1. NTV: Skandal z Remdesivirem i Pfizerem. Oddajcie miliard dolarów – Ewa Pawela; 2. Konfederacja: Polacy masowo uciekają z kraju. Skutki polityki fiskalnej PiS!; 3. wRealu24.pl: Protesty w Warszawie ws. pandemii COVID-19!; Pokojowy protest otoczony policyjnym kordonem!; 4. WM: Antyterroryści spacyfikowali protest kobiet pałkami teleskopowymi.

Polacy masowo uciekają z kraju. Skutki polityki fiskalnej PiS!

Ten mem w bardzo skrótowy i celny sposób opisuje to co wyprawia „polski” Nierząd z polską gospodarką swoimi lockdownami i innymi działaniami prowadzonymi od 2015 roku (poczynając od 500+, programu którym się chełpią, a który jest krokiem ku socjalizmowi czystej wody). Polski Nierząd Kaczyńsko-Morawiecki prowadzi nas prostą drogą do takiego właśnie obrazka jaki widzimy powyżej.

Co gorsza wtóruje mu „opozycja okrągłostołowa”, która apeluje o natychmiastowy jeszcze głębszy lockdown – Ci ludzie po tej drugiej, „opozycyjnej” stronie także kompletnie stracili jakikolwiek kontakt ze społeczeństwem, mało tego stracili resztki rozumu i nawołują dzisiaj otwarcie do całkowitego zrujnowania Polski.

OD MARCA 2020 RZĄDZĄCY ODRZUCAJĄ Z PREMEDYTACJĄ LEK NA COVID-19 PRZEDSTAWIONY IM PRZEZ DR BODNARA Z PRZEMYŚLA.Tymczasem Polski System Ochrony Zdrowia upiera się przy remdesivirze zamiast chlorochiny, albo amantadyny – jak zwykle o sto kroków za Niemcami, których usiłują bezskutecznie i z opóźnieniem małpować, co prowadzi do wielkiej liczby zgonów na covid-19 i nie na covid. Jakby nie wiedzieli wciąż, że według WHO remdesivir wcale covid-19 nie leczy, ani śmierci nie zapobiega!

Potem, kiedy gospodarka i system społeczny w Polsce runie – czego symptomy już obecnie widać – będą nam opowiadać te same brednie na temat instytucji rządowych (Ministerstw, samego Rządu i wierchuszki partyjnej PIS – NIK, ABW, CBŚP), które już słyszeliśmy przed Komisją Amber Gold, a za ich nieudolność odpowie jakiś kolejny prostaczek i jego żona. Tylko że tutaj chodzi o miliardy złotych i ruinę Polski, o utratę Suwerenności Narodu, o zadłużenie w kapitalistycznych bankach zachodnich! To nie jest przekręt na skalę Amber Gold! To jest współudział w masowej kradzieży na skalę planetarną.

Na ulicach hasają Policyjne Bandy Tajniaków-Prowokatorów i Bojówki Damskich Bokserów, które nie mają żadnego umocowania w obowiązującym prawie do takich działań, a tym bardziej do brutalnej pacyfikacji demonstracji w stylu ZOMO z 1981 roku. Mimo tego bezprawnie to czynią począwszy od antycovidowego Marszu Wolności 24 października, poprzez Marsz Niepodległości i Marsz Strajku Kobiet po ostatni Marsz Wolności, jaki odbył się wczoraj.

Pokazuje to w całej pełni degrengoladę polskiego Systemu Politycznego – jego kompletną niewydolność, opresyjność i szkodliwość.

Polacy!!! Jeżeli nie wprowadzimy Demokracji Bezpośredniej to taka sytuacja będzie się powtarzać w nieskończoność!

Wciąż będziemy harować, a ktoś będzie tę naszą ciężką pracę marnotrawił i przepuszczał bezkarnie w imię swoich mrzonek. POLITYKA i POLITYCY, a szczególnie WŁADZA – RZĄD  i PREZYDENT MUSZĄ BYĆ POD STAŁĄ KONTROLĄ NARODU! A NIE SĄ!!!

