1. WM: Prowokatorzy i pacyfikatorzy „mają prawo żyć bez obaw” po pracy!; 2. Szokujący powód wymogu -70°C dla pseudo-szczepionki covid-19!; 3. Lockdown i maski to największe oszustwo wszech czasów; 4. Andy Choinski i Krystyna z Atlanty, na temat wyborów w USA.

Prowokatorzy i pacyfikatorzy „mają prawo żyć bez obaw” po pracy!

Marek Hapon Amerykański Makbet

Wybory w USA wkraczają za chwilę w decydującą fazę. III akt rozpocznie się 12 grudnia, kiedy elektorzy w poszczególnych stanach będą musieli podpisać protokół końcowy. Wtedy okaże się co dalej, czy decydująca scena rozegra się Sądzie Najwyższym? Jestem pewien, że jak w prawdziwie szekspirowskim dramacie, dopiero na końcu III aktu okaże się kto jest prawdziwym zwycięzcą, a kto ma „krew na rękach”.

1. WM: Prowokatorzy i pacyfikatorzy „mają prawo żyć bez obaw” po pracy!

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro nie pozostawia wątpliwości: publikowanie zdjęć i adresów funkcjonariuszy będzie ścigane karnie. Strajk Kobiet odpowiada.

https://youtu.be/byN-KVBd03I

Jak powiedział Zbigniew Ziobro, wydał polecenie, by Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła postępowanie karne wobec osób, odpowiedzialnych za upublicznienie danych adresowych i wizerunków funkcjonariuszy. Przypomnijmy, że podczas ostatnich protestów w Warszawie 18 listopada, doszło do użycia środków przymusu bezpośredniego m.in. przez ubranych po cywilnemu policjantów z Biura Operacji Antyterrorystycznych. Działając w tłumie protestujących używali gazu łzawiącego i pałek teleskopowych wobec uczestników i uczestniczek demonstracji. Oznakowanie w postaci opasek z napisem „Policja” zakładali dopiero, jak twierdzą uczestnicy zajść, po pewnym czasie od rozpoczęcia interwencji.

Organizatorzy protestów są zdania, że brak identyfikacji nie tylko był niezgodny z prawem, ale też nosił cechy napaści, które ofiary mogły uznać za napaść prawicowych bojówek lub bandytów. Opublikowano w sieci fotografie twarzy policjantów, w tym szefa komórki BOA. W niektórych przypadkach poza nazwiskami podano dane adresowe, wzywając do zgłaszania sprawy do prokuratury jako napaść.

„Narażając własne życie na służbie, funkcjonariusze mają prawo żyć bez obaw, gdy wracają do swoich domów i bliskich. Im i ich rodzinom należy się poczucie bezpieczeństwa, zapewniane zwłaszcza ze strony Państwa, któremu służą”, napisał Ziobro w oświadczeniu dla mediów.

„Ujawnienie ich tożsamości jest nie tylko czynem nieetycznym i niemoralnym, lecz przede wszystkim sprowadza na funkcjonariuszy bezpośrednie ryzyko utraty zdrowia, a nawet życia. Stwarza też poważne zagrożenie dla ich najbliższych” – dodał prokurator generalny. Rzecznik zaś policji ze swej strony dodał, że „każdy, kto czuje się pokrzywdzony ma prawo złożyć skargę czy zawiadomienie do prokuratury (…) Jest to prawo każdego obywatela”.

Maria Lempart, jedna z liderek Ogólnopolskiego Strajku Kobiet w odpowiedzi Zbigniewowi Ziobrze stwierdziła, że publikowanie danych policjantów to „szukanie bandytów”, ponieważ należy ich postawić przed sądem.

„Być może to byli policjanci, ale nie możemy liczyć na to, że wyjaśni to policja czy też prokuratura. My po prostu szukamy bandytów, żeby ich postawić przed sądem” mówiła Lempart w Radiu Zet. Słowa ministra określiła jako „brednie”.

