1. Interia.pl: Elon Musk kwestionuje testy na koronawirusa; 2. wR24.pl: Korwin-Mikke usunięty z Facebooka! Marsz Niepodległości zdelegalizowany?!; 3. MN: Rola u Plewy! KACZYŃSKI większym wrogiem MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI niż TUSK!; 4. wR24.pl: Bosak OSTRO o szokującej brutalności policji na MN, nowym lockdownie i PiS! Kaczyński do dymisji!?

Elon Musk kwestionuje testy na koronawirusa

 

„Dzieje się coś niezwykle fałszywego. Byłem dziś testowany na COVID-19 cztery razy. Dwa testy dały wynik negatywny, dwa pozytywny. Ta sama maszyna, ten sam test, ta sama pielęgniarka. Szybki antygenowy test od BD” – napisał na Twittrze Musk.

 

Jak podaje Reuters, prawdopodobnie chodzi o szybki test antygenowy BDX.N firmy Becton Dickinson and Co.

Musk poinformował też, że czeka na wyniki testów PCR z różnych laboratoriów. Mają być znane w ciągu 24 godzin.

Zapytany przez użytkownika Twittera o to, czy ma jakieś objawy zakażenia, napisał, że symptomy typowego przeziębienia. „Jak dotąd nic wyjątkowego” – dodał.

Firma Becton Dickinson, jeden z głównych dostawców testów antygenowych na koronawirusa, poinformowała we wrześniu, że prowadzi postępowanie wyjaśniające po tym, jak pojawiły się doniesienia, że testy dają wyniki fałszywie dodatnie.

Elon Musk już wcześniej sceptycznie wypowiadał się na temat pandemii. Krytykował wprowadzane restrykcje i ograniczenia, nazywając je „faszystowskimi” i ograniczającymi wolność – przypomina Reuters.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-elon-musk-kwestionuje-testy-na-koronawirusa,nId,4852895#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Tajna policja, Prowokatorzy po cywilu, brutalność godna Białoruskiego Satrapy – Oto Kaczyński w pełnym wydaniu!  Strzelali z premedytacją do ludzi w głowę. 24 października była przygrywka z takimi samymi prowokatorami i brutalnością. PIS znalazł się już nie tylko pod murem własnego kłamstwa o pandemii, ale w politycznym getcie. To jest koniec – Koniec SYSTEMU.

2. wR24.pl: Korwin-Mikke usunięty z Facebooka! Marsz Niepodległości zdelegalizowany?! Przegląd Mediów

https://www.youtube.com/watch?v=Bmf-BmeRWDk

3. MN: Rola u Plewy! KACZYŃSKI większym wrogiem MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI niż TUSK!

ttps://www.youtube.com/watch?v=R1JuL7osX3I

4. wR24.pl: Bosak OSTRO o szokującej brutalności policji na MN, nowym lockdownie i PiS! Kaczyński do dymisji!?

https://www.youtube.com/watch?v=nd4zGZH7RPQ

 

 

Podziel się!