Apeluję o całkowite zarzucenie w tej chwili drugoplanowych sporów i skupienie się na jednym wspólnym celu – Wprowadzeniu Demokracji Bezpośredniej. Proponuję zjednoczyć się nie z Koalicją Obywatelską, która jest kolejną wydmuszką prastarej okrągłostołowej Unii Demokratycznej Mazowieckiego i Geremka oraz Kongresu Liberalno-Demokratycznego Tuska, lecz w prawdziwiej Koalicji Wszystkich Polaków przeciw niewydolnym, opętanym absurdalnym konfliktem tzw. elitom politycznym.  Jeżeli jedyną metodą osiągnięcia tego celu okaże się odsunięcie obecnie rządzących od władzy i odsunięcie „okrągłostołowej opozycji” od polityki, to należy to niezwłocznie uczynić!

Kto z nich chce iść z Narodem Polskim do Demokracji Bezpośredniej może to zrobić, ma na to w tej chwili szansę. Kto tego nie chce zrobić ten po prostu chce Polaków i Polskę najwyraźniej nadal okradać i rujnować.

Okradała nas nieudolna Platforma Obywatelska przez 8 lat a teraz rujnuje nas nieudolny PIS i będzie to robił znów przez 8 lat. OKRĄGŁOSTOŁOWA KASTA RZĄDZĄCA okradała nas od czasów prywatyzacji w 1989 roku i nadal okrada Polaków!

Przecież nawet najbogatsze państwo świata nie przetrzyma takich rządów! Nie ma w Polsce naprawdę solidnych fachowców gospodarczych i nie ma możliwości wprowadzenia odpowiedzialności osobistej polityków za to jak rządzą?

Bez ŻARTÓW! Przecież wiemy, że są tacy ludzie oraz że odpowiedzialność polityka i urzędnika za czyny to podstawa praworządności. II Rzeczpospolita zaczęła od karania urzędników i polityków za złe decyzje utratą osobistego majątku.

Pan Kaczyński wychodzi dzisiaj na mównicę i mówi że politycy PO/KO będą siedzieć jeżeli kiedykolwiek w Polsce zapanuje praworządność. Będziemy czekać nadal aż on ją wprowadzi na swoją modłę, tak jak to widzimy obecnie??? Puszczając prowokatorów w tłum protestujących, dokładnie tak jak robił to Tusk, i aresztując 14 letnie dzieci za udział i namawianie do udziału w demonstracjach??? (https://wolnemedia.net/policja-zastrasza-14-latka-za-udostepnienie-wpisu-na-fb-zachecajacego-do-protestow/)

Nie ma na co czekać – zafundowali Polsce i Polakom bankructwo: 8% spadek PKB w ciągu jednego roku i zadłużenie – niebotyczne już w tej chwili po 30 latach,  zadłużenie na pokolenia, o ile nie całkowite bankructwo, takie jak w Grecji!!!

SPRZEDAJĄ ŻYWCEM POLSKĘ NA NASZYCH OCZACH BANKSTERCE ŚWIATOWEJ!

 

 

1. NTV: Skandal z Remdesivirem i Pfizerem. Oddajcie miliard dolarów – Ewa Pawela

https://www.youtube.com/watch?v=t7gMnTZviIQ

2. Konfederacja: Polacy masowo uciekają z kraju. Skutki polityki fiskalnej PiS!

https://www.youtube.com/watch?v=6wkcpHHR8OE

 

3. wRealu24.pl: Protesty w Warszawie ws. pandemii COVID-19!;  Pokojowy protest otoczony policyjnym kordonem! Prowokacja!

https://www.youtube.com/watch?v=MUBBW127VTY

https://www.youtube.com/watch?v=AGV-_fno_eA

4. WM: Antyterroryści spacyfikowali protest kobiet pałkami teleskopowymi

Kto podjął decyzję o wysłaniu oddziału antyterrorystów na środowy protest kobiet w Warszawie? To pytanie wciąż pozostaje otwarte. Na razie wypierają się w tej sprawie: komendant główny policji Jarosław Szymczyk i szef jednostki Biura Operacji Antyterrorystycznych Dariusz Zięba.

https://youtu.be/byN-KVBd03I

Insp. Dariusza Zięba w ciągu ostatnich 24 godzin stał się bodaj najbardziej znienawidzoną osobą w polskich mediach społecznościowych. Jego dane osobowe i zdjęcie zostało udostępnione setki tysięcy razy. W sieci pojawiło się również zdjęcie jednego z funkcjonariuszy BOA, który brał udział w środowym ataku na demonstracje i tłukł obecnych pałką teleskopową, według plotki miał być to właśnie Zięba. On sam twierdzi, że nie było go na proteście, a co więcej – to nie on wydał rozkaz użycia siły, ani też nie jest odpowiedzialny za wysłanie „czarnych” na demonstracje, dostał jedynie polecenie oddelegowania konkretnych funkcjonariuszy.