Autorstwo: Maciej Wiśniowski
Źródło: Strajk.eu

2. Wolne Media: Szokujący powód wymogu -70°C dla pseudo-szczepionki covid-19!

Dlaczego przechowywanie szczepionek na COVID-19 wymaga ekstremalnej temperatury -70°C? Bo zawierają potencjalnie niebezpieczne składniki, które nie przechowywane w tej temperaturze zaczynają się rozkładać i przestają działać

Jak informuje artykuł z 6 sierpnia pt. „Children’s Health Defense explained in an August 6th article”, „szczepionki mRNA przechodzące przez próby kliniczne, w tym szczepionka Moderny, polegają na „systemie nosiciela” przez nanocząsteczkę zawierającą syntetyczną substancję chemiczną pn. glikol polietylenowy (PEG)”.

CHD tłumaczy, że stosowanie PEG w lekach i szczepionkach staje się coraz bardziej kontrowersyjne z powodu dobrze udokumentowanych przypadków niepożądanych reakcji immunologicznych związanych z PEG, w tym zagrażającej życiu anafilaksji. Około 7-10 Amerykanów jest wrażliwych na PEG, co może skutkować zmniejszoną skutecznością szczepionki i zwiększonymi niepożądanymi skutkami ubocznymi. Jeśli szczepionka mRNA zawierająca PEG dostanie aprobatę FDA, to wzrost narażenia na PEG będzie bezprecedensowy i potencjalnie katastrofalny.

Dokumenty i publikacje Moderny pokazują, że firma dobrze wie o ryzyku bezpieczeństwa związanego z PEG i innych aspektów jej technologii mRNA, ale bardziej troszczy się o zyski. Lipidowe nanocząsteczki wywołują reakcje hiperzapalne w organizmie, prowadząc do poważnych reakcji, hospitalizacji i potencjalnie ŚMIERCI.

Dlaczego używa się lipidowych nanocząsteczek (LNPsy) w szczepionkach? CHD wyjaśnia, że LNPsy „hermetyzują mRNA by chronić je przed degradacją i promować wchłanianie komórkowe”, dodatkowo wzmacniając układ odpornościowy (właściwość tę naukowcy-wakcynolodzy nazywają „nieodłącznymi właściwościami adiuwanta” LNP). Inaczej mówiąc, LNPsy są adiuwantami, które po wstrzyknięciu mają wywołać reakcje hiperzapalne w organizmie. Robią to w celu wytwarzania przeciwciał, które później ułatwią producentowi szczepionki roszczenie sobie prawa do wysokich wskaźników „skuteczności”, nawet kiedy te adiuwanty wywołują poważne niepożądane reakcje.

Według ostatnich badań szczepionek przeprowadzonych przez Modernę, u 100% osób w grupie badanej szczepionki w wysokiej dawce wystąpiły niepożądane reakcje.

Niepożądane reakcje wywołane przez szczepionki mRNA są tak powszechne, że brytyjski rząd potwierdził ostatnio, że oczekuje ogromnej fali „niepożądanych skutków” po szczepieniach na COVID-19. Rząd Wielkiej Brytanii zabiega o system sztucznej inteligencji w celu przetworzenia spodziewanej powodzi obrażeń spowodowanych szczepionką COVID-19 i skutków ubocznych opisanych jako „bezpośrednie zagrożenie dla życia pacjenta”. Inaczej mówiąc, oni już wiedzą, że te szczepionki zabiją ogromną liczbę ludzi.

David Knight w swoim demaskatorskim programie ujawnił, że adiuwanty w tej szczepionce wykazują 97% współczynnika sterylizacji u kobiet po szczepionce.

Co najważniejsze, kiedy ludzie zaczną umierać po tych szczepionkach, establishment medyczny zakwalifikuje je wszystkie do zgonów z powodu COVID-19, żeby nadal twierdzić, że pandemia ulega pogorszeniu. To wyprodukuje zupełnie nowy cykl zgonów, histerię medialną i politykę obowiązkowych szczepień. Te z kolei, w wyniku samonapędzającej się machiny, zabiją jeszcze więcej osób, co poskutkuje zaszczepieniem i zabiciem jeszcze większej liczby osób.

