Konfederacja przeciwko przymusowi szczepień. (Justyna Socha)

Konfederacja przeciwko przymusowi szczepień!

„POLSKA JEST KRAJEM, KTÓRY WYMUSZA SZCZEPIENIA”

Korwin zawsze był przeciw wszelkiemu przymusowi, więc nie ma wyjścia teraz też musi być przeciw przymusowi. I to jest OK!

Ta sama Konfederacja ręką swoich wodzów wykluczyła dr Huberta Czerniaka gdyż studiował na niewłaściwym uniwersytecie i brał kasę z klubu Gwardia Warszawa gdzie był zawodnikiem grającym zawodowo w siatkówkę. I to nie jest OK!

Na szczęście Justyna Socha jest osobą młodą i w tamtych czasach na pewno niczego „grzesznego” nie uczyniła.

Zawsze powtarzam – Młodzi do POLITYKI – TERAZ JEST CZAS MŁODYCH – więc co tutaj u licha robi ten staruszek Korwin i ten drugi staruch?! Czyżby byli BEZGRZESZNI?

Radzę posłuchać na temat tych dwóch Leszka Bubla, którego PIS wsadził do aresztu, kiedy zamierzał spotkać się z wyborcami. Ot i cała Semi- czyli NIE-demokracja Polska. Moglibyśmy się śmiać z tego gdybyśmy mieli jakiekolwiek narzędzia odwołania ich z Sejmu jak już tam wejdą i rozpanoszą się. Nie mam na myśli w tym momencie oczywiście Justyny Sochy, ani innych osób walczących o najważniejsze sprawy, jak Liroy czy Kukiz, czy Sachajko czy Agnieszka Ścigaj. To rocznik 1980 powinien wejść teraz ostro w politykę i wykurzyć tych starych, zdartych kolaborantów systemu Pan-Niewolnik. CB

https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/videos/667039733773448/

Konfederacja Wolność i Niepodległość opowiedziała się przeciwko przymusowemu szczepieniu dzieci i za pozostawieniem tej decyzji rodzicom. Liderzy Konfederacji podkreślili, że nie wypowiadają się w sprawie "skuteczności jakichkolwiek terapii", natomiast opowiadają się za "wolnością wyboru"."POLSKA JEST KRAJEM, KTÓRY WYMUSZA SZCZEPIENIA"Liderka Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP Justyna Socha przypomniała, że organizacja zawarła z KW Konfederacja Wolność i Niepodległość porozumienie, na podstawie którego osoby reprezentujące ruch startują w wyborach do Sejmu z większości okręgów wyborczych z siódmego miejsca na listach. Ona sama startuje z "siódemki" w Poznaniu."Są to czasem rodzice dzieci poszkodowanych na skutek wystąpienia niepożądanych odczynów poszczepiennych" – podkreśliła. Socha stwierdziła, że Polska jest krajem, który "wymusza szczepienia, ale nie przewiduje odszkodowań za powikłania poszczepienne, chociaż takie fundusze funkcjonują od lat 60. w 14 krajach Europy". Zwróciła też uwagę, że 20 państw europejskich "nie wymusza szczepień, które są tam dobrowolne"."Na naszych listach są też osoby o zawodzie medycznym, są zarówno rodzice, jak i dziadkowie. Nasze postulaty są opisane w projekcie obywatelskim, który miałam przyjemność przedstawiać w zeszłym roku Sejmowi. Został on jednak odrzucony. Teraz łącznie z kampanią wyborczą zbieramy też podpisy pod projektem o nazwie "Bezpieczne szczepienia" – powiedziała Socha.Podkreśliła, że działacze STOP NOP nie są "antyszczepionkowcami". "Jesteśmy za rodziną, za dziećmi za przejrzystością rządu, za badaniami, za nauką, za bezpieczeństwem polskich dzieci" – oświadczyła.Piotr Jawornik, który startuje z łódzkiej listy Konfederacji, dodał, że "zdrowe życie" jest jednym z punktów programowych Konfederacji, który reprezentuje także postulaty STOP NOP, o które ruch zabiega od wielu lat."Zdrowe życie, to zwiększenie kontroli nad bezpieczeństwem żywności na co zwróciła ostatnio uwagę Najwyższa Izba Kontroli, to zwiększenie nadzoru kontroli nad produktami farmaceutycznymi to zwiększenie kontroli nad szczepieniami" – podkreślił Jawornik.

Opublikowany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP Piątek, 6 września 2019

 

Konfederacja Wolność i Niepodległość opowiedziała się przeciwko przymusowemu szczepieniu dzieci i za pozostawieniem tej decyzji rodzicom. Liderzy Konfederacji podkreślili, że nie wypowiadają się w sprawie „skuteczności jakichkolwiek terapii”, natomiast opowiadają się za „wolnością wyboru”.

„POLSKA JEST KRAJEM, KTÓRY WYMUSZA SZCZEPIENIA”

Liderka Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP Justyna Socha przypomniała, że organizacja zawarła z KW Konfederacja Wolność i Niepodległość porozumienie, na podstawie którego osoby reprezentujące ruch startują w wyborach do Sejmu z większości okręgów wyborczych z siódmego miejsca na listach. Ona sama startuje z „siódemki” w Poznaniu.

„Są to czasem rodzice dzieci poszkodowanych na skutek wystąpienia niepożądanych odczynów poszczepiennych” – podkreśliła. Socha stwierdziła, że Polska jest krajem, który „wymusza szczepienia, ale nie przewiduje odszkodowań za powikłania poszczepienne, chociaż takie fundusze funkcjonują od lat 60. w 14 krajach Europy”. Zwróciła też uwagę, że 20 państw europejskich „nie wymusza szczepień, które są tam dobrowolne”.

„Na naszych listach są też osoby o zawodzie medycznym, są zarówno rodzice, jak i dziadkowie. Nasze postulaty są opisane w projekcie obywatelskim, który miałam przyjemność przedstawiać w zeszłym roku Sejmowi. