1. Biały Straszny Dwór, czyli prezydencki Halloween w USA; 2. ATN TV: TRZEBA BYŁO NAS NIE WKUR….. , PRECZ Z POPiSAMI JESTEM Z KOBIETAMI – Andrzej Nikodemowicz – Apel do Prezydenta DUDY!

Biały Straszny Dwór, czyli prezydencki Halloween w USA

Marek Hapon – Biały Straszny Dwór

Bez komentarza – ten satyryczny rysunek mówi wszystko o Wyborach 2020 w USA!!!

1. Biały Straszny Dwór, czyli prezydencki Halloween w USA

Vigano ostrzega Trumpa przed Wielkim Resetem

 

Tłumaczenie automatyczne bez poprawek.

Pan Prezydent,

Pozwólcie, że zwrócę się do was w tej godzinie, w której losom całego świata zagraża globalny spisek przeciwko Bogu i ludzkości. Piszę do was jako arcybiskup, następca apostołów, były nuncjusz apostolski w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Piszę do Was pośród milczenia władz cywilnych i religijnych. Przyjmijcie te moje słowa jako „głos wołającego na pustyni” (J 1, 23).

Jak powiedziałem, kiedy pisałem do was list w czerwcu, w tym historycznym momencie siły Zła sprzymierzają się w bitwie z siłami Dobra; siły Zła, które wydają się potężne i zorganizowane, gdy sprzeciwiają się dzieciom Światła, które są zdezorientowane i zdezorganizowane, opuszczone przez ich doczesnych i duchowych przywódców.

Codziennie czujemy, że mnożą się ataki tych, którzy chcą zniszczyć samą podstawę społeczeństwa: naturalną rodzinę, szacunek dla życia ludzkiego, miłość do ojczyzny, wolność edukacji i biznesu. Widzimy głowy narodów i przywódców religijnych pogrążonych w samobójstwie zachodniej kultury i jej chrześcijańskiej duszy, podczas gdy podstawowe prawa obywateli i wierzących są odmawiane w imię zagrożenia zdrowotnego, które coraz bardziej objawia się jako instrumentalne dla establishmentu nieludzkiej tyranii bez twarzy

Realizowany jest globalny plan zwany Wielkim Resetem. Jego architekt to globalna elita, która chce ujarzmić całą ludzkość, narzucając środki przymusu, za pomocą których drastycznie ograniczają wolności jednostki i całej populacji. W kilku krajach ten plan został już zatwierdzony i sfinansowany; w innych jest jeszcze na wczesnym etapie. Za światowymi liderami, którzy są wspólnikami i wykonawcami tego piekielnego projektu, stoją pozbawione skrupułów postacie, które finansują Światowe Forum Ekonomiczne i Wydarzenie 201, promując swój program.

Celem Wielkiego Resetowania jest narzucenie dyktatury zdrowia, mającej na celu wprowadzenie środków libertyobójczych, ukrytych za kuszącymi obietnicami zapewnienia powszechnego dochodu i umorzenia indywidualnego zadłużenia. Ceną tych ulg ze strony Międzynarodowego Funduszu Walutowego będzie zrzeczenie się własności prywatnej i przystąpienie do programu szczepień przeciwko Covid-19 i Covid-21, promowanego przez Billa Gatesa przy współpracy głównych grup farmaceutycznych. Oprócz ogromnych interesów ekonomicznych, które motywują promotorów Wielkiego Resetowania, nałożeniu szczepień towarzyszyć będzie wymóg posiadania paszportu zdrowia i cyfrowego identyfikatora, co w konsekwencji będzie skutkowało śledzeniem kontaktów ludności całego świata. Osoby, które nie zaakceptują tych środków, zostaną osadzone w obozach dla internowanych lub umieszczone w areszcie domowym, a cały ich majątek zostanie skonfiskowany.

Panie Prezydencie, wyobrażam sobie, że jest Pan już świadomy, iż w niektórych krajach Wielki Reset zostanie uruchomiony między końcem tego roku a pierwszym trymestrem 2021 roku. W tym celu planowane są dalsze blokady, co będzie oficjalnie uzasadnione przypuszczalna druga i trzecia fala pandemii. Doskonale zdajecie sobie sprawę ze środków, które zostały zastosowane, aby siać panikę i legitymizować drakońskie ograniczenia swobód jednostek, sztucznie prowokując światowy kryzys gospodarczy. W intencjach jego architektów kryzys ten będzie służył nieodwracalnemu uciekaniu się narodów do Wielkiego Resetowania, zadając tym samym ostateczny cios światu, którego istnienie i pamięć chcą całkowicie anulować. Ale ten świat, panie prezydencie, obejmuje ludzi, uczucia, instytucje, wiarę, kulturę, tradycje i ideały: ludzi i wartości, które nie działają jak automaty, które nie są posłuszne jak maszyny, ponieważ mają duszę i serce, ponieważ są one połączone duchową więzią, która czerpie swoją siłę z góry, od tego Boga, któremu nasi przeciwnicy chcą rzucić wyzwanie, tak jak Lucyfer na początku czasu ze swoim „non serviam”.

