1. Stonoga: PIS kontra ksiądz walczący z pedofilami; 2. NTV: Tajne metody niszczenia ludzi w Polsce – Witold Hake; 3. NTV: Mind Control – Weszli mi do głowy – Ja im tego nie odpuszczę – Pani Patrycja.

Stonoga: PIS kontra ksiądz walczący z pedofilami

Skala ujawnianych przestępstw i wynaturzeń oraz bezprawia jakie dzieje się w Polsce jest przerażająca. Korozja Systemu Pan-Niewolnik jest posunięta do tego stopnia, że w niedługim czasie nastąpi zapaść, samoczynny kolaps. Róbmy wszystko co w naszej mocy, aby wyprzedzić ten moment, bo zapaść oznacza katastrofę państwa, nieszczęścia rodzinne i osobiste, i przelew krwi.  Mamy w ręku narzędzie do Wielkiej Zmiany. Demokracja Bezpośrednia, sędziowie pokoju z nadania ludowego – popierajmy bezwzględnie, ze wszystkich sił, tych którzy programowo chcą zmienić ten system i Polskę na kraj Polaków, będących podmiotami, Suwerenami we własnym domu.

Obecna Plandemia paradoksalnie, jak to zauważył profesor Mirosław Matyja, pokazała Polakom skalę deprawacji systemu, pokazała jaskrawo kłamstwo i propagandę, pokazała rzeczywiste odczłowieczenie władzy i skalę manipulacji do jakich jest gotowa się posunąć, aby tę władzę utrzymać.

Z drugiej strony spowodowała falę deprywacji psychicznych, poczucie samotności i izolacji na wielką skalę, poczucie braku pomocy (choćby medycznej, bo ludzie boją się iść po nią do przychodni, by nie zostać aresztowani we własnym domu, albo natychmiast odtransportowani na zakaźny), zerwanie więzi społecznych i normalnych międzyludzkich relacji, poczucie bezprawnych działań władzy pod pretekstem plandemii, ujawnienie wynaturzeń typowych dla państwa policyjnego, wywołała falę depresji, załamań, samobójstw i innych fatalnych zjawisk społecznych.

Jednym z takich zjawisk znamionujących upadek autorytetu państwa jest masowe lekceważenie przez Polaków idiotycznego prawa wprowadzonego przez tzw „rząd” polski. Innym wyrachowane represje z zastosowaniem tego niby-prawa wojennego służącego do przejmowania lub zamykania biznesów, kopalń, fabryk, interesów rodzinnych, lokalnych firm pod pretekstem wykrycia wśród pracowników koronawirusa.     

 

1. Stonoga: PIS kontra ksiądz walczący z pedofilami

https://www.youtube.com/watch?v=EaZWvZv6uSk

2. NTV: Tajne metody niszczenia ludzi w Polsce – Witold Hake

https://www.youtube.com/watch?v=pNdOoSzq-R8&t=107s

 

3. Mind Control – Weszli mi do głowy – Ja im tego nie odpuszczę – Pani Patrycja

https://www.youtube.com/watch?v=_ooSEmc5OuQ

 

Podziel się!