1. BOMBA: PIS podzielił Polaków na tych, których ma w d…., czyli 99% i tych co mu są potrzebni – Personel Medyczny!; 2. WP.pl: Dalszy ciąg sprawy dr Bodnara, któremu zabroniono leczyć covid-19 amandatyną!; 3. NTV: Za wszelką cenę C-Dziewiętnaście – Jerzy Zięba; 4. Hanna Kazahari: Splątany Wszechświat;

PIS podzielił Polaków na tych, których ma w dupie, czyli 99% i tych co mu są potrzebni, czyli Personel Medyczny!

Kodyzm w akcji – Piękny komunikat kodystyczny 02 11 2020. Z 40-letnim opóźnieniem ale Kodyzm pięknie się rozwija, społeczność artystyczna dojrzała do kodyzmu pod wpływem współczesnych manipulacji informacją!!! Naprawdę jestem zbudowany!!!

Wszystkie materiały tu przedstawiane są bardzo ważne, ale dzisiaj dwa są ważniejsze nr 2 i nr 3. Ten na czołówce (nr 1) tutaj, który daję wprost od siebie  jest SUPERWAŻNY.  Dowodzi on na 100%, że wszystkie tzw obostrzenia rzekomo mające „ratować życie starców” to zwykły PIS, przepraszam PIC. Obostrzenia dotyczą tylko zwykłego szarego Polaka, czyli Ciebie i Mnie, ale nie Lepszą Kastę, którą PIS właśnie stworzył, bo ta kasta jest potrzebna PISowi jak powietrze – to jest Personel Medyczny.

Ja czy TY CZYTELNIKU, kiedy stykamy się z kimś zarażonym covid-19, to idziemy przymusowo na kwarantannę, ale od dzisiaj Personel Medyczny nie musi iść na kwarantannę. Jeśli ktoś w twoim domu, na przykład babcia emerytka ma wynik testu dodatni – tego uproszczonego, tego który jest jeszcze mniej warty niż PCR, a którego wyniki teraz są dopisywane automatycznie do STATYSTYK COVIDU W POLSCE, to TY i CAŁA RODZINA musicie siedzieć z babcią z automatu w Areszcie Domowym przez 10 dni! Od dzisiaj Personel Medyczny – nowa kasta stworzona przez PIS – nie musi!!!

Rozumiesz. Twój biznes porzucony na 10 dni może się zawalić – Nierząd i Naczelnik III RP mają to w dupie, twój pies może ci przez 10 dni srać i lać po domu, a MOPS co drugi dzień przyniesie ci bochenek chleba i kefir, twoja żona może zostać wyrzucona z pracy, bo przecież tylu jest bezrobotnych, a pracodawca ma 10 dni na nią czekać??? – To Nierządu i Naczelnika nie obchodzi.

Ale Personel Medyczny, który jest potrzebny do niewolniczej roboty przy PISowskiej PLANDEMII nie musi siedzieć w areszcie. O nie. On nie stanowi już żadnego zagrożenia, zwłaszcza dla chorych w szpitalu gdzie jest przecież niezbędny! Ty masz siedzieć 10 dni w areszcie i już – ONI NIE!!!.

Trudno naprawdę o bardziej drastyczny dowód na złą wolę Nierządu  i NACZELNIKA oraz -uwaga!!! – tzw OPOZYCJI (Lewica, PSL, KO). Gdyby koronawirus był naprawdę groźny to nikt nie odważyłby się ryzykować śmierci pacjentów w szpitalach z powodu niewykrycia ZARAZY u jakiegoś lekarza czy pielęgniarki po jednorazowym szybkim teście, który jest jeszcze bardziej zawodny niż PCR!!! Skoro to robią to znaczy, że zagrożenia nie ma, albo że mają gdzieś zdrowie „śmiertelnie zagrożonych starców w szpitalach”, a myślą tylko o własnym interesie! Co to za interes???

Powstaje też inne pytanie – dlaczego to każdy Polak nie może sobie zrobić szybkiego testu i jak mu wyjdzie że ma ujemny, chociaż babcia ma dodatni, nie może pójść otworzyć sklepiku czy też pójść do pracy u pracodawcy???

TY SIEDŹ, JARZYNY W TWOIM SKLEPIE NIECH ZGNIJĄ, WIERZYCIELE NIECH CIĘ ZATŁUKĄ BO TWOJA Babcia miała wynik + i musisz gnić w areszcie, ale Lekarz którego pacjenci wszyscy mają +, nie musi gnić w areszcie, bo nowa Kasta jest potrzebna PISowi, a ty jesteś PISowi zbędny!

