Polityka – Wybory prezydenckie, sondaże: Koalicja Kukiz’15+PSL już trzecią siłą polityczną w Polsce!

Koalicja Kukiz’15+PSL już trzecią siłą polityczną w Polsce!

 

Według ogłoszonych wczoraj sondaży  Koalicja Polska (Kukiz’15+PSL) staje się TRZECIĄ SIŁĄ POLITYCZNĄ W POLSCE. Co ciekawe jest to badanie firmy Kantar, która w swoich preferowanych układach pytań nigdy nie preferowała i jak sądzę nadal nie preferuje Koalicji Polskiej. Jej przychylność dla PO/KO była za to oczywista od zawsze. Wczoraj nawet tam w tym PO-wskim bastionie sondażowym obwieszczono spadek poparcia dla PO o 7%. Traci także uwikłany w niepopularne decyzje związane z „pandemią wirusa covid 19” PIS.

Wynik sondażu jest następujący: PIS – 36%, PO?KO 21%, Kukiz’15+PSL 12%, Lewica-SLD 11%, Konfederacja 8%.

Gdyby wybory do Sejmu odbywały siew w normalny sposób udział wzięłoby w nich 72% badanych.

źródło: wPolityce.pl

Ta sama pracownia w Sondażu związanym z wyborami prezydenckimi 2020 wskazała że obecnie Andrzej duda ma 59% poparcia, a drugie miejsce zajmują wspólnie Władysław Kosiniak-Kamysz i Szymon Hołownia po 7% , Krzysztof Bosak i Robert Biedroń mają po 5%, a ostatnia w stawce jest Małgorzata Kidawa-Błońska z poparciem zaledwie 4% wyborców.

Udział w tych wyborach zadeklarowało mimo pandemii 47% badanych.

źródło: wPolityce.pl

Co z tego wynika dla Polski i dla Ruchu Wolnych Ludzi?

 

Sondażowe wyniki Andrzeja Dudy nie mogą napawać Wolnych Ludzi, Wolnych Polaków ani Młodych Polaków optymizmem. Kampania pozostałych kandydatów w dobie rozpętanej epidemii strachu przed domniemaną zarazą właściwie jest niezauważalna, stąd ich mierne wyniki nie dziwią. Oczywiście Kantar i większość sondażowni wyrastających wszak z SYSTEMU PAN – NIEWOLNIK III RP (PRL Bis) hołubi Hołownię, którego Yetiyelita i jej służby specjalne wypuściły jako „fałszywą flagę” służącą do odbierania punktów PISowi i Antysystemowi i pompują go jak mogą, ale to wszystko na nic. Widać bezsilność manipulacji mediualnych i sondażowych, bezsilność operacji do tej pory skutecznych (Tymiński, Petru).

Naprawdę konkretny program wyborczy mają dwaj kandydaci Władysław Kosiniak-Kamysz i Andrzej Duda. W normalnych warunkach ta walka byłaby wyrównana, ale w sytuacji jaka jest tak nie będzie. Mimo wszystko nie zmienia to faktu, że powinniśmy jako WOLNI LUDZIE, Wolni Polacy głosować na Kosiniaka-Kamysza, który ma w Programie DEMOKRACJĘ BEZPOŚREDNIĄ JAKO JEDYNY KANDYDAT NA PREZYDENTA W CAŁEJ STAWCE.

Duda ma program pod tytułem: „Utrzymam wszystkie DOTACJE społeczne dla ludności jakie PIS już Polakom nadał ” oraz hasło wyborcze: „Patrzcie Polacy jak dobrze sobie radzimy z koronawirusem!”.  Jest on ewidentnie częścią grupy trzymającej władzę i światowego Układu NWO I (USA), grupy rządzącej w Polsce ku której społeczeństwo automatycznie zwraca się z oczekiwaniem pomocy w stanie zagrożenia życia – OBOJĘTNE CZY JEST ONO ZAGROŻENIEM FAKTYCZNYM CZY UROJONYM, WYCZAROWANYM JAKO ZASŁONA DYMNA DLA NAJWIĘKSZEJ, JAK WIESZCZĄ, KATASTROFY GOSPODARCZO-FINANSOWEJ OD 1929 ROKU.

TO NIE PO KORONAWIRUSIE TYLKO PO TEJ KATASTROFIE GOSPODARCZEJ ŚWIAT BĘDZIE INNY NIŻ BYŁ! JEST TO FAKTYCZNY RESET – WYZEROWANIE DO NOWEGO STATUS QUO W ŚWIATOWEJ GOSPODARCE. WYSTARCZY POPATRZEĆ NA POPYT NA ROPĘ I NA ZŁOTO ŻEBY TO ZOBACZYĆ JASNO.  

Tę katastrofę zapowiadaliśmy tutaj na tym blogu jako jedni z pierwszych już kilka lat temu i regularnie, systematycznie ten temat awizowaliśmy przez te lata aż do dzisiaj, w cyklu wystąpień grupy ekonomistów związanych z Nawigatorami Jutra i NTV, a także NISS, próbując zaproponować Polakom alternatywny system ekonomiczny i wytyczyć jakąś nową drogę ułożenia stosunków społeczno-gospodarczych dla Polski Przyszłości. Dzisiaj wiele się o tych alternatywnych wyjściach mówi, ale wciąż jest to tylko mówienie, podczas gdy Katastrofa właśnie nastąpiła. Widzialna jak na dłoni Nadęta Bańka Spekulacyjnej Kasy pękła, popyt załamał się.

Koronawirus jest naprawdę idealną zasłoną dla Yetiyelit i tym „winnym” na którego oni – jak zawsze „niewinni” – mogą winę zwalić.  

