1. CEPolska: Jerzy Zięba: Zombie po 20 latach – Autor 37 filmów na ten temat Jak zadbać o swoje zdrowie. Część II; 2. Paweł Tanajno: Cud nad źródłem zarazy- Ni Jahwe ni Światowid…; 3. Odkrywamy Zakryte: Skarga lekarzy – „Złymi diagnozami i nieodpowiednim leczeniem covid-19 zabijaliśmy ludzi”; 4. Onet.pl: Pustelnia pod Częstochową stała się oazą antycovidowców.

Jerzy Zięba: Zombie po 20 latach –  Jak zadbać o swoje zdrowie.

Marek Hapon „Ni Jahwe ni Światowid, Wszechświatem rządzi Covid”

– Idealna, naprawdę idealna ilustracja do dzisiejszego materiału nr 2 i wielu wielu innych, z ulic, z siłowni, z różnych sklepów, wesel i ślubów, pociągów, placów zabaw dla dzieci i innych miejsc w dzisiejszej Polsce. Weszło trzech na mszę i pokazało Polakom i Polkom, że nie Jahwe ni Światowid tylko światem rządzi Covid!

Z kolei ksiądz z materiału nr 4 potwierdza, że jeśli jest się księdzem z krwi i kości, a nie ukrytym materialistą, wierzącym bardziej tzw medycynie akademicko-medialnej zaprzedanej Big Pharmie i Banksterom światowym oraz ich mediom niż Panu Bogu, to można poprowadzić wiernych we właściwą stronę, w stronę prawdy, nawet siedząc w Pustelni pod Częstochową. Wystarczy odrobina zdrowego rozsądku żeby zobaczyć jak niegroźny jest koronawirus i że żadnej epidemii po prostu nie ma. Słyszymy że ostatnio, w październiku, w Krakowie 33% wykonanych testów daje wyniki pozytywne.

W całej Małopolsce wykonano do 19 października  ponad 358 000 testów, z czego podaje się iż „zakażonych” było do dzisiaj ok. 25 700. Wynika z tego, że otrzymywano do tej pory niecałe 10% dodatnich wyników. Czyżby coś się zmieniło w październiku aż tak bardzo? Mogły zmienić się same testy, albo narracja łżemediów banksterskich. Ale jeżeli nie są to jakieś fałszywe testy, ani fałszywa narracja to znaczy, że Małopolska jest naprawdę już dawno po szczycie transmisji koronawirusa, który miał miejsce w lecie!!!

33% Małopolan ma go w sobie więc mamy już odporność stadną i cały ten zamęt jaki urządza rząd i szopa ze szpitalami na stadionach to wielka ściema, czyli oszustwo, albo wielkie ciemniactwo, czyli głupota!

Województwo ma 3 mln 372 tysiące mieszkańców, więc wykonano teoretycznie testy u 10% ludności. Sęk w tym, że nie jest to wcale losowa próba, która mogłaby dać nam pojęcie o skali rzeczywistej „pozytywnych odczytów”, albo o stanie „przechorowania” pandemii. Do tej pory badano wyłącznie niemal pacjentów objawowych. Teraz bada się kto chce i jak chce, także prywatnie, za pieniądze, a więc mamy wreszcie coś zbliżonego do próby losowej, chociaż oczywiście ludzie NORMALNI (czyli ci którzy nie popadli w epidemię strachu wywołanego przez łżemedia) nie mając żadnych objawów nie lecą w te pędy na testy, wręcz odwrotnie – unikają ich jak ognia, bo nikt nie życzy sobie 10 dni aresztu.Ta próba zbliżona do losowej daje 33% lub jak chcą inni ponad 30% wyników pozytywnych. Zdecydowana większość to bezobjawowi i skąpoobjawowi – co wynika wprost z komunikatów MZ, a umierają wciąż w 99% ludzie ciężko schorowani, więc covid jest tylko dodatkiem do ich chorób obciążającym organizm, jako odmiana grypy. Ponad 3000 zmarłych przez pół roku z udziałem tego co jest wykrywane (nie wiemy co wykrywamy) to naprawdę bardzo niewiele.

