1a. wR24.pl: Trump odzyskuje serwery! Demokraci w popłochu! Kto oszukał wybory w USA?; 1b.: Andy Choinski – Wybory w USA; 2. Wieda.pl: Cesare Sachetti: Dwa tygodnie, które zadecydują o losach ludzkości – ostateczna bitwa pomiędzy Trumpem a NWO; 3. Wieda.pl: Infowars – Did President Trumph Just Signal Dreaded COVID „Second Wave” Is A HOAX?; 4. wR24.pl: Czy Polacy zbudują swoja platformę wideo? To koniec wolności w Europie?

Trump odzyskuje serwery! Demokraci w popłochu! Kto oszukał wybory w USA?

1a. wR24.pl: Trump odzyskuje serwery! Demokraci w popłochu! Kto oszukał wybory w USA?

https://www.youtube.com/watch?v=mz1anGeZwMI

1b.: Andy Choinski – Wybory w USA

https://www.youtube.com/watch?v=KDiFb2QkQNY

2. Wieda.pl: Cesare Sachetti: Dwa tygodnie, które zadecydują o losach ludzkości – ostateczna bitwa pomiędzy Trumpem a NWO

Autor: Cesare Sachetti – Twitter: @CesareSacchetti

Wsparcie dla autora: https://www.paypal.me/CesareSacchetti

Źródło: https://lacrunadellago.net/2020/12/02/the-next-two-weeks-will-determine-the-fate-of-mankind-the-final-battle-between-trump-and-the-new-world-order/?lang=en

Wszystkie łącza do źródeł podanych tu informacji znajdują się w artykule autora.
Tłumaczenie automatyczne.

Ta historia wykracza poza literacką fantazję powieści szpiegowskich Johna le Carrè.

Wybory w USA w 2020 roku, oprócz tego, że są prawdziwą próbą zamachu stanu, wciąż trwającego, jak przypomniał generał Flynn, uważanego za szefa wywiadu osobistego Trumpa, są z pewnością skomplikowaną międzynarodową operacją hakerską.

Operacja wymyślona i realizowana przez kręgi głębokiego stanu Waszyngton, zawsze zaciekłych wrogów amerykańskiego prezydenta oraz przez obce kraje i organizacje mocno trzymane w rękach globalistycznej kabały, w szczególności komunistyczne Chiny, Niemcy i Unia Europejska. od czasu jej powstania kierowana przez niemieckie elity merkantylistyczne.

Globalizm już dawno zdecydował, że Donald Trump nie powinien mieć możliwości kontynuowania swojej kadencji w Białym Domu.

Międzynarodowa masoneria i wielkie rodziny Nowego Porządku Świata dały jasno do zrozumienia, że ​​Trump stanowił śmiertelne zagrożenie i nakazał mu zejście ze sceny.

Nancy Pelosi przed wyborami nie mogła być bardziej jednoznaczna w tym względzie . Bez względu na wyniki sondaży, powiedział prezes Izby Reprezentantów USA, Joe Biden nadal będzie prezydentem 20 stycznia.

Plan został uruchomiony, gdy tylko system zobaczył, że Donald Trump bez większych trudności wygrywa wybory prezydenckie w 2020 roku.

Aby lepiej zrozumieć, co się stało, musimy ponownie cofnąć się do nocy 3 listopada, momentu, w którym rozpoczął się zamach stanu.

Prezydent Trump sam niedawno przypomniał w wywiadzie dla Fox News po tygodniach przerwy w prasie, jak wydarzyło się coś bezprecedensowego w historii Ameryki.

Wszyscy kasjerzy przestali liczyć w tym samym czasie w kluczowych stanach, które zadecydowały o zwycięstwie wyborczym.

W stanie Pensylwania doszło do prawdopodobnie największego oszustwa w historii, kiedy był tu Trump z przewagą 700 tysięcy głosów i od momentu przerwy do bardzo długiego i niekończącego się głosowania, które trwało w kolejnych dniach, Biden zarobił 1 milion głosuje z powietrza .

Dominion, firma powiązana z Sorosem odpowiedzialna za oszustwo

Głosy pocztowe, które dotarły po terminie 3 listopada i „dziwnie” wszystkie przydzielone Bidenowi, odegrały decydującą rolę w przesunięciu równowagi w kierunku kandydata Demokratów, ale jeszcze bardziej decydująca była rola Dominion Voting System, oprogramowanie używane w wielu stanach do liczenia głosów.

Kilka badań statystycznych i komputerowych pokazało, jak serwery tej firmy przeniosły setki tysięcy głosów od Trumpa do Bidena.

