1. cda.pl: Przestępstwa Przeciwko Ludzkości (covid-19 i przygotowywany pozew sądowy w Niemczech); 2. NEOS: POZNAJ PRAWDĘ – NIEMIECCY DOKTORZY O COVID; 3. NCzas TV: Braun: Skandal! Rząd wie, że działa BEZPRAWNIE!; 4. WM: WHO krytykuje blokady-lockdowny w celu walki z COVID-19!

Przestępstwa Przeciwko Ludzkości

Marek Hapon

Patrzcie, patrzcie Polacy! Pan premier Morawiecki razem z Pinkasem i nowym Ministrem Zdrowia, który nawet nie jest lekarzem, wspomagani przez dzielnych ekspertów medycznych z polskich Akademii znajdujących się w światowych rankingach poza pierwszym 1000 wyższych uczelni godnych miana instytucji naukowej, nagle zrobili się mądrzejsi od WHO, wręcz najmądrzejsi na świecie i nie chcą za cholerę teraz tego WHO słuchać.

WHO powiedziało im że Bezobjawowi NIE ZARAŻAJĄ – a oni dalej walą kwarantannę każdemu jak leci!!!

WHO powiedziało im, że maseczki nic nie dają i dodatkowo szkodzą – Ale oni bez przerwy nawołują do noszenia maseczek!

 https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/521735-premier-apeluje-do-osob-ktore-nie-chca-nosic-masek

WHO powiedziało im w końcu że nie należy stosować lockdownów w walce z koronawirusem, który wywołuje covid-19 będący zwykłą niegroźna chorobą, bo to prowadzi tylko do tego, że biedni stają się biedniejsi a nie chroni niczyjego życia!!!

(patrz materiał nr 4 poniżej!)

I co? Ten sam Morawiecki, Kaczyński, Pinkas, i podmieniony „Minister Zdrowia” brną galopująco w lockdown 2.0 w Polsce. Masowo testują teraz szkoły i nauczycieli znajdując wszędzie śmiertelnie groźne wirusy i straszliwą zabójczą zarazę covid-19!!! Znowu odbierają młodzieży kolejny rok normalnej edukacji, rujnują więzi społeczne, zamykają ludzi – 250 000 aresztowanych, pozbawionych pracy bez żadnego odszkodowania na KWARANTANNACH!!!

Co się stało panowie, że nagle przestaliście wierzyć WHO i ślepo wykonywać jej rozkazy!? W marcu, kiedy wprowadzaliście w Polsce Stan Wojenny, WHO to była dla was wyrocznią! A teraz, kto jest wyrocznią??? – Grzesiowski z Akademii Medycznej będącej na 3567 miejscu w światowych rankingach wyższych uczelni????! No jasne, bo gdzież tam słuchać Oksfordczyków, profesorów z Cambridge, czy jakichś tam innych naukowych melepetów, jak np Krzysztof Szczawiński i inni z Great Barrington, ze Szwecji, czy z USA! Skąd my to znamy? Z archeologii i historii na UJ i UW, gdzie też nie chcą tych z Oksfordu słuchać??? A jakże!!!

Najważniejsze jednak są dzisiaj materiały 1 i 2, których nie trzeba omawiać – Niedługo ruszy proces sądowy przeciw twórcom lockdownu w Niemczech, a zatem także i wszędzie indziej.

 

 

 

1. cda.pl: Przestępstwa Przeciwko Ludzkości (covid-19 i przygotowywany pozew sądowy w Niemczech)

Dr Reiner Fuellmich – prawnik, który położył Deutsche bank podsumowuje koronawirusa.