Oczywiście współczuję każdej rodzinie, która żegna kogoś bliskiego swemu sercu i każdemu kto odchodzi z tego świata. Pociechą jest, że nie odchodzi na wieki wieków tylko Ku Odnowieniu do Nawi. I stamtąd Po-Jawi się, gdy przyjdzie jego Nowy Czas.

Czy wynika z tego, że najprawdopodobniej już prawie połowa Małopolski ma to coś w organizmie, co daje wyniki pozytywne przy teście PCR???? Może ktoś wyprowadzi mnie z błędu. Wiadomość o 33% pozytywnych wśród ostatnio badanych w Małopolsce wziąłem oczywiście z TVP więc może to być jakiś fejk, jak to u nich???

Ale nie, patrzcie – tu w obozie Plandemików Opozycyjnych piszą to samo ponad 30%?!!! (https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,26404319,malopolska-z-rekordem-zakazen-covid-19-ale-wciaz-slabo-testow-ana.html )

Czy jedna i druga wiadomość łżemedialna to fejk czy też Jerzy Zięba od początku ma rację? I kto tutaj w Polsce jest prawdziwym ciemniakiem i szarlatanem????

Stan wykonanych testów na covid-19, na 19 października 2020 r.

województwo liczba
wykonanych
testów
dolnośląskie 313 251
kujawsko-pomorskie 220 674
lubelskie 167 693
lubuskie 48 464
łódzkie 272 259
małopolskie 358 520
mazowieckie 856 252
opolskie 41 440
podkarpackie 74 896
podlaskie 103 263
pomorskie 311 770
śląskie 482 953
świętokrzyskie 104 203
warmińsko-mazurskie 98 376
wielkopolskie 381 334
zachodniopomorskie 176 321
łącznie 4 011 669
Województwa – ludność
dane GUS za 2015 r.
1 województwo mazowieckie 5 349 114
2 województwo śląskie 4 570 849
3 województwo wielkopolskie 3 475 323
4 województwo małopolskie 3 372 618
5 województwo dolnośląskie 2 904 207
6 województwo łódzkie 2 493 603
7 województwo pomorskie 2 307 710
8 województwo lubelskie 2 139 726
9 województwo podkarpackie 2 127 657
10 województwo kujawsko-pomorskie 2 086 210
11 województwo zachodniopomorskie 1 710 482
12 województwo warmińsko-mazurskie 1 439 675
13 województwo świętokrzyskie 1 257 179
14 województwo podlaskie 1 188 800
15 województwo lubuskie 1 018 075
16 województwo opolskie 996 011

1.CEPolska: Jerzy Zięba: Zombie po 20 latach – Autor 37 filmów na ten temat Jak zadbać o swoje zdrowie. Część II

https://www.youtube.com/watch?v=3p7TOKjWfp4

Informacja o akcji w Poznańskiem, którą pokazujemy na filmie poniżej została potwierdzona dzisiaj w Wiadomościach w TV Republika. Potwierdzają to też polskojęzyczne niemieckie portale internetowe:

https://www.onet.pl/informacje/onetpoznan/koronawirus-poznan-policja-wyniosla-ksiedza-michala-woznickiego/q0n3bds,79cfc278

2. Paweł Tanajno: Cud nad źródłem zarazy, czyli wywlekanie księdza.

Cud nad źródłem zarazy.
Zamiast zamykać firmy które dają zdrowie i pracę, warto skoncentrować się nad miejscem gdzie prawo jest w pogardzie, a osoby starsze są najbardziej narażone na śmieć.

3. Odkrywamy Zakryte: SKARGA LEKARZY: „ZŁYMI DIAGNOZAMI I NIEODPOWIEDNIM LECZENIEM COVID-19 ZABIJALIŚMY LUDZI”

Skarga lekarzy na rządowe środki podjęte podczas „pandemii” koronawirusa została wniesiona do prokuratury w Rzymie. Towarzyszy jej odwołanie wniesione do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. Zdaniem włoskich ekspertów błędne diagnozy i niewłaściwe leczenie przyczyniły się do wielu zgonów niewinnych istnień ludzkich.

„Zabijaliśmy ludzi”

Badacz i lekarz sądowy Paquale Bacco, wraz z wirusologiem Giulio Tarro i sędzią Angelo Giorgiannim, złoży skargę na włoski rząd do prokuratury w Rzymie i wniesie odwołanie do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości w sprawie środków podjętych przez rząd Giuseppe Conte podczas szczytu „pandemii” koronawirusa w Rzymie.