Technicy określają te problemy techniczne jako „usterki”, ale usterki to błędy komputera, które są zwykle całkowicie przypadkowe.

W tym przypadku każdy z tych „błędów” powodował przesunięcie głosów z Donalda Trumpa na Joe Bidena. W spornych państwach nie było nawet przypadku, w którym sytuacja byłaby odwrotna. Trump nigdy nie zdobył głosu na maszynach do liczenia głosów.

Aby zidentyfikować sprawców największego oszustwa wyborczego w historii Ameryki i prawdopodobnie świata, musimy przyjrzeć się bliżej tej firmie, Dominion Voting System.

Dominion to kanadyjska firma, która ma wiele powiązań z głębokim stanem Waszyngton .

W szczególności ta firma korzysta z innej spółki zależnej, Smartmatics Inc, której przewodniczy Mark Malloch Brown, brytyjski polityk, wcześniej członek Partii Pracy.

Malloch Brown jest postacią bardzo bliską George’owi Sorosowi, biorąc pod uwagę jego członkostwo w Open Society finansowanym i założonym przez finansistę pochodzenia węgierskiego i żydowskiego.

Związki Dominium z postępowym i demokratycznym establishmentem nie ograniczają się jednak do tych okoliczności.

Były szef personelu Nancy Pelosi, Nadeam Elshami, pracował dla tej firmy, a Fundacja Clinton zaangażowała Dominion w jedną ze swoich inicjatyw zwanych „Projektem Delian”, aby poświadczyć uczciwość wyborów w kilku krajach rozwijających się.

Kanadyjska firma oficjalnie zaprzecza jakiejkolwiek odpowiedzialności za oszustwo, ale „co dziwne” niezwykle trudno jest skontaktować się z jej kierownictwem następnego dnia po wyborach .

W Toronto, w budynku, w którym znajduje się oficjalna siedziba firmy, zniknęły wszelkie odniesienia, które mogłyby prowadzić do Dominion.

Na tym samym piętrze, na którym znajduje się kanadyjska firma, znajdują się biura organizacji pozarządowej Tides, finansowanej przez George’a Sorosa.

Dlatego wydaje się, że Dominium ponownie ma bardzo bliskie związki z jednym z najważniejszych ludzi w międzynarodowych kręgach globalistów.

Chociaż ta firma nadal zaprzecza jakiejkolwiek odpowiedzialności za popełnione oszustwo wyborcze, to jeden z jej dyrektorów, Eric Coomer, wyjaśnił w filmie z 2016 roku, w jaki sposób można przenosić głosy z jednego kandydata na drugiego za pomocą zmanipulowanych serwerów Dominion. .

Eric Coomer jest kluczową postacią, o której należy pamiętać w tej historii, ponieważ zgodnie z rewelacjami amerykańskiej sieci One America News , zapewniłby on jeszcze przed wyborami, że byłby „cholernie pewien”, że uniemożliwi Trumpowi pozostanie w Białym Domu.

Coomer jest również bardzo bliski ideologicznie grupom terrorystycznym Black Lives Matter i Antifa, ponownie finansowanym przez niewysłowionego George’a Sorosa oraz duże amerykańskie grupy przemysłowe i finansowe.

W tej chwili wydaje się, że nikt nie wie, dokąd udał się Eric Coomer od dnia wyborów, a sama Domena n nie przybyła na publiczne przesłuchanie z lokalnym parlamentem Pensylwanii, aby wyjaśnić, jak działają jej maszyny.

Firma ta jest więc w pełni zaangażowana w hakowanie komputerów, co ma powiązania nie tylko z Kanadą Justin Trudeau, który wyjaśnił, że Wielki Reset, którego chcą wyższe szczeble globalizmu, o którym już mówiliśmy, jest „wielką szansą” świat.

Operacja sił specjalnych Trumpa w celu odzyskania serwerów Dominion w Niemczech

 

więcej u źródła: https://wieda.pl/cesare-sachetti-dwa-tygodnie-ktore-zadecyduja-o-losach-ludzkosci-ostateczna-bitwa-pomiedzy-trumpem-a-nwo/

 

3. Infowars: Did President Trumph Just Signal Dreaded COVID „Second Wave” Is A HOAX?

 

https://wieda.pl/wp-content/uploads/2020/12/Infowars-Trump-covHOAX.jpg

 

4. wR24.pl: Czy Polacy zbudują swoja platformę wideo? To koniec wolności w Europie?

https://www.youtube.com/watch?v=6YjIpT15hSE

 

Podziel się!