W Polsce są teraz Polacy Lepsi, którym właśnie o 100% podniesiono pensje – PERSONEL MEDYCZNY, bo są bardziej potrzebni rządowi do jego manipulacji plandemicznych i są Polacy gorsi zwyczajni, których może według tego Nierządu i Naczelnika szlag trafić, a ich biznesy, oszczędności i wszystko niech się walą na ryj!!! Oto jak partia Prawa i Sprawiedliwości, która miała wprowadzić równość POLAKÓW, wprowadza codziennie nowe podziały społeczne, wprowadza równość Narodu, ale w biedzie i bezrobociu, i atomizuje społeczeństwo.

PLANDEMIA TO JEST TOTALNA ŚCIEMA – DOWÓD MAMY NA TACY! POLACY NIE SĄ DLA RZĄDZĄCYCH WAŻNI – WAŻNE JEST ŻEBY LEKARZE CHRONILI INTERESY POLITYKÓW!!!

CO TO ZA INTERESY? OTÓŻ NIKT NIE MUSI NIEWOLNIKOM ODPOWIADAĆ. PODOBNO JESTEŚMY SUWERENAMI W NASZYM PAŃSTWIE.

Dworczyk: Personel medyczny nie będzie podlegał kwarantannie

Twórca tego memu pomylił się Kaczyński wprowadził w Polsce STAN MEDYCZNY!

– W nocy zostały zmienione przepisy, w taki sposób, że personel medyczny zostaje zwolniony z kwarantanny  – oświadczył dzisiaj podczas konferencji prasowej Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Dworczyk.

Poinformował, że do tej pory na kwarantannie przebywało ponad 30 tys. osób z personelu medycznego, co – ocenił – stanowi ogromny ubytek w skali całej służby zdrowia.

– Po tej decyzji personel medyczny nie będzie podlegał kwarantannie, dzięki możliwości wykonywania szybkich testów antygenowych. Praktycznie codziennie przed przystąpieniem do pracy, jeśli będzie taka potrzeba, pracownicy będą mogli być weryfikowani – dodał.

https://niezalezna.pl/361763-dworczyk-personel-medyczny-nie-bedzie-podlegal-kwarantannie

 

 

Teraz o materiale nr 2: Opowiadanie o tym, że spece z UE przyjrzą się sposobowi leczenia dr Bodnara to ściema globalistów. Przecież wystarczy przejrzeć dokumentację leczenia jaką on dysponuje, albo przejść z nim 60 przypadków jakie obecnie prowadzi, a wyleczenie których potrwa 7 dni. TYLE FILOZOFII!

Więc jeśli ktoś przedstawia nam jakieś wydumane trudności i wyszukuje kwestie skomplikowane do rozstrzygnięcia to kręci.  A po co?! Po to żeby sprawę zamieść pod dywan, rozmydlić, albo odwlec – zagrać na zwłokę. Weryfikacja jest w tym wypadku bardzo prosta – powinna porwać 7 dni.

2.Dalszy ciąg sprawy dr Bodnara, któremu zabroniono leczyć covid-19 i amandatyną!

Koronawirus. Włodzimierz Bodnar przekonuje, że wyleczył 100 pacjentów oraz siebie znanym lekiem przeciwwirusowym na grypę. (Archiwum prywatne, Fot: Włodzimierz Bodnar)

WP.pl: Twierdzi, że wyleczył 100 pacjentów z COVID-19. Eksperci UE przyjrzą się sprawie

Urzędnicy Komisji Europejskiej przeanalizują przypadki pacjentów leczonych na COVID-19 przez dra Włodzimierza Bodnara z Przemyśla. Stosował on zarejestrowany dawno temu lek przeciwwirusowy i przekonuje, iż wyleczył nim ponad 100 osób.

Podejmiemy próbę oceny skuteczności tej metody leczenia. Wobec braku szczepionki każda pozytywna informacja na temat leczenia COVID-19 jest traktowana z dużym zainteresowaniem – potwierdził w rozmowie z Wirtualną Polską Wojciech Kałamarz, urzędnik z Dyrekcji Generalnej ds. Zdrowia i Bezpieczeństwa Żywności w Komisji Europejskiej.

Podkreślił, że do tej pory amantadyna nie była rekomendowana w leczeniu COVID-19. Badania jej skuteczności odbyły się w Meksyku, ale dotyczyły niewielkiej grupy pacjentów. Dlatego publikacja dra Bodnara o wyleczeniu ponad 100 osób wzbudziła zainteresowanie. Sprawie przyjrzą się unijni eksperci.

Koronawirus. Burza w sprawie lekarza z Przemyśla

Dr Włodzimierz Bodnar to 59-letni lekarz chorób płuc i pediatra z przychodni w Przemyślu. Tydzień temu opisał szczegółowo, jak zaczął leczyć pacjentów lekiem Viregyt K, zawierającym amantadynę. Ma on działanie wirusostatyczne i przed laty był stosowany przeciwko infekcjom grypy typu A.

