1. wR24.pl: PILNE! Polski lekarz ujawnia fakty ws. maseczek! Sąd wydał wyrok ws. ich noszenia?; 2. Mentzen OSTRO u Roli: Gdy przejmiemy władze to wsadzimy pandemicznych bandytów do więzień! O PCR i…; 3. WdW: Politycy w kamasze!

PILNE! Polski lekarz ujawnia fakty ws. maseczek! Sąd wydał wyrok ws. ich noszenia?

Przedwczoraj tutaj na blogu mogliście posłuchać u Janka Pospieszalskiego w programie Warto Rozmawiać nadanym w TVP1  czego boi się najbardziej dyrektor zwykłego, regionalnego szpitala.

Na pytanie prowadzącego – Czy najbardziej boicie się państwo w szpitalu koronawirusa?  Odpowiedział:

– Nie, najbardziej boimy się, że przyjdzie Sanepid i zaczną nas wszystkich testować, a wtedy zamkną nam szpital.

– Jak to nie boicie koronawirusa tylko testów?

 – Tak, najbardziej boimy się testowania, bo zdezorganizują nam pracę.

Dowiedzieliście się też z tego programu od pani statystyk, pracującej dla rządu, a właściwie od jej firmy Grupy MOCOS, która opublikowała w czerwcu informację ilu Polaków musiało być wtedy faktycznie „zarażonych” w Polsce, skoro wykryto tylu ilu wykryto, postępując z testowaniem tak, jak się w Polsce postępuje. Okazuje się, że było ich 1,6 miliona na 30 000 wówczas  „wykrytych” (https://www.youtube.com/watch?v=HkdGuJe9Jfk 33′ 40″ i dalej)!!! Konsekwencje tego faktu są oczywiste i wykłada je w dalszej części programu pan doktor Paweł Basiukiewicz.

Co to jest Grupa MOCOS?! Ano właśnie – Międzynarodowa Grupa Naukowców – jak się sami przedstawiają – stworzona do modelowania covid-19, czyli PLANDEMII Koronariwirusa! Na Bogów Słowiańskich – co to ma być?  Internacjonalistyczne zgrupowanie „naukowców” takich samych jakich znamy z innych dyscyplin nauki – tych sponsorowanych przez UE, albo USA albo Wall Street???? Czy wiemy kto ich naprawdę finansuje???

To są doradcy POLSKIEGO RZĄDU!!! Bogowie Słowiańscy – powiadam – Zmiłujcie się nad Nami!!! Co ten PIS wyprawia?!

Koronawirus oczywiście jest, jakaś nowa forma grypy jest, ale jej zjadliwość i śmiertelność są minimalne.

Szumowski, Niedzielski, Pinkas pod SĄD!!! Ale nie tylko oni.

Posłuchajcie materiału nr 2 i tego co mówi Sławomir Mentzen – Konfederacja jest w tej chwili „niestety” jedyną partią reprezentującą Polaków w Sejmie. KUKIZ…

 

 

 …KUKIZ kompletnie zagubiony, moim zdaniem przegrywa swoje ostatnie szanse na to żeby doprowadzić do Demokracji Bezpośredniej w Polsce. Kto inny to zrobi – Ruch Wolnych Ludzi musi to zrobić i wszyscy inni, którzy są gotowi z nim w tym dążeniu połączyć siły, jak choćby Antypartia. Zachęcam wszystkich do współpracy nad ZJEDNOCZENIEM Ruchu Wolnych Ludzi w jeden organizm polityczny zdolny wygrać wybory w Polsce w roku 2023, a przynajmniej zdolny utworzyć mocny klub poselski w Sejmie. Konfederacja robi naprawdę dobrą robotę mimo, iż w kwestii polskich bogactw naturalnych nie popisała się, ale cóż Wolnych Ludzi może reprezentować w Sejmie w pełni tylko Partia Wolnych Ludzi, może to być Antypartia, może to być każda inna partia, która przyjmie i będzie realizować program Ruchu Wolnych Ludzi i Ruchu  Wolnej Polski.

Wczoraj mogliście posłuchać Jerzego Zięby, który od marca powtarza (z czym  – podkreślmy –  zgadzają się i profesorowie wirusolodzy i genetycy – zagraniczni, niemieccy, włoscy, amerykańscy, ale i wielu polskich), a wczoraj powyarzał po raz 1000-ny, dlaczego testy PCR u prawie wszystkich dają wynik dodatni i co naprawdę wykrywają. Powiedział wam też, dlaczego nie powinniście nakazywać swoim dzieciom noszenia tego świństwa oraz pokazał naocznie co się dzieje w kwestii tlenu i dwutlenku pod maską. Wniosek – Nie duście własnych dzieci – to jest szaleństwo! Tym bardziej, że maski są bezskuteczne – a paru oszołomów z rządu wmówiło wam, że kogokolwiek nosząc tenże namordnik chronicie! (Ten fragment, z góry zastrzegam, nie jest kierowany przeze mnie do Wolnych Ludzi, Wolnych Polaków). Jak najbardziej popieram wytaczanie procesów rządowi i państwu polskiemu za wszelkie szkody jakie powstaną w wyniku stosowania się do plandemicznych rozporządzeń.

