Jerzy Zięba – konkretna propozycja dla Ministra Zdrowia

Jerzy Zięba – konkretna propozycja dla Ministra Zdrowia

To oczywiście materiał z przeszłości ponieważ obecnie amerykański lekarz stosujący OPISANA METODĘ NIE MIAŁBY PRAWA WJECHAĆ DO POLSKI.  Publikuję ten film, aby przypomnieć panu Ministrowi Zdrowia – „który mówi tylko prawdę” – Tak go PIS reklamuje, że istnieją metody ratujące życie przy rozległym zapaleniu płuc – a w Polsce umierają właśnie ludzie z powodu nie dopuszczenia przez Ministra Zdrowia, Szefa GIS i Naczelną Izbę Lekarską procedury ratującej owo życie, znanej na świecie od lat.

Właśnie zmarł 12. pacjent z zapaleniem płuc jako powikłaniem zakażenia koronawirusem sarsCoV2.  Zmarła też matka po cesarskim cięciu z powodu sepsy, która była zarażona koronawirusem. Osierociła dziecko, które nigdy nie zazna jej ciepła i nie poczuje jej miłości. Nie powiem co musi czuć mąż tej młodej kobiety. PRZECIEŻ SEPSĘ LECZY SIĘ NA ŚWIECIE OD 20 LAT WLEWAMI Z WITAMINY C. O tym Jerzy Zięba tutaj mówi.

ILU ŚMIERCI TRZEBA ABY WSTRZĄSNĘŁY ONE CHRZEŚCIJAŃSKIM SUMIENIEM RZĄDZĄCYCH POLSKĄ  NA TYLE, ŻEBY ROZUM KAZAŁ IM ZWERYFIKOWAĆ BŁĘDNĄ POSTAWĘ I DECYZJE względem propozycji Jerzego Zięby???

Wiecie, że nigdy nie ująłem się za żadnym oszustem, złodziejem ani zdrajcą, nigdy też nie wystąpiłem przeciw decyzjom dobrym dla Polaków i sprawiedliwym. Dlaczego w Polsce na koronawirusa umierają stosunkowo młodzi ludzie? Czy we Wrocławiu naprawdę musiało umrzeć tylu pacjentów ilu już umarło? Albo w Poznaniu, albo w Lublinie?

Będę zadawał te pytania do skutku, tak samo jak zadaję je w sprawie zamachu w Smoleńsku i w innych sprawach!

https://www.youtube.com/watch?v=ELwUGS_nEKc

Podziel się!