Krzysztof Pieczyński: Egzorcyzmujemy kościół (30 października o godzinie 23:00)

Egzorcyzmujemy kościół

Od roku na naszych spotkaniach z medytacją pracujemy nad podniesieniem wibracji swoich i całego narodu. Sprowadzamy światło dla siebie i innych by rozproszyć mroki, w których ginie tożsamość społeczeństwa pozbawionego przez kk duchowości i samoświadomości. W ciągu tysiąca lat okupant watykański wielokrotnie nakładał klątwę i przeklinał polski naród. Kościół od Innocentego III zagarnął władzę absolutną i ogłosił się panem, z woli Boga wszelkiego życia. Może palić, gwałcić, torturować i mordować. Może też na nieposłusznych nakładać karę klątwy. Przy czym nigdy nie poniósł prawnej i moralnej odpowiedzialności za zbrodnie na ludzkości. Tylko niewolnicy ulegają temu strachowi.
Mamy XXI w. i czas uwolnić Polskę od zawiesiny energetycznej tych przekleństw, która powoduje, że nasi rodacy całują pierścienie pedofilskiej sekty. Ta medytacja jest zrzuceniem klątw kk z Polaków i Polski.

 

 

Sprowadzamy światło nad cały kraj. Światło to rozbija na drobne cząstki czarną mgłę nad Polską.Te drobne czarne cząstki wysyłamy z powrotem do Watykanu skąd pochodzą. Jest to odpowiedź wolnych, nie spętanych strachem ludzi, świadomych swojej wartości i praw, również tych energetycznych. Spotykamy się jak i poprzednio każdy u siebie w cichym miejscu. 30 października o godzinie 23:00. Medytację, wizualizację czy modlitwę jak komu bliżej prowadzimy przez piętnaście minut. Po rozbiciu ciemnej mgły na cząstki i wysłaniu jej do Watykanu przez ostatnie pięć minut otaczamy siebie białym światłem. Pamiętajmy o tym, żeby powiadomić jak największą liczbę znajomych, aby było nas jak najwięcej. Przez ostatni rok przygotowywaliśmy się na tą chwilę dziurawiąc i osłabiając czarną zawiesinę.Teraz czas by pozbyć się jej całkowicie i na zawsze. Żeby przypieczętować ten akt w ostatniej minucie wyobrażamy sobie wokoło głowy każdego Polaka złote światło, a łuna od tego światła ogarnia cały kraj.

źródło: http://www.krzysztofpieczynski.com.pl/2019/10/egzorcyzmujemy-koscio.html

 

Wszystko albo nic

Gdybym namawiał ludzi do wspólnej modlitwy o odebranie władzy Kim Jong Unowi, Putinowi, terrorystom czy któremuś z największych ludobójców to spotkałbym się z zarzutem, że nie wierzę w Boga. Bo wasz Bóg każe być biernym, nosić krzyż w milczeniu, nadstawiać drugi policzek i milczeć gdy gwałcą. Mój Bóg każe mi zmieniać świat, stawać w obronie słabszych i prześladowanych. Mój Bóg każe mi działać i inspirować ludzi by realizowali swoje marzenia. Dawkins to dla wielu guru, dla mnie to jeden z wielu autorów książek. Zrobię wszystko, by zmienić świat i ukarać zbrodniarzy, pomóc ludziom uwolnić się od watykańskiego kłamstwa i zbrodni. Chcę żeby przestali duchowość kojarzyć z pieprzoną katolicką biernością, która pozwala czarnej mafii na każdy przekręt kiedy ludzie niczego nie mogą. Nawet sami zabraniają sobie modlitwy o to, żeby pedofilska sekta, która nauczyła Polaków najgorszych rzeczy donosicielstwa i kazirodztwa, przestała istnieć razem z każdym dyktatorem, Wall Street i Watykanem, bandą bogaczy rządzących światem razem z klerem. Oni stoją na drodze do naszego rozwoju i budowania lepszego świata.
Wierzę, że człowiek rodzi się po to by zmieniać świat i będę go zmieniał. Jeśli się mnie wyprzecie, to Bóg będzie jedynym świadkiem tego jak swoim życiem na to wpłynąłem. Nie róbcie ze mnie ateisty ani świętoszka bo całe życie wierzę w rzeczy, które dla większości są fantastyką. Tak, ziemia jest inteligentna i można z nią rozmawiać. To dla tych racjonalnych. Chcę zobaczyć jak cały porządek tego świata się wali, bo jest oparty na kłamstwie.
Setki razy mówiłem, pokazywałem i pisałem o tym by odróżnić oryginał od kopii, szczerość od pretensjonalności, uczciwość od matactwa. To ważne, bo ludzie którzy widzą tę różnicę, nie pozwolą sobą manipulować. Nienawidzę głupoty, faszystów antysemitów i parobów kk, którzy chcą Polski odciętej od postępu. Potencjał naszego narodu jest wykorzystany zaledwie w kilku procentach. Zobaczcie jak czarna mafia zwąchała rodzący się potencjał Afryki. Jak mafiozom z Watykanu zaświeciły się oczy.
To jest nasz świat, piękny i straszny. Dobro nieustannie przegrywa z systemem opartym na starych wzorcach. Tak, modlę się o raj na ziemi i zniszczenie starego porządku.
30 października o godzinie 23:00 razem z tymi odważnymi, którzy się przyłączą. ( patrz ostatni post)
Wielu z was wierzy w skrytości ducha, że człowiek ma wielkie możliwości i nosi w sobie boskość ale mama, ciocia i babcia powtarzają, „a kim on jest żeby śmiał oskarżać kościół.” W tym kryje się też, a kim on jest żeby zmieniać świat albo, jak on śmie być szczęśliwy kiedy my nie znamy szczęścia albo, kim on jest żeby pokazywać co myśli i czuje skoro wszyscy to ukrywamy.
Jestem z małego miasteczka i gdybym posłuchał mamy, cioci czy babci to zapiłbym się na śmierć w wieku trzydziestu lat, ze zgryzoty, że nie spróbowałem zmienić swojego życia, które środowisko wyznaczyło mi jako wzór. Tylko niezgoda na proponowany świat pozwoliła mi realizować marzenia.

