1.Marek Hapon z USA – Zostań w domu!; 2. Media Wałbrzyskie i Polsat TV – PIS Proponuje: Oddaj krew a dostaniesz 14 dni aresztu razem z rodziną!; 3. o2.pl: Dyrektorka szkoły zdradziła „sposób” na COVID-19!; 4. CAI24.pl: Prezydent dogadał się z Kukizem! Będą zmiany w Pałacu Prezydenckim; 5. Biełsat po polsku – Bulwersujące materiały o torturach na Białorusi!

Marek Hapon z USA – Zostań w domu!

1. Marek Hapon – Zostań w domu!

Dokładnie tak właśnie wszystko wygląda – Ty zostań w domu i chroń swoje życie, a my cię w tym czasie okradniemy (z pracy, z oszczędności, z PKB, i ze wszystkiego), a twoim wnukom narobimy jeszcze więcej długów!

Dokładnie to proponuje Polakom PIS. Z jednej strony zachęca: żeńcie się, urządzajcie wesela, a z drugiej wyłapuje masowo weselników w łapankach badając ich testem PCR dającym fałszywe wyniki. Z jednej strony PIS namawia – udajcie się masowo do uzdrowiska, z drugiej aresztuje na 14 dni 25o kuracjuszy w Ciechocinku. Z jednej strony PIS apeluje: Ludzie oddajcie krew, nie bójcie się bo to bezpieczne as krwi brakuje, z drugiej 29 krwiodawców zamykają po oddaniu przez nich krwi w areszcie na 14 dni razem z niewinnymi członkami ich rodzin, bo jedna osoba z krwiobusa zrobiła sobie test dającym fałszywy wynik w 50% PCR, który jej wyszedł dodatni! 

Skala rozdwojenia jaźni i szaleństwa z każdym dniem rośnie niewyobrażalnie. Z jednej strony rząd PIS uruchamia szkoły od 1 września, z drugiej każe dzieciom nosić maski – co jest chorobotwórcze jeśli uczniowie nie mają masek jednorazowych zmienianych co 20 minut o czym Premier, Naczelnik Państwa i Prezydent oraz Minister Zdrowia dobrze wie, a z trzeciej strony samorządy zamykają szkoły zanim jeszcze zaczęły pracę testując pracowników fałszywym-dodatnim PCR-testem (od jednego producenta, który daje 80% dodatnich wyników). Zamknięcie – Lockdown 2.0 miało miejsce na dzień 2 września w 42 szkołach. Na dodatek rząd chwali się, że wysłał do szkół 50 milionów masek – co gdyby je prawidłowo stosować – czyli tak żeby nie szkodziły uczniom i nauczycielom – wystarczy na 2 tygodnie nauki.

Przecież ci którzy rządzą nami mają świadomość tego co się dzieje w wyniku ich nieobliczalnych Głupich Ministerialnych Kroków (świadomie nawiązuję tutaj do Monty Pythona)! Na dodatek nagle przestali w rządzie słyszeć co mówi im WHO, a WHO od tygodnia już mówi: „Osoby przechodzące covid -19 bezobjawowo nie zarażają innych osób”! – Tak więc nie trzeba ich aresztować panowie mądralińscy z PIS!

Materiał nr 3: naTemat.pl pod filmikiem na Youtube oczywiście wyśmiewa dyrektorkę szkoły, która podała jak najbardziej zdrową receptę na plandemię covid-19. Nic dziwnego, bo opozycji zależy żeby kraj został sparaliżowany i żeby to sam PIS sparaliżował Polskę i zrobił masowy Lockdown 2.0 – odstrzeliwując sobie tym sposobem głowę. Paranoja antypolskich środowisk politycznych w naszym kraju trwa w najlepsze, podczas gdy polityka niemiecka zaczyna się budzić pod naciskiem milionowych demonstracji.