W końcu szczepionki najprawdopodobniej zabiją więcej ludzi niż koronawirus i dojdziemy do autorytarnego koszmaru medycznego George’a Orwella, kiedy „leczenie” podtrzymuje kontynuację pandemii. Całe oszustwo pandemiczne wykorzystuje się do zmiażdżenia wolności człowieka i zniewolenia ludzi w ich własnych domach i mieszkaniach, na całym świecie.

Jeśli chcesz przeżyć, za wszelką cenę sprzeciwiaj się tej szczepionce. Sprzeciwiaj się przemocy szczepionkowej, albo zostaniesz zabity.

Oprócz tego szczepionka AstraZeneca zawiera komórki abortowanych dzieci – 14-tygodniowych chłopców.

Tłumaczenie: Ola Gordon
Źródło oryginalne: Distributednews.com
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl

źródło: Wolne Media

3. Wolne Media: Lockdown i maski to największe oszustwo wszech czasów.

Kolejny specjalista z zakresu wirusologii mówi o tym, że rządy kłamią w sprawie skuteczności obostrzeń, wprowadzonych w walce z pandemią COVID-19.

https://youtu.be/9LbD1rWkF-Q

Dr Roger Hodkinson jest specjalistą medycznym w dziedzinie patologii, w tym wirusologii. Kształcił się na Uniwersytecie Cambridge w Anglii. Jest patologiem z certyfikatem Royal College w Kanadzie i byłym przewodniczącym komitetu Royal College of Physicians and Surgeons w Ottawie.

Hodkinson powiedział, że maski „są całkowicie bezużyteczne”: „Nie ma żadnych dowodów potwierdzających ich skuteczność. Maski papierowe i maski z materiału są po prostu oznaką cnoty. Dystans społeczny jest również bezużyteczny, ponieważ COVID-19 rozprzestrzenia się przez aerozol, który przemieszcza się na około 30 metrów”.

W październiku analiza kilkunastu wykresów ilustrujących liczbę przypadków COVID-19 w stanach USA potwierdziła wnioski z ostatnich badań, że stosowanie masek nie ma wpływu na rozprzestrzenianie się choroby. „Chcę podkreślić, że pozytywne wyniki testów nie oznaczają klinicznej infekcji. To po prostu wywołuje publiczną histerię i wszystkie testy powinny zostać przerwane, chyba, że zgłosisz się do szpitala z objawami ze strony układu oddechowego”.

W sierpniu „New York Times” na podstawie analizy danych wykazał, że nawet 90% osób z wynikiem pozytywnym na COVID-19 prawie nie miało żadnego wirusa. Dane z niektórych laboratoriów stanowych sugerują, że nawet 90% osób uzyskuje pozytywny wynik, ale nie są już zaraźliwe i nie muszą się izolować!

Hodkinson stwierdził: „Nie potrzeba żadnych działań poza tym, co robiliśmy w zeszłym roku, kiedy źle się poczuliśmy. Zostaliśmy w domu, wzięliśmy rosół z makaronem, nie odwiedziliśmy babci i zdecydowaliśmy, kiedy wrócimy do pracy”. Zalecił także codzienne podawanie każdemu domowi opieki od 3000 do 5000 międzynarodowych jednostek witaminy D, „co radykalnie zmniejsza prawdopodobieństwo infekcji”.

Autorstwo: Marcin Kozera
Na podstawie: Electroverse.net
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

https://wolnemedia.net/lockdown-i-maski-to-najwieksze-oszustwo-wszech-czasow/

 

4. Andy Choinski i Krystyna z Atlanty, aktualny live na temat wyborów w USA.

https://www.bitchute.com/video/EvRuQl8lxH4S/

Podziel się!