źródło: http://www.krzysztofpieczynski.com.pl/2019/10/gdybym-namawia-ludzi-do-wspolnej.html

Podziel się!

19 komentarzy do “Krzysztof Pieczyński: Egzorcyzmujemy kościół (30 października o godzinie 23:00)

 1. Bardzo ciekawy tekst i wiele ważnych wątków.
  Pod nim wiele komentarzy, gdzie różni ludzie chcą od Autora różnych rzeczy , a to znaczy, że coś poruszył 🙂
  To ja też mam pytanie:
  1) „Sprowadzamy światło nad cały kraj” – Super, też tak robię, tak trzymać
  2) „Światło to rozbija na drobne cząstki czarną mgłę nad Polską” – super
  3) „Te drobne czarne cząstki wysyłamy z powrotem do Watykanu skąd pochodzą” – a po co coś wysyłać komuś? To podtrzymuje koło agresji i wspólną karmę. Moim zdaniem jest to działanie nadmiarowe. Nie ma takiej potrzeby według mnie.
  Co o tym Autor sądzi?

 2. Egregor katolicki jest duży , na pewno nie potężny z tego powodu , że ludzie przyznają się do wiary katolickiej bo się w niej wychowali ale tych wiernych fanów jest ze 40% z 90 jak mówi się o Polakach. Podobnie jest z innymi katolickimi narodami , kler dobrze zdaje sobie sprawę z odpływu baranków do golenia. Dlatego też nastąpi kolejne wielkie objawienie -ujawnienie –> kosmitów , coraz więcej info o UFO w eterze . Skoro nie wierzą w Boga w dobie cyfryzacji – „technizacji” życia to uwierzą w „ufoków” , tak czy siak zamiana bożków nastąpi. Rękę do tego przyłoży „czarny papież” ( nie chodzi tu o kolor skóry) jezuita Franciszek 😜

 3. Wolałem oglądać Pana Krzysztofa w filmach. Strasznie trąci mi fanatyzmem tutaj, tak jak kolega wyżej napisał nie ma sensu podtrzymywać koła agresji i złej karmy.

 4. UFO?
  Kosmici jak najbardziej istnieją. Nieraz, sami zwodzili ludzi lub ludzie tworzyli religie w oparciu o wspomnienia po nich. I ich narzędzia, wiedzę.
  Rzecz w tym, że korzystając z ich pomocy istot kosmicznych lub zwyczajnych ludzkich technologii, całkiem możliwe jest masowe wprowadzenie ludzi w kolejne błędy, wizje, sugerowane cuda. Kiedy ktoś nie wie jak działa telewizja, każdy wyświetlony obraz ruchomy, na szkle, drzewie, w powietrzu, niebie, jest dla niego objawieniem.
  A kiedy jeszcze za tym pójdzie zlot latających obiektów, promieniami unicestwiających przeciwnika, to hufce anielskie mamy gotowe.
  Nie dla mnie, lecz dla wielu a jakże!

 5. Wysylac czasteczki pylu zla do Wszechswiata ten Wie co z nimi zrobic unicestwi je wbudowujac w mocne istniejace struktury zamien je w kamien ,beda na wieki przytwierdzone gdzies we Wszechswietnych konstelacjach jako malutkie czasteczki bez znaczenia rozsypane i przyklejone w zwiazkach chemicznych SIEDZIEJESIEDZIEJESIEDZIEJE
  Pies Wojow Niemen /Gal Anonim
  https://www.youtube.com/watch?v=rQuo3Popn9Y

  • Sieci Wasze na głębię[cisza=wewnętrzny spokój Człowieka]zarzucajcie, a w obfitości łowić będziecie. Tak oto Człowiek potężny JEST W CHWILI OBECNEJ [nazywa się ta chwila JAwJA].