Trzej eksperci skargę wniosą za pośrednictwem stowarzyszenia „L’Eretico”, które liczy już około 2 tys. lekarzy i prawników.

W raporcie skierowanym do prokuratury zwrócono uwagę na szereg aspektów niewłaściwego administrowania „pandemią” Covid-19 we Włoszech, w szczególności z medyczno-naukowego, epidemiologicznego i prawnego punktu widzenia.

W szczególności chodzi o niewłaściwe podejścia diagnostyczne, nieodpowiednie leczenie, nieracjonalne powstrzymywanie rozprzestrzeniania się wirusa i nieodpowiednie środki bezpieczeństwa, które obowiązują do dzisiaj.

Pasquale Bacco otwarcie mówi o tym, że przez złe diagnozy i nieodpowiednie leczenie na oddziałach intensywnej terapii zabijano ludzi:

Zabijaliśmy ludzi, chociaż nie robiliśmy tego w złej wierze, ponieważ znaleźliśmy się w nowej sytuacji, ale na oddziale intensywnej terapii zastosowano niewłaściwe leczenie. Mówiono, aby nie stosować leków przeciwzapalnych, które są obecnie podstawą nowej terapii, a nie stosowano heparyny, ani hydroksychlorochiny, o których wiemy, że są nieodzowne, natomiast wręcz paliliśmy tkankę płucną chorych wykonując głęboką wentylację.

Widziałem podstawy płuc pacjentów z COVID podczas sekcji zwłok i były one całkowicie spalone, ponieważ czysty tlen wysyłany pod określonym ciśnieniem powodował prawdziwe oparzenie. Następnie pojawiały się choroby zakrzepowo-zatorowe, ponieważ tlen nie krążył z powodu niedrożności płuc. Lekarze postępowali zgodnie z wytycznymi rządu, używając całkowicie złego protokołu terapeutycznego. To było jak leczenie cukrzycy cukrem.

Skąd się wzięły te wytyczne rządowe?

Kto je wydał i czego miały być one celem?

3500 niepotrzebnych zgonów

O tragicznych konsekwencjach rządowych wytycznych Pasquale Bacco opowiadał także podczas audycji w America Oggi Tv, gdzie wystąpił wraz z wirusologiem Giulio Tarro i pulmonologiem prof. Giuseppe De Donno.

Stwierdził tam, że gdyby pozwolono lekarzom przeprowadzić sekcję zwłok, aby zobaczyć, co naprawdę dzieje się w ciele osób, które zaraziły się koronawirusem, od razu zrozumieliby, że protokół terapeutyczny stosowany od początku stanu zagrożenia zdrowia był błędny.

Jego stanowisko poparł pulmonolog De Donno, który otwarcie powiedział, iż wielu lekarzy musiało stanąć oko w oko z nagłymi wypadkami i chociaż działali w dobrej wierze, po sekcji zwłok w wielu przypadkach rozumieli, że wyrządzili więcej szkód niż pożytki.

Profesor wysunął mrożącą krew w żyłach hipotezę o niepotrzebnych zgonach 3500 istnień ludzkich, które można było uratować, gdyby zastosowano inne podejście medyczne.

Skarga na maseczki

W skardze do prokuratury poruszane są także inne kwestie, np. noszenie maseczek, „dla których Ministerstwo Zdrowia przewiduje ewentualne przeciwwskazania”:

Maski, zwłaszcza przy aktualnych temperaturach tworzą przed nosem i ustami prawdziwe pożywki hodowlane, umożliwiające powstanie bardzo niebezpiecznego stężenia mikroorganizmów gotowych do rozprzestrzeniania się w ludzkim organizmie. Ponadto, wielogodzinne używanie masek prowadzi do hiperkapnii, czyli podwyższenia stężenia dwutlenku węgla z równoczesnym niedoborem tlenu we krwi, co bardzo spowalnia reakcje (wyobraźcie sobie, jak niebezpieczne jest to podczas prowadzenia samochodu). Hiperkapnia powoduje i zwiększa kwasicę komórkową, która jest doskonałym punktem wyjściowym dla rozwoju nowotworów – twierdzą włoscy lekarze.

