Prometeusz Wyzwolony: „Magia” Czarownic – o sile sugestii i nie tylko; 2. Psycho-test – Jaka jest główna siła, która nas niewoli?

„Magia” Czarownic

Dokładnie tak to działa! Co znów nie znaczy oczywiście – Bądź bierny i nic nie rób gdy ci serwują zatrute powietrze, brudną wodę, żywność z glifosatem itp., a więc nie gadaj za długo przez telefon, nie ślęcz całymi dniami przed komputerem, ale nie pozwól szczepić swojego dziecka w taki sposób jaki jest zabroniony np. w Niemczech, szczepionką która nie jest przebadana na zawartość trucizny. Gdy dziecko zachoruje pan Kaczyński i PIS nie kiwnie palcem żeby ci pomóc, gdy ty sam zachorujesz nie pozwolą ci nawet leczyć się tak jak uważasz za stosowne – bo mają przecież swoje PROCEDURY MEDYCZNE zatwierdzone przez Big Pharmę. To taka uwaga na boku, bo to zawsze trzeba mieć z tyłu głowy.

Na temat HAARP Wikipedia Polskojęzyczna pisze następujące mądre zdanie: ” W ramach projektu bada się wpływ działania rozmaitych urządzeń elektronicznych na dynamiczne procesy zachodzące w jonosferze. Używany jest duży zestaw różnych urządzeń diagnostycznych i nadawczych, przy pomocy których można symulować oddziaływanie różnych źródeł promieniowania na jonosferę. Przedsięwzięcie jest popularnym tematem rozmaitych teorii, mimo że znaczna część prowadzonych badań jest całkowicie jawna i prowadzona przez cywilny, interdyscyplinarny zespół specjalistów publikujący rezultaty badań w ogólnodostępnych czasopismach naukowych. „.

Nie wiem czy autor tego zdania z Wiki zauważył, że według jego własnych słów istnieje niejawna część Programu HAARP, a czym oni się tam zajmują, wpływem urządzeń elektronicznych na kogo i na co, to dowiemy się o tym wtedy, kiedy wojsku już będzie ta tajemnica zwisać, tak jak dowiedzieliśmy się o istnieniu Internetu po dziesięcioleciu od jego wynalezienia i użycia do celów wojskowych.

Co do drugiego tematu  – Psychotestu – Też jest to oczywiście prawda, ale z drugiej strony nie zawsze możliwe jest to co poradził pewnemu chłopakowi prezydent Komorowski, kiedy ten mu opowiadał, że siostra wreszcie w 3 lata po skończeniu szkół znalazła pierwszą pracę za 2000 zł brutto, a rzekł mu na to prezydent: „To trzeba pracę zmienić, zagranicę wyjechać, wziąć kredyt”. Morał: Często jesteśmy sobie sami winni, ale bywa, że winny znajduje się na zewnątrz i dobrze się bawi, bo sam się doskonale urządził  urządzając innym przy okazji piekło na ziemi. CB

 

https://www.youtube.com/watch?v=iBzNi0ogRiM

https://www.youtube.com/watch?v=Tl5VWiOrYHk&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3QUYMHb5KXAKxun4ZBXi6Ay9XQHHuLaNQdiBTt1exvH4qwP8HmTSUbMV0

Podziel się!