1. WM: Ujawniamy przekręt pandemii, której nie ma; 2. Lekarze o koronawirusie, czyli fakty o covid-19; 3. Tagen TV: Dr Jerzy Jaśkowski – Jesteś tym co uznasz za prawdę.

Ujawniamy przekręt pandemii, której nie ma

1. WM: Ujawniamy przekręt pandemii, której nie ma

Najnowsze dane, opublikowane przez Ministerstwo Zdrowia wskazują, na to, że 98% przebadanych górników, u których testy wykryły koronawirusa, przechodzi chorobę COVID-19 bezobjawowo. Czy dostrzegacie ogrom paranoi, z jaką mamy tutaj do czynienia? Polski rząd z Ministrem Zdrowia Łukaszem Szumowskim na czele, popadł w bliżej nieokreśloną manię i obsesję na punkcie SARS-CoV-2. Co grosza, nie ma racjonalnych podstaw by tego typu psychozę usprawiedliwić.

Kilka tygodni temu Polski rząd w oparciu o decyzje Łukasza Szumowskiego wydał dekret, który sprawił, że Polacy dosłownie bali się wystawić nos za swoje drzwi. Ludzie boją się ludzi, patrzą na siebie oczyma, z których wyziera szaleństwo a wszystko ze względu na decyzję Szumowskiego. W tej pseudo pandemii jedno jest szokujące najbardziej, otóż jeszcze nigdy w historii ludzkości tak wiele zdrowych osób nie dało się dobrowolnie zamknąć w domach.

Pandemia SARS-CoV-2 to fikcja, dlaczego? Otóż na koronawirusa SARS-CoV-2 powodującego chorobę COVID-19 zachorował olej silnikowy, papaja, mleko a nawet koza. Takie informacje napływają z całego świata, gdzie pracownicy laboratoriów ujawniają prawdę stwierdzając, wprost że obecnie stosowane testy są nic nie warte. Te pseudo naukowe testy to kpina ze zdrowego rozsądku. Jak można, testować ludzi pod kątem obecności SARS-CoV-2 testami, które wykrywają go dosłownie wszędzie?

Tego typu działanie, to droga otwarta do pandemii, która nie istnieje. A może o to właśnie chodzi? Tak czy inaczej, dzięki Łukaszowi Szumowskiemu ten tragiczny cyrk przetacza się przez Polskę. Na podstawie tak bezużytecznych testów, podjęto decyzję o zamknięciu państwa i wygaszeniu kopalni. Skandal! Po prostu skandal? Łukasz Szumowski powołał do istnienia śmiertelną chorobę, jednak 98% chorych nie ma objawów wcale. Czy to normalne? To kpina z narodu.

więcej u źródła: Wolne Media

2. Lekarze o koronawirusie, czyli fakty o covid-19;

Drodzy Rodacy,

Jesteśmy okłamywani !

Znajdźcie prosimy czas dla tych informacji !!!

Tak jak każdy z Was, jesteśmy zaniepokojeni tym, co dzieje się w naszym kraju i na świecie.
Informacje przekazywane przez oficjalne media o koronawirusie są w całkowitej sprzeczności z wypowiedziami autorytetów naukowych, specjalistów w dziedzinie wirusologii, epidemiologii i biologii.
Jakie są fakty  – co jest prawdą – a co kłamstwem władzy ?

Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy celowo wprowadzani w błąd.

Czy przekazywane nam informacje nie są aby celowym działaniem władz, aby wywołać w nas lęk i poczucie zagrożenia?
Czy jesteśmy ogłuszani epidemią po to, aby wprowadzać do naszego życia kolejne ograniczenia, które powodują utratę pracy, upadek naszych firm, brak dostępu do służby zdrowia, separowanie nas od siebie i wiele innych ograniczeń?

Również w tym czasie, pod pretekstem troski o nas, władze wprowadzają kolejne ustawy ograniczające nasze prawa i naszą wolność.
Poniżej przesyłamy na Wasze ręce wypowiedzi światowej sławy specjalistów mówiące o tym, jaka jest prawda naukowa i jakie są fakty dotyczące koronawirusa i całej sytuacji.

Przekazane informacje oparte są na badaniach i danych naukowych, wiedzy i faktach.

Zachęcamy Was Kochani do zapoznania się z załączonymi informacjami, aby samemu mieć własną wyważoną opinię i nie wierzyć we wszystko, co przekazują nam oficjalne media.
Sami oceńcie, po zapoznaniu się z informacjami, co robią władze.

Jeżeli uznacie te informacje za ważne, to apelujemy i prosimy – podzielcie się z najbliższymi – rodziną, przyjaciółmi, bliskimi, bo tylko tak możemy poznać prawdę.
Tylko znając prawdę możemy zatroszczyć się o siebie samych, nasze rodziny i bliskich. Załączone informacje świadczą o jednym, że władza na pewno nie troszczy się o nasze zdrowie.
Nie pozwólmy niszczyć naszego życia i życia naszych rodzin i pokoleń, naszego bezpieczeństwa i wspólnego domu, którym jest Polska.

Nie wierzmy we wszystko, co mówi Nam władza !

Wspierajmy się. Bądźmy Razem.

 

Niech w Życiu prowadzi Nas Wspólne Dobro, Prawda i Miłość.

 

Lekarze i naukowcy o COVID-19–jesteśmy oszukiwani !
– Nie ma żadnej pandemii  !
– Wskaźnik śmiertelności na COVID-19 – poniżej zwykłej grypy !
– Ilość zgonów na COVID-19 jest nieprawdziwa !
– Testy na SARS-CoV-2 są wadliwe !

więcej u źródła: Lekarze o koronawirusie

3. Tagen TV: Dr Jerzy Jaśkowski – Jesteś tym co uznasz za prawdę

https://www.youtube.com/watch?v=D9ZPczpGvAY

 

Podziel się!