Wiele osób – jak dobrze wiemy – irytuje się tym odniesieniem do zderzenia Dobra ze Złem i stosowania „apokaliptycznych” podtekstów, które według nich drażnią duchy i zaostrzają podziały. Nic dziwnego, że wróg jest rozgniewany, że został odkryty, kiedy wierzy, że dotarł do cytadeli, którą chce podbić bez przeszkód. Zaskakujące jest jednak to, że nie ma nikogo, kto by wszczął alarm. Reakcja stanu głębokiego na tych, którzy potępiają jego plan, jest złamana i niespójna, ale zrozumiała. Właśnie wtedy, gdy współudziałowi mediów głównego nurtu udało się uczynić przejście do Nowego Porządku Świata niemal bezboleśnie i niezauważalnie, na jaw wychodzą wszelkiego rodzaju oszustwa, skandale i zbrodnie.

Jeszcze kilka miesięcy temu łatwo było oczerniać jako „teoretyków spisku” tych, którzy potępiali te straszne plany, które teraz są realizowane w najmniejszym szczególe. Nikt, aż do lutego ubiegłego roku, nie pomyślałby, że we wszystkich naszych miastach obywatele zostaną aresztowani tylko za to, że chcą iść ulicą, oddychać, chcą mieć otwarte interesy, chodzić do kościoła. w niedzielę. Jednak teraz dzieje się to na całym świecie, nawet we Włoszech z pocztówek, które wielu Amerykanów uważa za mały zaczarowany kraj, z jego starożytnymi zabytkami, kościołami, uroczymi miastami i charakterystycznymi wioskami. I podczas gdy politycy są zabarykadowani w swoich pałacach, ogłaszając dekrety, takie jak perscy satrapowie, firmy upadają, sklepy są zamykane, a ludzie nie mogą mieszkać, podróżować, pracować i modlić się. Katastrofalne psychologiczne konsekwencje tej operacji są już widoczne, poczynając od samobójstw zdesperowanych przedsiębiorców i naszych dzieci, oddzielonych od przyjaciół i kolegów z klasy, którym kazano chodzić na zajęcia siedząc samotnie w domu przed komputerem.

W Piśmie Świętym św. Paweł mówi nam o „tym, który sprzeciwia się” objawieniu się tajemnicy nieprawości, kathkonie (2 Tes 2: 6-7). W sferze religijnej tą przeszkodą dla zła jest Kościół, a zwłaszcza papiestwo; w sferze politycznej to ci, którzy utrudniają ustanowienie Nowego Porządku Świata.

Jak widać teraz, ten, który zajmuje Tron Piotrowy, zdradził swoją rolę od samego początku, aby bronić i promować ideologię globalizmu, wspierając program głębokiego kościoła, który wybrał go ze swoich szeregów.

Panie Prezydencie, jasno powiedział pan, że chce pan bronić narodu – jednego narodu pod władzą Boga, podstawowych wolności i niepodlegających dyskusji wartości, które są dziś odrzucane i zwalczane. To ty, drogi prezydencie, jesteś „tym, który sprzeciwia się” głębokiemu stanowi, ostatecznemu atakowi dzieci ciemności.

Z tego powodu konieczne jest, aby wszyscy ludzie dobra byli przekonani o epokowym znaczeniu zbliżających się wyborów: nie tyle ze względu na ten czy inny program polityczny, ale ze względu na ogólną inspirację waszego działania, która najlepiej odzwierciedla: – w tym konkretnym kontekście historycznym – ten świat, nasz świat, który chcą zlikwidować za pomocą blokady. Wasz przeciwnik jest także naszym przeciwnikiem: to Wróg rodzaju ludzkiego, który jest „mordercą od początku” (J 8,44).

Wokół was z wiarą i odwagą gromadzą się ci, którzy uważają was za ostatni garnizon przeciw dyktaturze świata. Alternatywą jest głosowanie na osobę zmanipulowaną przez głębokie państwo, poważnie zagrożoną skandalami i korupcją, która zrobi Stanom Zjednoczonym to, co Jorge Mario Bergoglio wobec Kościoła, premier Conte we Włoszech, prezydent Macron we Francji , Premiera Sancheza do Hiszpanii i tak dalej. Szantażujący charakter Joe Bidena – podobnie jak prałatów watykańskiego „magicznego kręgu” – naraża go na pozbawione skrupułów wykorzystywanie, pozwalając nielegalnym władzom na ingerowanie zarówno w politykę wewnętrzną, jak i w równowagę międzynarodową. Oczywiste jest, że ci, którzy nim manipulują, mają już gotowego kogoś gorszego od niego, którym zastąpią go, gdy tylko nadarzy się okazja.

