1. NTV: BBC: na ile wiarygodne są testy na covid19?; 2. Dr Hubert Czerniak: Apel do nauczycieli, lekarzy, policjantów…; 3. NTV Przywrócony na YouTube: Epidemia samobójstw – Agnieszka Malczewska-Błaszczyk; 4. Wnet: Becker: Kraken się wynurza, lewica w USA zalicza śmiertelny rollercoaster; 5. Komentarz w związku z rozpadem Koalicji Kukiz+PSL.

BBC: na ile wiarygodne są testy na covid19?

 

 

1. NTV: BBC: na ile wiarygodne są testy na covid19?

https://www.facebook.com/niezaleznatelewizja/videos/286530949448491

 

2. Dr Hubert Czerniak: Apel do nauczycieli, lekarzy, policjantów…

 

https://www.facebook.com/trafalski.pwp/videos/401022307610373

 

3. NTV Przywrócony na YouTube: Epidemia samobójstw – Agnieszka Malczewska-Błaszczyk

https://www.youtube.com/watch?v=ldzlQaqH7nY

4. Wnet: Becker: Kraken się wynurza, lewica w USA zalicza śmiertelny rollercoaster. A Trump? Gra w golfa!

https://www.youtube.com/watch?v=PAL5hxh_0vA

 

5. Komentarz w związku z rozpadem Koalicji Kukiz+PSL.

Nie mamy powodów żeby się popiołami posypywać w związku z tym rozkładem – daliśmy nowej formacji szansę, jak każdemu kto budzi nadzieje na przyszłość. Przez cały czas powtarzam, że należy politykom patrzeć na ręce i adekwatnie reagować. Powtarzałem też, że PSL ma teraz szansę pokazać że się zmienił, bo Kukiz rzucił im koło ratunkowe swojego programu wolnościowego.
Czekałem na zapowiedziany kongres w listopadzie, ale listopad się kończy a kongresu nie widać, więc deklaracji wolnościowej też pewnie nie będzie, zwłaszcza skoro wykopali Kukiza.

– Jestem zdania że PSL teraz wykopał sobie grób. To jest ich koniec. Wygląda, że po raz kolejny okazali się oszustami politycznymi. Każdy ma prawo zmienić poglądy i linię partii, ale oni najwyraźniej jej nie zmienili, tylko przesmyknęli się nad progiem wyborczym przy pomocy programu Kukiza.

PSL jak widzę nie jest w stanie stać się partią wolnościową. Albo oszukiwali od samego początku Kukiza i wyborców, albo program wolnościowy ich przerósł. Argumenty Kosiniaka Kamysza są grubymi nićmi szyte – to nie była żadna różnica co do racji stanu.

Od początku namawiałem też do jedności Konfederacji i Kukiz’15 – i to mnie najbardziej boli, że do tego nie doszło, a nie to że Kukiz rozchodzi się z PSL.

Jeszcze jedno, co do Kukiza.

Nigdy nie miał bezwarunkowego poparcia z mojej strony, wręcz odwrotnie cały czas warunkowe – a ten warunek to wierność programowi i realizacja jego programu prowadzącego do Demokracji Bezpośredniej. Nadal bacznie obserwujemy Kukiza, bo temu się nie sprzeniewierzył, ale to co widzimy nie napawa optymizmem. Nie ma klubu, nie ma struktur ogólnopolskich – coraz cieniej przędzie.

Niestety działania Konfederacji chociaż dużo bardziej pro-obywatelskie i wolnościowe i w wielu aspektach bliskie Ruchowi Wolnych Ludzi, mają też swój drugi biegun – nietolerancji dla praw kobiet i innych religii niż katolicyzm.

Podziel się!