffins leaves Bergamo, Italy, 19 March 2020. An impressive column of military vehicles has crossed the heart of Bergamo tonight, from the monumental cemetery to the highway, with a border of coffin of the coronavirus dead that the Bergamo cemetery can no longer manage due to the surge: the expectations for the existing cremations now passed the week. The coffin, placed on about thirty army trucks, are about seventy and are directed to a dozen investments throughout Italy. Italy is under lockdown in an attempt to stop the wide spread of Coronavirus. Italy now has more than 30,000 coronavirus cases. EPA/FABIO CONTI
Dostawca: PAP/EPA.

Te zdjęcia są już przysłowiową ilustracją-symbolem światowej koronawirusowej manipulacji medialnej. Jak to możliwe, że media tak bezczelnie kłamią w sprawie pandemii, w sprawie szczepionek, w sprawie rzekomej skuteczności maseczek – co jest tak oczywistym absurdem że trudno wyobrazić sobie większy?

Dlaczego rząd PIS zaatakował Ruch Kontroli Szczepień STOPNOP oraz Jerzego Ziębę, który organizował wystąpienia informacyjne na temat leków i szczepionek w Sejmie, czy marihuany medycznej współdziałając z najświatlejszymi posłami, Justyną Sochą i najodważniejszymi polskimi lekarzami dosłownie kilka miesięcy przed zaplanowaną pandemią?

Dlaczego media usiłują zdeptać Edytę Górniak – myślę, mam nadzieję, przyszłą kandydatkę na Prezydenta Polski z ramienia Ruchu Wolnych Ludzi?

Dlaczego zbrodniczy rząd PIS chce przeprowadzić na masową skalę na Polakach eksperyment medyczny?

Na te wszystkie pytania znajdziemy odpowiedzi, w procesach sądowych jakie wpierw przedstawiciele polityczni Polaków z Konfederacji z pomocą ekspertów z Apelu 66 Lekarzy Polskich, a potem Polacy wytoczą rządowi PIS i III RP.

Tak będzie jeśli nie wycofają się z drogi MASOWYCH SZCZEPIEŃ POLAKÓW preparatem, który jest szkodliwy dla kobiet w ciąży, który może powodować bezpłodność, który jest zabroniony do podawania matkom karmiącym bo szkodzi niemowlętom, który zabroniono podawać dzieciom i młodzieży poniżej 16 roku życia, który może okazać  się zabójczy dla ludzi starych a dotkniętych chorobami np w DPS-ach, gdzie zamierzają masowo szczepić staruszków, preparat zabroniony do podawania ludziom z nadciśnieniem, z cukrzycą, i chorym na choroby onkologiczne i z innymi chorobami, preparat który przetestowano tylko na grupie młodych i zdrowych ludzi, preparat który przez 28 dni naraża organizm o osłabionej tym preparatem odporności na zachorowania wirusowe i bakteriologiczne inne niż covid-19. Producent Pfizer za te wszystkie sytuacje i ewentualne „powikłania” w swojej ulotce dołączonej do szczepionki nie bierze odpowiedzialności prawnej ani finansowej.  

Jeśli nie wycofają się z drogi, którą podążają pod dyktando interesów Banksterki Światowej i Big Pharmy, lekceważąc przyszłość Polski i dobro Polaków i zdrowie przyszłych pokoleń naszego narodu, to nie wyjdą z wiezień do końca życia.

1. wR24.pl: Jak kłamią media ws. pandemii COVID-19!? Historia łgarstwa i manipulacji!

https://www.youtube.com/watch?v=eskujCTH0mE

2. Dr Piotr Keikus -Czy wiesz czym chcą Cię zaszczepić? Dr. Piotr Rubas

 

https://www.facebook.com/100017482212949/videos/764075000851900

3. NTV: NWO – Wchodzimy w fazę szczepień – Postawa Wolnych Ludzi

https://www.youtube.com/watch?v=bBHFLhVvPB0

4a. wR24.pl: Nowe szokujące INFO ws. wyborów w USA!? Wojsko prosi Trumpa o stan wyjątkowy i nowe wybory?

https://www.youtube.com/watch?v=czjw9UO_ROI

 

4b. Andy Choinski: NA ŻYWO: Prezydent Donald Trump organizuje wiec zwycięstwa w Valdosta, GA

https://www.youtube.com/watch?v=oZzc3OKpi60

Podziel się!