 6. JA powiem tak: Nad Tą Ziemią, Naszą Matką po słowach Człowieka, który Całą Swoją Istotą JEST JEDNO z PRA Ojcem i PRA Matką[JEST hARmonijny z PRAwdą(PRAWEDĄ)], WYKONAŁO SIĘ – JEST tylko CZYSTE ŚWIATŁO. POTĘGA TERAŹNIEJSZOŚCI – Musicie Swym oczytanym, wykształconym Umysłom[bo to jest ten słynny jahwe] SERCEM nakazać, aby Uwierzyły, że Czyste ŚWIATŁO odwiecznej hARmonii JUŻ JEST.

 7. Nie ufam mu. Przy jego wystąpieniach zapala mi się czerwona lampka ostrzegawcza. Nie przystąpię do akcji inicjowanej prze osobę której nie ufam. Nawet to o czym wspomniał Marian Nosal pasuje do moich wątpliwości – albo coś się niszczy całkowicie, albo się tego nie tyka po to tylko żeby przesunąć… Odradzam. Ochronna medytacja Żar Ptaka, którą pozostawił pan Wojtek Sergiel wydaje mi się intuicyjnie dużo czystsza.

 8. Myślę że to odsyłanie to wpadło tylko tak dla zamieszania sytuacji wiadomo z jakiej strony. Ciągle ulegamy wpływom energii zewnętrznych, szczególnie w takiej sytuacji.
  Zamienienie ciemnego w jasne, neutralizacja reszty, rozświetlenie siebie i wszystkich w okolicy. Tak to może wyglądać. Trzeba pamiętać też by zachować spokój i równowagę energetyczną w czasie i po medytacji i rozświetlić się przed i po.