Materiał nr 4 – Tak oto realizuje swoje cele Paweł Kukiz, który ostatnio zarejestrował partię K’15, a którego zalewa wciąż hejt i masa insynuacji ze wszystkich politycznych stron od PIS poprzez Konfederację do innych, w związku z tym że wszedł w koalicję z PSLem.

Przypominam, wszystkim Wolnościowcom i zwolennikom Demokracji Bezpośredniej, Wolnym Ludziom, w tym także NTV i Januszowi Zagórskiemu (poseł Jarosław Sachajko to wszak K’15), że w polityce liczy się program i skuteczność, a nie sympatie i antypatie – do tej czy innej partii, która nasz program wciela w życie – lub osobiste „złe doświadczenia” w kontaktach. Jednym z głównych kandydatów na to stanowisko w Kancelarii Prezydenta ma wszak być, jak słyszałem, profesor Mirosław Matyja. Czekamy!

Na koniec niestety bulwersujący materiał z Białorusi po polsku.

 

2. Media Wałbrzyskie i Polsat TV – PIS Proponuje: Oddaj krew a dostaniesz 14 dni aresztu razem z rodziną!

Dziennik.walbrzych.pl: Ponad 50 osób na kwarantannie po akcji charytatywnej i akcji krwiodawstwa

https://dziennik.walbrzych.pl/ponad-50-osob-na-kwarantannie-po-akcji-charytatywnej-i-akcji-krwiodawstwa/

Ponad pięćdziesiąt osób, uczestników weekendowej akcji charytatywnej w Lubawce trafiło na kwarantannę. Częścią spotkania zorganizowanego z myślą o rodzinie poszkodowanej w eksplozji gazu w Kamiennej Górze była akcja oddawania krwi. Okazało się, że jedna z osób organizująca zbiórkę był zakażona koronawirusem.

Jak udało nam się ustalić, badanie przesiewowe potwierdziło obecność wirusa u osoby organizującej zbiórkę, ale nie jest to ani lekarz, ani pielęgniarka. Tego dnia krew oddało blisko trzydzieści osób, wszyscy zostali objęci kwarantanną. Izolacji zostały poddane także osoby, które miały kontakt z zakażoną. W czasie weekendowego spotkania zbierano nie tylko krew. Częścią spotkania była także zbiórka charytatywna na rzecz poszkodowanych.

Zbiórkę w Lubawce prowadzono w krwiobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu. Centrum do piątku wstrzymało wszystkie wyjazdowe akcje. Te miały się odbyć w Jeleniej Górze, Kłodzku, Świętoszowie, Strzegomiu, Bielawie, Świdnicy, Dzierżoniowie i Zgorzelcu.

 

Pielęgniarka krwiobusa z koronawirusem – 51 osób na kwarantannie

Po sobotniej charytatywnej imprezie w parku Watra w Lubawce 51  osób z powiatu kamiennogórskiego trafiło na kwarantannę. Okazało się, że pielęgniarka z wałbrzyskiego krwiobusa zakażona jest covid-19.

Klub Choppers Garage zorganizował w sobotę charytatywną imprezę na świeżym powietrzu, podczas której zbierane były datki na rzecz rodziny poszkodowanej w wyniku wybuchu gazu. Na imprezie obecny był bus, w którym chętni mogli oddawać krew. Wieczorem nadeszły wyniki testów na kronawirusa, które przesiewowo wykonano załodze krwiobusa. Okazało się, że pielęgniarka, która pobierała krew w Lubawce, jest zakażona covid-19.
– Oddałem wczoraj na imprezie krew, a w niedzielę z rana dostałem telefon z sanepidu, że ja i cała moja rodzina jesteśmy objęci kwarantanną – mówi młody mieszkaniec Lubawki. – Zaskoczyła mnie ta informacja. Wiem, że w podobnej sytuacji znalazł się mój kolega i jego rodzina.
Informacje potwierdza kamiennogórska stacja sanitarno-epidemiologiczna.
– Podczas imprezy w Lubawce 29 osób oddało krew. Po tym, kiedy okazało się, że pielęgniarka jest zakażona, kwarantanną zostało objętych łącznie 51 osób – mówi Marcin Jaksoń z sanepidu. – Po 7 dniach osoby te zostaną skierowane na testy. Po uzyskaniu wyniku negatywnego będą mogły zakończyć okres odosobnienia.
Na stronie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu pojawiły się informacje, że zaplanowane na najbliższe dni akcje w Kamiennej Górze, Jeleniej Górze i Zgorzelcu zostały odwołane. Wałbrzyskie centrum przy ul. Chrobrego ma funkcjonować normalnie.
opr.plr
źródło ID Informacje Dolnośląskie
redakcja@walbrzych24.com