A jednak pośrodku tego ponurego obrazu, pozornie niepowstrzymanego postępu „Niewidzialnego Wroga”, pojawia się element nadziei. Przeciwnik nie umie kochać i nie rozumie, że nie wystarczy zapewnić powszechnego dochodu lub anulować kredyty hipoteczne, aby podporządkować sobie masy i przekonać je do piętnowania jak bydło. Ten lud, który zbyt długo znosił nadużycia nienawistnej i tyrańskiej władzy, odkrywa na nowo, że ma duszę; rozumie, że nie chce zamienić swojej wolności na ujednolicenie i unieważnienie swojej tożsamości; zaczyna rozumieć wartość więzi rodzinnych i społecznych, więzi wiary i kultury, które łączą uczciwych ludzi. Ten Wielki Reset jest skazany na niepowodzenie, ponieważ ci, którzy go zaplanowali, nie rozumieją, że wciąż są ludzie gotowi wyjść na ulice, aby bronić swoich praw, chronić swoich bliskich, dawać przyszłość swoim dzieciom i wnukom. Niwelowanie nieludzkości projektu globalistycznego rozpadnie się żałośnie w obliczu zdecydowanego i odważnego sprzeciwu dzieci Światła. Wróg ma po swojej stronie szatana, Tego, który tylko umie nienawidzić. Ale po naszej stronie mamy Pana Wszechmogącego, Boga armii ustawionych do walki i Najświętszej Dziewicy, która zmiażdży głowę starożytnego Węża. „Jeśli Bóg jest z nami, kto może być przeciwko nam?” (Rz 8,31).

Panie Prezydencie! Doskonale zdajesz sobie sprawę, że w tej kluczowej godzinie Stany Zjednoczone Ameryki są uważane za mur obronny, przed którym rozpętana została wojna wypowiedziana przez zwolenników globalizmu. Zaufajcie Panu, umocnieni słowami apostoła Pawła: „Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia” (Flp 4,13). Bycie narzędziem Boskiej Opatrzności to wielka odpowiedzialność, za którą z pewnością otrzymacie wszystkie łaski stanu, jakich potrzebujecie, ponieważ są one gorąco błagane za was przez liczne osoby, które wspierają was swoimi modlitwami.

Z tą niebiańską nadzieją i zapewnieniem mojej modlitwy za was, za pierwszą damę i za waszych współpracowników, z całego serca przesyłam wam moje błogosławieństwo.

Niech Bóg błogosławi Stany Zjednoczone Ameryki!

+ Carlo Maria Vigano
Cycek. Arcybiskup Ulpiany

Były nuncjusz apostolski w Stanach Zjednoczonych Ameryki

 

To jest już drugi list. Za pierwszy Trump podziękował na Twitterze 11 czerwca:
https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1270842639903006720
Drugi list z 25 października można przeczytać na stronie:
https://www.catholic.org/news/national/story.php?id=85039

 

Autor: Marting Armstrong
Źródło: https://www.armstrongeconomics.com/world-news/religion/the-anti-pope-movement-will-he-be-the-last-pope/

Ruch antypapieski – czy będzie ostatnim papieżem?

Prawdopodobnie nie ma w historii papieża, który byłby tak nielubiany niż obecny papież Franciszek. Jest wyraźnie komunistą i jest na pokładzie Wielkiego Resetu. Ten papież to prawdziwa hańba. Naucza raczej ekonomii niż wiary i zgadza się z Billem Gatesem i Klausem Schwabem we wszystkim, od nierówności po szczepienia. Jak zauważył nawet Forbes, ten papież wyszedł z „obszernym oświadczeniem (zatytułowanym Evangelii Gaudium), w którym jedna część nazywała nierówność dochodów niesprawiedliwością”. W Kościele katolickim trwa nawet powstanie, ponieważ ten papież naprawdę głosi komunizm. „W bezprecedensowym posunięciu wierni katolicy wzywają do oporu przeciwko„ polityce prowadzonej przez papieża Franciszka, która zagraża integralności, bezpieczeństwu i tożsamości kulturowej Zachodu ”.