Jednak to kwestia szczepionki w rzeczywistości budzi zakłopotanie wielu podmiotów z sektora opieki zdrowotnej.Doktor Bacco stwierdził, że „mamy do czynienia z kolosalną operacją ekonomiczną, realizowaną przez lobby farmaceutyczne”.

Komisja prawna stowarzyszenia L’Eretico przygotowała już formularz, za pomocą którego obywatele mogą poprosić swojego pracodawcę (lub dyrektora szkoły w przypadku szkół) o przejęcie odpowiedzialności cywilnej i karnej za wszelkie szkody zdrowotne wynikające z noszenia masek.

Podobny formularz został przygotowany w celu przejęcia odpowiedzialności lekarza lub pediatry, gdy konieczne jest podanie obowiązkowej szczepionki.

Świadoma zgoda pacjenta jest prawnie wymagana: wszelkie przeciwwskazania wynikające z leczenia muszą być wskazane przez lekarza, aby pacjent mógł zdecydować, czy wyrazić zgodę na leczenie i ewentualne szkody.

Włoscy eksperci nawołują do powrotu do normalnego życia, nie stosując się do poleceń tychże ludzi pozbawionych godności, sumienia i kultury.

Otwarcie mówią, że czas skończyć z tym terroryzmem i z polityką terroru.

Mają również nadzieję, że wniesiona skarga pociągnie rząd do odpowiedzialności za to, co wydarzyło się we Włoszech, kiedy przez złe decyzje „koronawirus” pochłonął tysiące niepotrzebnych ofiar.

⇒ Czytaj także: KORONAWIRUS TO ZBIÓR FATALNYCH BŁĘDÓW „NAUKOWYCH”

źródło: https://www.odkrywamyzakryte.com/skarga-lekarzy-covid-19/

 

4. Pustelnia pod Częstochową stała się oazą antycovidowców.

 

Ksiądz-pustelnik spod Częstochowy twierdzi, że pandemia to ściema. Opowiada, że maseczki szkodzą, a protestujących przeciw obostrzeniom stawia za przykład. Tych, którzy chcą go słuchać, nie brakuje. W minioną niedzielę tzw. pustelnia w Czatachowie pękała w szwach. Zjechali wierni z całego województwa i sąsiednich regionów. Oczywiście bez maseczek. Terenu pustelni strzeże „diakonia porządkowa”, która sceptykom grozi ogniem piekielnym. Byliśmy na miejscu.

 

  • Archidiecezja częstochowska odcięła się od działań i wypowiedzi księdza z tzw. pustelni w miejscowości Czatachowa oraz grupy wiernych określających się jako Wspólnota Miłość i Miłosierdzie Jezusa
  • Ksiądz Daniel Galus, który nawoływał do zdejmowania maseczek i przekonywał o ich szkodliwości, nie zamierza się jednak dostosować do zaleceń swoich zwierzchników. Przekonuje wiernych, że pandemia to ściema
  • Kuria zapowiada, że wobec duchownego, który już w marcu otrzymał naganę kanoniczną za głoszenie podobnych poglądów, mają być podjęte dalsze kroki dyscyplinarne
  • Tymczasem w ubiegłą niedzielę ksiądz Galus znów przekonywał do swoich racji. Wierni usłyszeli, że pandemia nie istnieje, maseczki szkodzą, a protestujących przeciwko obostrzeniom należy naśladować, a przynajmniej szanować
  • – Na takich jak ty czeka piekło i spotkanie z diabłem – słyszę od mężczyzn strzegących zakazu fotografowania pustelni

 

źródło: https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-pustelnia-w-czatachowie-ksiedza-galusa-oaza-antycovidowcow/dgk9e8s,79cfc278

Oczywiście ksiądz zachowuje zdrowy rozsądek , ale Achidiecezja już niestety nie – tam siedzą „ukryci materialiści”, wyznawcy TVPIs i TVN  i ich nowej religii. Reszty zatrutego bełkotu zawartego w tym artykule Onet.pl nie polecam nikomu do czytania, chyba że chcecie się zdenerwować. Kto chce niech to robi na własną odpowiedzialność.

Podziel się!