Powinniśmy do końca walczyć mimo wszystko w tych wyborach o to żeby jednak sprawdziły się sondaże, które dają Andrzejowi Dudzie 40% poparcia a nie te które dają mu 59% czy nawet 65% – jak ostatnio ktoś ogłosił! Ważne jest abyśmy zjednoczyli się po raz kolejny jako Młoda Polska i Wolna Polska, Polska Słowiańska i Polska Wolnych Ludzi głosując na Kosiniaka-Kamysza. Nie na Jakubiaka (2%), nie na Hołownię (kandydata dla Lemingów), nie na Kidawę (nic nieznaczącą kukiełkę w rękach Yetiyelity), nie na innych kandydatów, którzy nie mają w planach uczynienia z Polaków SUWERENA we własnej Ojczyźnie – POLSCE.

Pokażmy tym wszystkim MANIPULANTOM społecznym, medialnym, politycznym, że nie udało im się Polaków OGŁUPIĆ ani Zastraszyć!

Jeśli dojdzie do II tury to niech się w niej znajdzie naprawdę dobrze służący Wielkiej Zmianie Kandydat Kukiz’15+ PSL – Kosiniak-Kamysz, a nie jakaś wydmuszka, fałszywa flaga czy faszyzujący lewak!

O ile rokowania w kwestii prezydentury – jak to mówią lekarze – są trudne, to sondaż wyborów do Sejmu napawa naprawdę dużym optymizmem. Notowania nieudolnej, opartej o zagranicę partii niemiecko-rosyjskich kolonialistów PO/KO (Niemcy wiadomo praktycznie prawie cała gospodarka, banki, handel i media w Polsce, a Rosja prawie cała energetyka: ropa, gaz i węgiel), nareszcie spadły do prorokowanych przeze mnie 20% i będą dołować jeszcze bardziej. Lewica nie ma programu który by uczynił z Polaków SUWERENÓW. Konfederacja jest zlepkiem bezprogramowym. Tylko Koalicja Polska (Kukiz’15+PSL) ma taki program, który oddaje władzę faktycznie w ręce  Narodu – i tego musimy się trzymać, jeśli kiedykolwiek chcemy być naprawdę Wolni.

Patrzmy im przy tym cały czas na ręce, bo w tym patrzeniu możemy być dzisiaj niesłychanie skuteczni. Mamy już jako Ruch Wolnych Ludzi dosyć mocne zaplecze merytoryczne (naukowe) obejmujące wszystkie dziedziny aktywności społecznej, politycznej i gospodarczej, mamy mocne i wszechstronne zaplecze medialne, komentatorskie i publicystyczne obejmujące także wszelkie płaszczyzny życia publicznego, w tym polityczną i ekonomiczną. Kontrolujmy i naciskajmy, bo mamy też teoretycznie (i od naszego nacisku zależy czy będzie ona naprawdę nasza) REPREZENTACJĘ w Sejmie, która niesie wolnościowe postulaty Polaków i Program Demokracji Bezpośredniej.  Kukiz’15+PSL MUSZĄ, ALE TO ABSOLUTNIE MUSZĄ – TAK JAK PIS MUSIAŁ W 2015 – MUSZĄ TERAZ WCIELAĆ W ŻYCIE (REALIZOWAĆ W PRAKTYCE) PROGRAM DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ, JEŚLI CHCĄ PRZEŻYĆ POLITYCZNIE I STANOWIĆ SIŁĘ W WYBORACH 2023 ROKU.

Jednocześnie należy budować struktury RWL + RWP w całej Polsce, które albo samodzielnie wystartują w Wyborach do Sejmu w roku 2023, albo wejdą w skład Koalicji Polskiej realizującej Program Demokracji Bezpośredniej (jeśli KP  sprawdzi się w konsekwentnym działaniu do 2023 roku).

Suplement z godziny 18.00 dnia 25 04 2020 r.

Kolejny sondaż przedstawiony dzisiaj jest jeszcze lepszy dla Kukiz’15+PSL. Koalicja Polska (Kukiz’15+PSL) dosłownie depcze po piętach spadającej na łeb na szyję PO/KO, która zbiera już poniżej 20% głosów i zmierza zdecydowanie do zajęcia pozycji DRUGIEJ SIŁY POLITYCZNEJ w POLSCE, a więc ugrupowania z którym PIS będzie musiał się faktycznie skonfrontować w wyborach roku 2023.

Sondaż Estymatora z dzisiaj:

PIS  42,7%

PO/KO   19,7%

Kukiz’15+PSL   15,8%

Lewica   14,4%

Konfederacja   7,2%.

Cytuję: „Takie wyniki oznaczają, że Zjednoczona Prawica może liczyć na 222 mandaty, a tym samym nie ma możliwości samodzielnego sformowania rządu (traci 13 posłów w porównaniu z październikowymi wyborami). Koalicja Obywatelska może natomiast liczyć na zaledwie 91 mandatów (traci aż 43 posłów), co pozwala jej zachować miano największej partii opozycyjnej, ale tuż za nią plasuje się Koalicja Polska, która uzyskałaby 74 miejsca w Sejmie (zyskuje 44 posłów)”.

źródło: wPolityce.pl

Jeszcze parę głupich kroków ze strony PO/KO i będzie po nich raz na zawsze. Nieudolność tej bandy zdrajców i złodziei PRZERAŻA! Polacy pozwolili przez 8 lat rządzić sobą takim idiotom??? Tak. Niestety taka jest prawda, mało tego pozwalali im się okradać, a dzisiaj w „wielkich miastach” pozwalają im nadal kantować.

 

 

Podziel się!