NTV: Jerzy Zięba – Skype na Spotkaniu w Rzeszowie 23.07.2020; 2. Konfederacja ws. COVID-19: Po wyborach wraca pandemiopsychoza, czego się spodziewaliśmy!; 3. Bosak o projekcie uchwały Sejmu ws. rzezi Woli, zaprzysiężeniu Dudy, koalicji z PiS-em i maseczkach

Jerzy Zięba – Skype na Spotkaniu w Rzeszowie 23.07.2020

Jerzy Zięba mówi o Inicjatywie Pawła Kukiza względem Prezydenta Dudy z 7 lipca 2020 w sprawie wprowadzenia Demokracji Bezpośredniej, która została przez Prezydenta Dudę przyjęta jako ZOBOWIĄZANIE PISEMNE założenia przy jego Urzędzie Zespołu Doradczego do Spraw Demokracji Bezpośredniej oraz o stosunku Ruchu Wolnych Ludzi do tego Zespołu.

W tym zespole ma się znaleźć profesor Mirosław Matyja.

Pozycja numer dwa w tym zestawie wiadomości to konferencja Konfederacji, w której mówi się prawdę na temat Plandemii Koronawirusa, jako narzędzia walki rządu i PISu ze społeczeństwem, z Polakami. 

PIS stał się teraz zakładnikiem własnej narracji Koronawirusowej, która wydała im się początkowo atrakcyjna jako narzędzie kontroli buntującego się społeczeństwa. W tej chwili jednak absurd goniący absurd postawi ich pod Ścianą Niemożliwości, czyli upadającego popytu wewnętrznego i paraliżu handlu, upadku gospodarczego, którego nie zahamują żadne dotacje UE, zamykania dopiero co otwartych szkół i dalszego degenerowania dzieci i młodzieży w sferze ich uspołecznienia i zdrowia psychicznego. To kształtowanie psychiczne i społeczne jest głównym zadaniem szkolnictwa – nie zaś tresura ministerialną podstawą programową.

 

 

Z drugiej strony partia PO-KO i niemieckie oraz inne banksterskie media pchają PIS w dalsze absurdy, aby doprowadzić do jego przyspieszonego upadku.  Dobrym przykładem jest tutaj kampania antyszkolna TVN, który straszy rodziców nauką w normalnych warunkach szkolnych bez masek i próbuje wymusić na PIS nałożenie masek nauczycielom i dzieciom – co jest niewykonalne. 6-8 godzin pracy nauczyciela, mówienia i odpytywania w masce to śmiertelne zagrożenie jego życia – juz pierwszego dnia takiego nauczania. Nikt z nauczycieli na to się nie zgodzi. Im zależy żeby PIS wpadł w spiralę totalnego zapętlenia absurdalnością własnych decyzji administracyjnych. Wręcz podają na swoich łamach idiotyczne wiadomości na przykład o tym, że seniorzy według nowych przepisów nie będą mogli brać udziału w weselach i tym podobne bzdury podburzające Polaków. Czyli ja na przykład, nie mógłbym brać udziału w weselu mojej córki – to serio wiadomość z jednego z kontrolowanych przez opozycję portali internetowych.

Niestety powrót do zamaskowania wielu powiatów w Polsce, tzw Czerwonych – i kolejne idiotyczne przepisy o  dalszym maskowaniu społeczeństwa (popatrzmy na mądry przykład Holandii w sprawie tychże masek, która je zniosła w ogóle wskutek dowodów naukowych na szkodliwość ich noszenia i brak dowodów na skuteczność w zatrzymaniu pandemii) świadczy, że PIS zupełnie oszalał i stracił kontakt z rzeczywistością. 

PIS idzie obecnie na smyczy banksterki światowej i mediów banksterskich w Polsce i w tej chwili wybiera sobie powiaty, zwłaszcza śląskie, do dalszego masakrowania gospodarczego. Ruch w Galeriach Handlowych jest znikomy, ich zarządy próbują wymusić na władzach ponowne otwarcie w niedzielę, bo tak spadły ich obroty. Tam jednak nie bada się pracowników na covid, bo oczywiście wykryto by tam testem PCR od razu rzekomo zakażonych pracowników i te placówki handlowe światowej banksterki, które w Polsce nie płacą podatków musiałyby zostać zamknięte zaraz po ich ponownym otwarciu. PISowcy nie boją się zamykać polskich kopalni węgla, a boją się zamknąć choćby jeden banksterski hipermarket!!!

Upadek dotyczy wszystkich działów gospodarki, a odpowiedzialności za ten fakt unika rząd i PIS eskalując Plandemię Koronawirusową na Śląsku i utrzymując Stan Wojenny w Polsce, który rozpoczął się 13 marca 2020 roku, a ma trwać do czasu zakończenia w USA wyborów prezydenckich.

Czy wasze miasta też są tak pełne dzieci i młodzieży podczas wakacji jak Kraków?! Tak to działa. Nikt nigdzie nie pojechał i nie pojedzie, bo nie po to się jedzie na wypoczynek żeby byle inspektorzyna z PISowskiego GISu zamknął człowieka na w areszcie domowym, gdzie w obcym mieście czy na wsi.  Mało kto wyjeżdża też zagranicę.

 

https://www.youtube.com/watch?v=iwZJPEBJlGQ

 

2. Konfederacja ws. COVID-19: Po wyborach wraca pandemiopsychoza, czego się spodziewaliśmy!

https://www.youtube.com/watch?v=VAvHCgpLea8

3. Bosak o projekcie uchwały Sejmu ws. rzezi Woli, zaprzysiężeniu Dudy, koalicji z PiS-em i maseczkach

https://www.youtube.com/watch?v=ru0Qq9_Itds

A propos rzezi Woli przypominamy nasz artykuł poświęcony temu Niemieckiemu Ludobójstwu, w którym współudział swój mają też Rosjanie, którzy powstrzymali się od wspomożenia Powstania Warszawskiego zatrzymując postępy swojej armii na zachód, aż do czasu, kiedy Warszawa się wykrwawi i zostanie zrównana przez Niemców z ziemią. 

 

1 08 2014 – 70. rocznica najważniejszego polskiego powstania!

Podziel się!