Wielu wskazuje na przepowiednię irlandzkiego świętego, która mówi, ilu będzie papieży. Proroctwa irlandzkiego świętego Malachiasza, XII-wiecznego biskupa Armagh, od wieków ekscytują i przerażają czytelników. Oświadczył, że po Benedyktie będzie jeszcze tylko jeden papież, a za jego panowania nadejdzie koniec świata. Więc Francis mógł być ostatni. Z pewnością wydaje się, że ten Papież robi wszystko wbrew podstawowej wierze.

*

Niezalezna.pl: “Trump or Treat”. W USA nawet pogańskie święto Halloween jest upolitycznione

W tym roku obchody wywodzącego się z pogańskich korzeni święta w Halloween, obchodzone są w USA zupełnie inaczej. Obostrzenia mają na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa, szczególnie podczas dużych zgromadzeń. Odwołano większość imprez a oglądanie dekoracji odbywa się tylko z samochodów. Dla popierających ubiegającego się o reelekcję Donalda Trumpa jest to kolejna okazja na pokazanie, że zagłosują na niego w tegorocznych wyborach, które odbędą się już za trzy dni. Cały dzień odbywają się wiece w formie rajdów samochodowych, pod hasłem „Trump or treat.”

Nawet osoby, które przez całe swoje życie nie interesowały się polityką, w tym roku czują potrzebę wywiązania się z obowiązku obywatelskiego, jakim jest głosowanie. Ludzie czują, że mogą stracić wszystko, co w dużej mierze mobilizuje ich do jednoznacznego opowiedzenia się po której są stronie.

Nawet święto Halloween tradycyjnie kojarzone z paradami, które w tym roku są odwołane, okazało się okazją do politycznego działania. Zamiast przebierańców z pogańskimi symbolami na ulicach są patrioci z flagami amerykańskimi.

W Los Angeles pod hasłem „trunk or treat” Departament Policji Miejskiej oraz komisariaty będące w jurysdykcji szeryfa, zorganizowali imprezy gdzie wydawane było jedzenie oraz cukierki, które umieszczane były w bagażnikach samochodów osób biorących udział w tych spotkaniach.

W tym roku „trick or treat” czyli dawanie cukierków dzieciom, które wędrują z koszyczkami w kształcie dyni po okolicy, w której mieszkają, jest niewskazane z powodu COVID-19.

W wielu miejscach tradycyjnie bogato dekorowanych na Halloween, w tym roku już pojawiły się choinki Bożonarodzeniowe.

Czy Amerykanie podświadomie chcą przenieść się w realia świąt, które będą dopiero za prawie dwa miesiące, aby choć na chwile uwolnić się od wyjątkowo trudnej sytuacji w jakiej obecnie są Stany? Czy jest to po prostu marketingowe zagranie korporacji aby już przygotować klientów na świąteczne zakupy?

więcej u źródła: https://niezalezna.pl/361263-trump-or-treat-w-usa-nawet-poganskie-swieto-halloween-jest-upolitycznione

Czasami myślę, że Służby Polityczne w Polsce hakują mój komputer i dane lecą prosto do redakcji Niezalezna.pl albo do Gazeta Polska Codziennie. Kiedy tylko coś ważnego opublikuję u nich odpowiedź – rzecz jasna na odwyrtkę – jest natychmiast, albo do 24 godzin.

*

Przed WYBORAMI W USA – Andy Choinski: Krótki przegląd wydarzeń | Sąd Najwyższy USA | Zamieszki w Filadelfii.

https://www.bitchute.com/video/rgaNVo2RNF6E/

*

WNET: „Vonsky” Teperek: Zamieszki i protesty BLM mogły przekonać cichą większość do głosowania na Trumpa

https://www.youtube.com/watch?v=xvXE_9c_b2I

NK: Jaka przyszłość USA po wyborach | Sokała, Nowaczewska, Piotrowski

https://www.youtube.com/watch?v=kufU7aCBWV0

2. TRZEBA BYŁO NAS NIE WKUR….. , PRECZ Z POPiSAMI JESTEM Z KOBIETAMI, Komentuje Andrzej Nikodemowicz

https://www.youtube.com/watch?v=6QncyhUZn4I&t=128s&fbclid=IwAR1jS7632p49oaqft_TKpFZPPXyT8xlYw3YuJZl5uRtHGCRCjkm2Q6CMMEA

Z SERC POLSKICH KOBIET NA CAŁY KRAJ ROZCHODZI SIĘ IMPULS ŚWIADOMEJ WOLNOŚCI, ale na Miłość Boską nie dewastujmy i nie demolujmy kościołów ani zabytków. Ne angażujmy się w lewackie prowokacje i anarchistyczne burdy. Nie możemy już tego przegrać. Walczmy z determinacją ale pokojowo i aż do skutku.

 

 

Podziel się!

    © Czesław Białczyński