Dzisiaj posłuchajcie prawnika i lekarzy, ale prawnik ważniejszy, bo powie wam on, że cała ta rządowa i medialna inwazja propagandowa, kolejna faza Plandemii Zastraszania na temat obostrzeń z maseczkami i natychmiastowym karaniem przez policję, sąd i Sanepid za ich nienoszenie, nie ma żadnych szans na realizację. Wyrok sądu w takich sprawach może być tylko jeden i ten sam – jak do tej pory – uniewinnienie.

PCRy są kluczem do Plandemonicznego Zamka, a może nawet do całego ZAMKU, ale ten zamek jest bez wątpienia ponad „rządem polskim”, na Wysokiej, Wysokiej Skale. A dlaczego te PCRy do Polski sprowadza się z Turkmenistanu powiązanego z Rosją i Chinami??? Dobra, dajmy sobie spokój bo robi się nieciekawie – zaczyna śmierdzieć Światową Ponadnarodową Banksterką.

Póki co na czyjeś życzenie, mamy parodię rozgrywek piłkarskich w Polsce (Wisła i Cracovia i Pogoń ma koronawirusa – za chwilę będą go mieć wszyscy), parodię  w Bundeslidze (którą do tej pory lubiłem, teraz nie – bo rozgrywanie meczów bez publiczności, jest po prostu parodią sportu). Jutro okaże się, że także rozłożą grę reprezentacji Polski, bo już wykryli tam u kogoś „koronawirusa” PCRem.

„Polska” Banksterka z PISu chroni własne tyłki przed narastającą falą antyrządowych demonstracji i przed odpowiedzialnością za własne czyny związane z ogłoszeniem  Plandemii i zamknięciem górnictwa, wprowadzając oczywiście kolejny lockdown i bezczelnie udając, że tego nie robi.

„Polska” „Opozycyjna” Banksterka pcha PIS coraz mocniej do plandemicznego muru zdając sobie sprawę, że jest on ściemą. Jest to postępowanie skrajnie cyniczne i gra polityczna prowadzona oczywiście kosztem obywateli, kosztem Polaków, ale oni od 1989 roku działali na szkodę Polaków o czym wiemy, więc to nas nie powinno dziwić. Natomiast PIS zadziwił mnie popełniając tak spektakularne SAMOBÓJSTWO POLITYCZNE! Taka jest prawda.

Powiem tak: PISowski Rząd dokonał cudu!  – Zamknął w Polsce kościoły, które nie były zamknięte nigdy od 1000 lat. NIGDY! Rozumiecie mnie dobrze Polacy-Katolicy, co wam zrobił WASZ KATOLICKI RZĄD?  Nie zrobili tego Moskale, nie zrobili niemieccy faszyści w czasie II Wojny, nie zrobili komunistyczni bandyci rządzący Polską za PRLu jako namiestnicy kremlowscy. Zrobił wam to rząd PIS.

DLACZEGO MNIE TO NIE CIESZY?!  Od zawsze powtarzam wszystkim Polakom, my Rodzimowiercy Polscy, my Wolni Ludzie – Wolni Polacy, nigdy nie zamkniemy kościołów, żadnych kościołów. One zamkną się same, ale dopiero wtedy kiedy ostatni ksiądz opuści ziemski padół, albo ostatni wierny danego wyznania przestanie do kościoła chodzić.

Tak nam dopomóżcie, Nasze Słowiańskie Bogi!!! Tak nam dopoż Świadomości Nieskończona!

 

1. wR24.pl: PILNE! Polski lekarz ujawnia fakty ws. maseczek! Sąd wydał wyrok ws. ich noszenia?

 

https://www.youtube.com/watch?v=Mf_AhxmRNn0

 

2. Mentzen OSTRO u Roli: Gdy przejmiemy władze to wsadzimy pandemicznych bandytów do więzień! O PCR i…

https://www.youtube.com/watch?v=X3_ftf9_Y1s

3. WdW: Politycy w kamasze!

https://www.youtube.com/watch?v=SHF3ss8UBwo&feature=share&fbclid=IwAR0Ww4Rq5fKpZxQ8YGEVW3l26z6NEEKz6vAMZKWf2veTnDVntvJGpVR69tU

Podziel się!