Według informacji pozyskanych przez Wojciecha Czuchnowskiego z „Gazety Wyborczej”, Dariusz Zięba miał usłyszeć, że jego ludzie zostali ściągnięci na Strajk Kobiet w celu zabezpieczenia pochodu przed agresją ze strony prawicowych bojówek. Zięba według relacji źródeł „GW” jest ponoć załamany tym jak władza instrumentalnie użyła jego formację, a także planuje podać się do dymisji.

Insp. Wojciech Majer, który był szefem Biura Operacji Antyterrorystycznych do 2016 r. pokazał dziennikarzom esemesa od komendanta głównego policji Jarosława Szymczyka, z którego treści wynika, że najwyższy dowódca policji w Polsce również nie wydał rozkazu pacyfikacji demonstracji za pomocą jednostki antyterrorystycznej.

Skoro ani Szymczyk, ani Zięba nie podjęli decyzji o nasłaniu jednostki używanej do walki ze zorganizowaną przestępczością na protestujące kobiety, to kto w takim razie jest za to odpowiedzialny? Źródła „GW” mówią o odgórnym, a więc ministerialnym polecenie utworzenia „Wydziału Chaos”, czyli jednostki złożonej z funkcjonariuszy BOA oraz Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego stołecznej policji nazywanego „warszawskim SPAT-em”, w skład której mieli wejść wyłącznie policjanci sympatyzujący ideowo z władzą – tak aby nie mieli skrupułów.

Posłanka Barbara Nowacka podała na „Twitterze”, że jednym z funkcjonariuszy, który użyli siły wobec kobiet był Piotr Hallmann, zawodnik MMA, podkomisarz w Polskiej Policji.

Weterani służb mundurowych są wstrząśnięci tym, co się stało w środę. „Kiedyś tylko bandziorów traktowaliśmy teleskopowymi pałkami. Nikomu nie przyszłoby nawet do głowy, że można ich użyć w walce z protestującą młodzieżą i kobietami” – komentuje w rozmowie z „GW” Paweł Wojtunik, b. szef CBA, wcześniej naczelnik w Centralnym Biurze Śledczym Policji.

19 listopada, w Krakowie odbyła się manifestacja solidarnościowa z warszawskimi aktywistami i aktywistkami z Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Pod komisariat w geście wsparcia przyszło ok. tysiąca osób. Spontaniczna manifestacja zorganizowana przez OSK Kraków pod komisariatem na Szerokiej, zgromadziła niespodziewanie dużo ludzi, organizatorki mówią o około 1000 osób. Zgromadzenie było reakcją na środową brutalną pacyfikację warszawskich protestów Ogólnopolskiego Strajku Kobiet przez policję i oddziału BOA w cywilu.

Początkowo w Krakowie planowano jedynie pikietę, ale ze względu na dużą liczbę osób pochód ruszył na spontaniczny spacer ulicami Krakowa. „Kraków- Warszawa, nasza wspólna sprawa”, „Myślę, czuję, decyduje”, „Solidarność naszą bronią” – krzyczały setki osób na wczorajszym spacerze solidarnościowym. Słychać też bębny i dzwonki Samby, rewolucyjnego zespołu perkusyjnego, grającego ma ulicznych demonstracjach. Cały pochód był transmitowany na żywo przez OSK Kraków.

„Było spokojnie, mimo że przyszło bardzo dużo ludzi. Same byłyśmy zdziwione taką frekwencją. Obyło się bez problemów z policją. Sami byli zdziwieni ilością ludzi, nie zdążyli się przygotować” – mówi jedna z organizatorek z Krakowskiego OSK w rozmowie z portalem „Strajk”. Marsz przebiegał w gorącej atmosferze, jednak bez interwencji obecnych na miejscu funkcjonariuszy. Dopiero po marszu policja zaczęła legitymować i spisywać uczestników, kilka osób zostało ukaranych mandatami za udział w „nielegalnym zgromadzeniu”, wiele osób jednak nie przyjęło mandatów i sprawy zostaną skierowane do sądu.

Autorstwo: PN, Rut Kurkiewicz-Grocholska
Źródło: Strajk.eu [1] [2]
Kompilacja 2 wiadomości: WolneMedia.net

źródło: Wolne Media

 

Podziel się!