Dr Bodnar przekonywał, że osiągnął znaczące sukcesy, a stan jego pacjentów (to chorzy, którzy nie trafili do szpitali) poprawiał się w krótkim czasie. Lekarz próbował zainteresować tą metodą Ministerstwo Zdrowia. Nie było odzewu, więc wszystko opisał na swojej stronie internetowej. Nadał publikacji sensacyjny tytuł „Można wyleczyć COVID-19 w 48 godzin„.

Publikacja wywołała oburzenie i niedowierzanie grupy lekarzy i ekspertów zajmujących epidemią. Komentowali, że amantadyna jako przestarzały lek nie zadziałaby na koronawirusa. By mówić o jej skuteczności, należy przeprowadzić badania kliniczne.

Lek stał się najbardziej poszukiwanych produktem w polskich aptekach. Nadal aktualne jest ostrzeżenie farmaceutów, aby nie stosować go własną rękę, ze względu na możliwe groźne skutki uboczne.

Sprawa trafiła do izby lekarskiej. „Będę leczył pacjentów”

Tymczasem Włodzimierz Bodnar poinformował, że został zmuszony do zaprzestania leczenia amantadyną. Po doniesieniu innego lekarza wszczęto postępowanie w Okręgowej Izbie Lekarskiej w Krakowie. To ze względu na fakt, że amantadyna nie jest wpisana w schematy leczenia COVID-19. Rzecznik odpowiedzialności zawodowej ma 3 miesiące na rozstrzygnięcie, czy lekarz naruszył prawo.

– Mimo wszystko będę kontynuował leczenie 60 pacjentów, którzy wcześniej zaczęli przyjmować ten lek. Ci ludzie zdrowieją w oczach. Sumienie nie pozwala mi pozostawić ich samym sobie. Ponieważ rzecznik dyscyplinarny wszczął postępowanie, zdaję sobie sprawę, że w przypadku jakichkolwiek komplikacji zdrowotnych u moich pacjentów mogę stracić prawo do wykonywania zawodu – powiedział Wirtualnej Polsce dr Włodzimierz Bodnar.

– Leczyłem z przeświadczeniem, że zastosuję lek, który, mimo że nie jest wpisany w schemat leczenia, to ratuje pacjentowi zdrowie i życie. Jestem gotowy udostępnić profesjonalistom dokumentację medyczną swoich pacjentów – zadeklarował.

Dr Bodnar usunął ze swojej strony artykuł o dawkowaniu leku. Za to przedstawił relacje wyleczonych pacjentów. Wśród podziękowań znajduje się list od jednego z biskupów. Ze względu na tajemnicę lekarską jego dane nie zostały ujawnione.

źródło: https://wiadomosci.wp.pl/twierdzi-ze-wyleczyl-100-pacjentow-z-covid-19-eksperci-ue-przyjrza-sie-sprawie-6571324986100512a

I trzeci materiał – Jerzy Zięba. Zapewne co wnikliwsi obserwatorzy zauważyli że NIERZĄD zmienił ostatnio definicję co jest covid-19 i kto ma covid-19, czyli kogo można zamknąć na kwarantannę – ułatwili sobie zamykanie ludzi w areszcie domowym. Rząd także poszerzył sobie paletę dodatnich wyników o testy antygenowe, których wyniki będą wpisywane w statystykę zakażeń covid-19, a które jak wiadomo są jeszcze bardziej kiepskie niż PCR! Wcześniej wprowadzili w całym kraju Czerwoną Strefę zmieniając definicję od jakiego poziomu zakażeń na 10 000 mieszkańców na danym terenie będą robić strefę czerwoną.

Zmieniają sobie dowolnie definicje plandemiczności na 10 000 obywateli, zmieniają definicje kto może być wolnym człowiekiem mimo styczności z covid-19+ a kto nie może i musi tkwić w areszcie. Czy jeszcze ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości do czego oni zmierzają???

Onet.pl: Będzie więcej zakażeń koronawirusem? Dziwne zmiany w sposobie liczenia chorych

3. NTV: Za wszelką cenę C-Dziewiętnaście – Jerzy Zięba

https://www.youtube.com/watch?v=3q2qsZmyrNk

4. Hanna Kazahari: Splątany Wszechświat

https://www.youtube.com/watch?v=P8UcLIKvUD4&feature=share&fbclid=IwAR1XI_mPwGwPrp_IiZiBFWBOal6tKvVpius4YZ_qJam3vtM4pPChSh1HVSI

 

Podziel się!

    © Czesław Białczyński