  Pozdrawiam serdecznie

 9. Trochę biorę go w obronę. Moim zdaniem, ma bardzo dobrze zdefiniowane wypowiedzi, zapał w sercu objawiający się bardzo emocjonalnymi wypowiedziami na temat KK. Tak bardzo, że wyglądają niekiedy na agresję. On toczy wojnę duchową, nie pokój, z KK. Zwracam wam jednak uwagę, że nie toczy wojny fizycznej, krwawej, tylko mentalną, duchową, swoją wiedzą i faktami, prawdą. Oby każdy toczył tylko takie wojny! Przypominam też Wam, że Jezus Chrystus przyszedł na ten Świat nie po to, aby dać mu pokój, lecz wojnę! Położył miecz między mężem a żoną, w każdej rodzinie. Tak podaje NT. Nie chodzi tu jednak o wojnę fizyczną, tylko duchową. Wojnę prawdy z kłamstwem, etyki z pseudo-etyką, dobra ze złem duchowym, emocjonalnym. Nigdy, ale to nigdy, nie unikniecie takiej wojny, chcąc naprawiać Świat. Ona nie musi być aż tak egzaltowana, agresywna werbalnie, jak u Pieczyńskiego. Jednak czy byśmy go słuchali, gdyby mówił bez emocji, z uśmiechem buddyjskiej miłości do każdego robaka, węży podstępnych, faryzeuszy? Pieczyński prowadzi wojnę duchową. Przekierowuje w swojej medytacji, złą energię , te czarne cząstki nadesłane w klątwach na Polskę, z powrotem na Watykan, lecz tylko na organizację Kościoła w tym państwie. Nie na zwykłych ludzi, nie na budowle aby runęły, nie na dokumenty, nie po to aby księży pogięło i pomarli. Nie! Tylko po to, aby zanikła ich władza, aby miecz duchowy jakimi są klątwy, sam obrócił się przeciwko nim i ich duchowo unicestwił. Pamiętacie bitwę pod Grunwaldem? Tam król Polski przyjął miecze krzyżackie aby ich ostrza obrócić na Niemców fizycznie. Pieczyński podobnie, wykorzystuje ich siłę i odwraca na tego, kto ich przeciwko Polsce użył. To wojna duchowa, energetyczna, kwantowa.
  Fajnie byłoby, gdybyśmy używali takiego przekierowania ogólnie, wszystkiego co duchowo lub fizycznie (to też bierze się najpierw z zamiarów ducha, myśli) przez kogokolwiek, z zewnątrz granic Polski, w tym naszych dawnych granic kulturowych i biologicznych, oraz od wewnątrz, jest używane czy ma być użyte przeciwko Polahom i Polsce. Niech każda taka zła siła, zła energia, zła myśl, obróci się i to natychmiast, przeciwko temu kto jej na nas użył, używa, użyje. Niech go nie zabije jednak, nie czyni kaleką, lecz nauczy swoją dokuczliwością rozumu i miłości do ludzi, przyjaźni do Polaków, szacunku, współpracy w godnych celach.
  Tak przecież mamy z Rosją. Ten kraj, jej władze, niemal cały czas z drobnymi przerwami, mają Polaków za zło do tępienia, do wykorzystania, do zniewolenia, do szantażowania, straszenia, do straszenia nami narodu rosyjskiego nad jakim panują ci krewni KGB i GRU, bolszewii i Khazarii, oligarchów od nich, pociotków czerwonych książąt. Wychowani w kłamstwach, na nieprawdziwej historii, dumni z dokonań zbrodniczych jakimi ich mamiono jako wspaniałych osiągnięciach (vide agresja na Polskę ze wschodu 17.I.2039 jako rzekoma pomoc Białorusinom i Ukraińcom), żyją do dzisiaj jak Putin, w ciemnocie umysłowej. Na niej, opierają swoją obecną politykę, zajęcie Krymu, Donbasu. Zamiast rozwinąć prawdę, rozwinąć współpracę ze Słowianami na tym polu, budując dzięki temu potężny blok jakiego nikt nie przemoże, bo Rosjanie są w nim niezbędni, oni tak jak KK utrzymują swoje dogmaty oparte na kłamstwach, z których nic takiego zbudować nie mogą. Tylko, co najwyżej, blok zniewolony, wymuszony, jak kiedyś Układ Warszawski. Czy i tym na Kremlu, nie warto takiej energii zwrotnej, czyli przekręcenia o 180 stopni kierunku ich energii do nas nad Polskę płynącej, obrócić, odesłać z powrotem? Czy podobnie nie warto takiej energii jaka płynie do nas z Izraela i USA od lobby eskimoskiego tamże odesłać?
  Dołączmy i takie przekierowania, tego 30-tego. To jedna z dobrych dat, lecz ja bym wolał 1-szego, w dzień zaduszny. A jeszcze lepiej, trzy dni pod rząd. 30-ty, 31-szy, 1-szy.
  A wiecie dlaczego?
  Bo skoro dusze żyją (to nawet jest dogmat, czyli jedna z sześciu prawd wiary katolickiej, wyniesiona jeszcze z początków Chrześcijaństwa – które wierzyło w reinkarnację jak Św. Augustyn oraz od Pogan), są energią myślącą, świadomą. Oni szczególnie posiadają wpływ na świat energetyczny, co objawia Jackowski w swoim zwracaniu się do nich, odnajdując zaginione osoby. Może i w tym dziele nam pomogą? W te szczególne dwa dni przed świętami, możemy je nieco „podręczyć” naszymi myślami, a 1-go to sfinalizować.
  Zwracajmy się więc w nich, do Nich, do Wszystkich Świętych jakimi dla nas są wszyscy czyści po śmierci, (ś-mierti; światła – martwota?), aby po prostu razem z nami, odwracali tą złą energię znad Polski, na tych, którzy ją na Polaków i Polskę skierowali. Jeśli są oni istotami energetycznymi, to doskonale wiedzą, czym jest taka energia, jak ją można pokierować.
  A są ich miliony, jeśli nie wcieliły się ponownie. I to miliony naszych bohaterów, ofiar złej energii.
  Spróbujmy od teraz.

 10. zgadzam sie z Janem – bramy Światła zostały otwarte 2012 – co 2048 lat następuje zamiana – tym razem w epoce Wodnika – Żniwiarza – Oko Swiatła – będzie dużo potezniejsze – Swit Swaroga postepuje!

 11. SIEDZIEJESIEDZIEJESIEDZIEJE SWIATLOEM JESTESMY SWIATLLEM BEDZIEMY SWIATLO NAS STWORZYLO ENERGIA ZYCIA TYM RAZEM JESTESMY PENETRUJACYM OGNIEM JASNYM JASNIEJSZYM NIEZLOMNYM
  Pozdrawiam Wszystkich Wspanialych Jasnych Siatlych Pelnych energi WszechSwiatla WszechSwiata Moj Piekny Rod
  Pana Czeslawa Bialczynskiego Oddanego Istocie Rzeczy Jasnej Dwodziesta Trzecia SieDziejeSieDzejeSieDzieje
  KRYSZTALOWE GORACE ISKRZACE SWIATLO MUSI PRZENIKAC I TRWAC W TEJ FAZIE WSPOLNEJ CIAGLEJ STALE ODNAWIAJACEJ SIE MOCY W UMYSLACH JASNYCH NIESKONCZENIE SIEDZIEJESIEDZIEJESIEDZIEJE

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby komentować bez podpisywania i oczekiwania na moderację (od drugiego komentarza).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.