1. Strajk kobiet piosenka; 2. Veto TV: Cyrk.. nawet sok ma srovid; 3. Ronnie Ferrari – Szubienica; 4. KULT – Bomba na parlament (2020)

Cyrk.. nawet sok ma srovid

Widziałem wczoraj Premiera III RP kiedy otwierał Szpital Narodowy, z werwą i entuzjazmem, ze słowami „Robimy Wszystko Dla Narodu!” i przypomniał mi się żywcem Edward Gierek otwierający w ten sam sposób Hutę Katowice. Wiemy jak się skończyła Propaganda Sukcesu Gierka i TVP. O ile propaganda Sukcesu z Hutą Katowice w roli głównej miała jakiś tam sens, to chełpienie się Tymczasowym Szpitalem Narodowym, podczas gdy wszyscy wiedzą, że pod respiratorem 62% jest rodzajem perwersji, wręcz nekromancji. Czekamy na następny odcinek tego cyrku – Otwarcie Nowej Narodowej Kostnicy! 

Mam wrażenie, że Rządzący i Media Systemu nie zauważyły, kiedy przekroczona została przez nie cienka linia między propagandą, a szaleństwem, które sprawia że staczają się w śmieszność i kompletną niewiarygodność. Wiszą na Żyrandolu i próbują się łapać lewą nogą za prawe ucho.

A przecież co się odwlecze to nie uciecze. Wilk, czyli Naród spokojnie czeka pod żyrandolem bo wie, że jeszcze nikomu nie udało się na nim długo utrzymać.

 

1. STRAJK KOBIET PIOSENKA

https://www.youtube.com/watch?v=AyZ55yHwHg4

2. Veto TV: Cyrk.. nawet sok ma srovid

https://www.facebook.com/100112815162451/videos/303073170654344

 

3. Ronnie Ferrari – Szubienica

https://www.youtube.com/watch?v=-jVkGGH798M

4. KULT – Bomba na parlament (2020)

https://www.youtube.com/watch?v=Ayzw9wwxvEM

 

4. KULT – Bomba na parlament (2020)

Podziel się!