1. To nie spiskowa teoria, to spiskowa praktyka! Grzegorz Braun – o obowiązkowych szczepieniach na covid-19!; 2. Heiko Schöning – Pozaparlamentarna Komisja Śledcza: Nie ma żadnej pandemii, to odmiana grypy!; 3. Czołowy wyznawca teorii PIS o panedmii „profesor” Gut, w TVP o maseczkach przed plandemią; 4. Wnet: W Małopolsce nie ma pandemii covid-19 w szkołach wśród dzieci ani nauczycieli chociaż całe województwo jest CZERWONE!

To nie spiskowa teoria, to spiskowa praktyka!

Nie damy sobie zamydlić oczu – Uchwalono Przymus Szczepień na covid-19!!! Czy wszystko co obecnie się dzieje jest tylko przykrywką dla Wielkiego Resetu i elementem III Wojny Światowej czy też wprowadzenia na skalę planety ustroju na modłę  chińskiego – totalitaryzmu?

Teraz jest dla mnie zrozumiałe dlaczego – Trzeba było przemycić ustawę o masowych obowiązkowych szczepieniach wszystkich Polaków pod przykrywkami  innych działań sądowych czy 5-tki Kaczyńskiego. Coś takiego wymagało grubej KURTYNY – wręcz ZASŁONY DYMNEJ!

I proszę nikt prócz Grzegorza Brauna nie mówi o tym problemie, a już na pewno żadne Łżemedia Systemu Pan-Niewolnik! Tymczasem, Polacy zostali ubezwłasnowolnieni we własnym kraju bardziej niż w ZSRR, gdzie opozycję posyłano na leczenie bezobjawowej schizofrenii do Psychiatryków na jakiś czas. Depopulacji RAZ NA ZAWSZE i CZIPOWANIA OBOWIĄZKOWEGO nie da się przeprowadzić w ten sposób jak to robiono z opozycją w ZSRR.  MAMY W POLSCE faszyzm pełną gębą!!!

 

 

 

Nieważne co jest ostatecznym celem wprowadzania tego typu ustawodawstwa – jego wprowadzenie ZAWSZE grozi użyciem w dowolnej chwili przeciw obywatelom przez rząd, który jest poza kontrolą obywatelską. Tak dzieje się obecnie z Pandemią Koronawirusa w Polsce (i nie tylko), która nie istnieje w sensie medycznym, ale istnieje w sensie politycznym, a narzędziem politycznym  ją „utrzymującym ” jest dający fałszywe wyniki test PCR, który stosuje się z premedytacją wiedząc, że nie ma wartości diagnostycznej. Drugim podstawowym narzędziem politycznym tejże pandemii są Media Systemu, które znajdują się pod kontrolą rządów i pod kontrolą reklamodawców medycznych.

Czy ostatecznie twórcy owej „Pandemii Koronawirusa” dążą do Resetu Gospodarki Świata i Systemu Bankowego, czy do wprowadzenia totalitarnego ustroju i NWO, czy ma ona być narzędziem gospodarczej wojny mocarstw światowych, czy każdym z tych trzech po trochu, nie może mieć dla naszej oceny tego prawodawstwa polskiego i sytuacji w jakiej jako obywatele znaleźliśmy się w Polsce obecnie, żadnego znaczenia. Ocena ta jest jednoznaczna. Rząd i partia rządząca działa poza kontrolą Suwerena i uchwala prawo Przeciw Suwerenowi, pozbawiające go Podstawowych Praw Człowieka. 

Oczywiście w całej tej sprawie najważniejsze jest dotarcie do prawdy na temat pandemii i przeprowadzenie dowodu z tym związanego. To zadanie wykonuje Komisja Śledcza Lekarzy dla Prawdy w Niemczech w której udział biorą przedstawiciele Polski, ale nie zwalnia nas to z działania w tej samej sprawie w Polsce. Ktoś w Polsce odpowiada za prowadzenie tej światowej agendy w naszym kraju i działa na polecenie prowadzących tę grę mocodawców.

Jak mówi Heiko Schöning , mamy do czynienia z sytuacja niemal identyczną jak w latach 30 i 40 XX wieku, kiedy okłamywano społeczeństwa i świadomie prowadzono do wybuchu II Wojny Światowej pod fałszywymi flagami. Skutki takie właśnie jak faszyzm niemiecki i holokaust oraz milio0ny ofiar II WŚ są nam wszystkim aż za dobrze znane. Rząd Polski bierze udział za plecami obywateli w tej grze obecnie!!!  CB

1. To nie spiskowa teoria, to spiskowa praktyka! Grzegorz Braun – o projektowanych masowych obowiązkowych szczepieniach na covid-19!

https://www.youtube.com/watch?v=bOVrO4kKWes

 

2. Heiko Schöning – Pozaparlamentarna Komisja Śledcza: Nie ma żadnej pandemii, jest nowy rodzaj grypy! To tylko przykrywka do Wielkiego Resetu – ekonomicznego i finansowego  krachu ma świecie.

https://www.facebook.com/magdalena.glowinska/videos/3627982177269748

Wypowiedź Komisji  (Elke de Klerk) z 16 października w tej sprawie, jak i w sprawie przygotowywanych masowych szczepień nowym rodzajem niesprawdzonej szczepionki w Holandii:

https://www.facebook.com/1820969767998799/videos/342556990181314

 

3. Czołowy wyznawca teorii PIS o istnieniu panedmii „profesor” Gut o maseczkach przed plandemią w TVP

https://www.facebook.com/positivemarcin/videos/697152924231987

Materiały informacyjne szybko się obecnie dezaktualizują, jednak są takie jak ten poniżej (materiał nr 4 – Wnet), które pokazują rządowe kłamstwa obnażane przez rządowych pracowników. W szkołach Małopolski jak mówi pani Kurator Oświaty nie ma pandemii  ani wśród uczniów ani nauczycieli – 3% szkół pracuje w trybie hybrydowo-zdalnym. Nie jest zrozumiałe dlaczego całe województwo oprócz 4 powiatów jest w strefie CZERWONEJ! Jest to materiał z piątku przed Wielkim LOCKDOWNEM 2.0!

4. Wnet: W Małopolsce nie ma pandemii covid-19 w szkołach wśród dzieci ani nauczycieli chociaż całe województwo jest CZERWONE!

https://www.youtube.com/watch?v=Ggrum0huVCk

Podziel się!