– licencjonowany prawnik w Niemczech i USA. Dr. Reiner Fuellmich urodził się i wychował w Bremie. Uczęszczał do szkoły w Bremie i Farmington Hills w stanie Michigan. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Georga-Augusta w Getyndze i Los Angeles. Publikował m.in. z zakresu prawa bankowego, prawo medyczne i prawo międzynarodowe, był profesorem i wykładowcą na uniwersytetach w Niemczech i Estonii. https://www.fuellmich.com/dr-reiner-f…

https://www.youtube.com/channel/UCJB8…

2. NEOS: POZNAJ PRAWDĘ – NIEMIECCY DOKTORZY O COVID

https://www.youtube.com/watch?v=vN3kBTo1Blc&t=196s

 

3. NCzas TV: Braun: Skandal! Rząd wie, że działa BEZPRAWNIE! Skandaliczne odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=lqp3VpH60kk

4. WM: WHO krytykuje blokady w celu walki z COVID-19!

WHO zmienia stanowisko w sprawie koronawirusa, potępiając blokady. Blokady są używane do kontrolowania koronawirusa na całym świecie, pogrążając miliony w chaosie. Teraz WHO zmieniła zdanie.

 

Światowa Organizacja Zdrowia zmienia pierwotne stanowisko wobec COVID-19 po wezwaniu światowych przywódców do zaprzestania blokowania swoich krajów i gospodarek. Dr David Nabarro z WHO zaapelował w sobotę do światowych przywódców, aby przestali „używać blokad jako podstawowej metody kontroli” koronawirusa. Stwierdził również, że jedyną rzeczą, jaką osiągnięto przez blokady, to bieda – bez odniesienia do potencjalnie ocalonych istnień ludzkich. „Zamknięcia mają tylko jedną konsekwencję, której nigdy nie wolno bagatelizować, że ​​biedni ludzie są jeszcze biedniejsi” – powiedział.

„W Światowej Organizacji Zdrowia nie opowiadamy się za blokadami jako głównym środkiem kontroli tego wirusa” – powiedział dr Nabarro „The Spectator”. „Uważamy, że jedyny moment, w którym blokada jest uzasadniona, to kupienie czasu na reorganizację, przegrupowanie, uzupełnienie zasobów i ochrona wyczerpanych pracowników służby zdrowia, ale w zasadzie wolelibyśmy tego unikać”.

Główna krytyka dr Nabarro dotycząca blokad dotyczyła globalnych skutków, zwłaszcza dla gospodarek biedniejszych krajów. „Wystarczy spojrzeć na to, co stało się z branżą turystyczną, na przykład na Karaibach lub na Pacyfiku, ponieważ ludzie nie biorą urlopu” – dodał. „Zobacz, co się stało z drobnymi rolnikami na całym świecie. (…) Zobacz, co się dzieje z poziomem ubóstwa. Wydaje się, że do przyszłego roku możemy mieć podwojenie ubóstwa na świecie. Możemy mieć co najmniej podwojenie niedożywienia dzieci”. „Dlatego apelujemy do wszystkich światowych liderów: przestańcie używać blokad jako podstawowej metody kontroli. Opracuj lepsze systemy do tego. Pracujcie razem i uczcie się od siebie nawzajem ”.

Blokady krytykują również eksperci podpisani pod Wielką Deklaracją Barrington, w której stwierdza się, że blokady wyrządzają „nieodwracalne szkody”. „Jako epidemiolodzy zajmujący się chorobami zakaźnymi i naukowcy zajmujący się zdrowiem publicznym, mamy poważne obawy co do szkodliwego wpływu na zdrowie fizyczne i psychiczne pobecnej polityki COVID-19 i zalecamy podejście, które nazywamy skoncentrowaną Ochroną” – czytamy w petycji. „Obecna polityka blokowania ma druzgocący wpływ na krótko- i długoterminowe zdrowie publiczne”.

Jak dotąd petycja została podpisana przez 12 000 osób. Jej autorem jest Sunetra Gupta z Uniwersytetu Oksfordzkiego, Jay Bhattacharya z Uniwersytetu Stanforda i Martin Kulldorff z Uniwersytetu Harvarda.

Źródło oryginalne: News.com.au
Źródło polskie: Goniec.net; WolneMedia

Podziel się!