Slow Food Dolny Śląsk: Nie dla glifosatu!

Slow Food Dolny Śląsk: Nie dla glifosatu!

Slow Food Dolny Śląsk  PO-WOLNA KOOPERATYWA / SLOW COOP — w województwo dolnośląskie.

#niedlaglifosatu #stopglyphosate
Glifosat to czynna i agresywna substancja chemiczna. Jeśli robisz zakupy w pospolitych sklepach (bez względu na ich wielkość i typ), to na pewno zjadasz glifosat codziennie. Może on powodować raka i zdecydowanie szkodzi zdrowiu, a mimo to nadal jest dozwolony.

Dni glifosatu emw Europie i w Polsce będą policzone, jeśli dołączysz do naszego ruchu, aby mieć dostęp do produktów bez glifosatu, jeśli razem z nami będziesz podpisywać petycje z protestami, jeśli będziesz patrzeć na ręce politykom,a także jeśli będziesz świadomie i wytrwale deprecjonować produkty z glifosatem w sklepach pytając o te czyste.

 

 

Jeśli my, konsumenci, nie wymusimy zakazu glifosatu w Europie, to może zrobią to za nas właściciele wielkich sieci produkcyjnych i handlowych, jeśli zobaczą, że nie chcemy kupować produktów z glifosatem. Na pewno nie zrobi tego Bayer-Monsanto, bo to ich produkt.

Więcej:
http://slowfooddolnyslask.org/glifosat/slow-food-europe-panstwa-czlonkowskie-nie-powinny-byc-powstrzymywane-przed-wprowadzeniem-zakazu-stosowania-glifosatu

 

Dużo więcej ciekawego na: Slow Food Dolny Śląsk
Podziel się!
Ten wpis został opublikowany w Bez kategorii. Dodaj odnośnik do ulubionych.