 

https://dziennik.walbrzych.pl/ponad-50-osob-na-kwarantannie-po-akcji-charytatywnej-i-akcji-krwiodawstwa/

Koronawirus w Ciechocinku. Dom Zdrojowy wciąż pod kwarantanną

Kilka dni temu w Ciechocinku u jednej z kuracjuszek wykryto koronawirusa. Każdy, kto przyjeżdżał do ośrodka był badany na obecność choroby. Kobieta musiała zarazić się poza Domem Zdrojowym. 250 osób przebywających w budynku poddano testom.

Pierwsze wyniki wykazały, że zaraziło się 21 osób. Osoby te przewieziono do izolatorium. Pacjenci i personel w tym czasie musieli pozostać w budynku i poczekać na kolejne wyniki. Powtórne testy wykryły wirusa u kolejnych 4 osób.

https://www.o2.pl/informacje/koronawirus-w-ciechocinku-dom-zdrojowy-wciaz-pod-kwarantanna-6547983811115648a

 

3. o2.pl: Kuriozalne słowa na konferencji w MEN. Dyrektorka szkoły zdradziła „sposób” na COVID-19!

https://www.youtube.com/watch?v=BQSiPDAWNCQ

Oj biedni ci Niewierzący, ci Płascy Materialiści, Dwuwymiarowe Płaszczaki Ludzkie i po prostu Lemingi, które święcie im wierzą: z Newsweeków, naTemat.pl, GW, Onetów, Interii, TVNów, Polsatów i innych niemiecko-socjalistycznych bzdeciarni i szmatławców! Strasznie mi ich żal (Lemingów oczywiście, a nie Lisów i tym podobnych).

4. CAI24.pl: Prezydent dogadał się z Kukizem! Będą zmiany w Pałacu Prezydenckim

źródło: https://cai24.pl/polityka/11617/prezydent-dogadal-sie-z-kukizem-beda-zmiany-w-palacu-prezydenckim/

Prezydent Andrzej Duda zamierza spełnić obietnicę udzieloną liderowi Kukiz’15 Pawłowi Kukizowi. Chodzi o ważne stanowisko w Pałacu Prezydenckim.

Stacja RMF FM informuje, że chodzi o obietnicę z czasu kampanii wyborczej złożoną przez prezydenta Dudę posłowi Kukizowi. Chodzi on stanowisko sekretarza stanu do spraw społeczeństwa obywatelskiego. Z ustaleń RMF FM wynika, że obecnie trwa poszukiwanie odpowiedniej osoby.

Zadaniem nowego ministra byłaby promocja elementów demokracji bezpośredniej.

Mógłby też odpowiadać za prezydencki projekt ustawy w sprawie wprowadzenia sędziów pokoju – czytamy na stronie RMF24.pl

Ale to nie koniec zmian. Być może zmieni się osoba na stanowisku szefa Kancelarii Prezydenta, oraz szefa gabinetu.

Źródło: RMF FM

 

5. Bulwersujący materiał z Białorusi po polsku. Ojciec Narodu w akcji! – Biełsat TV:

„Zaraz wsuniemy ci pałkę w du*ę” – historie białoruskich zatrzymanych / Protesty na Białorusi.

https://www.youtube.com/watch?v=pi2J0q9N1wA

Podziel się!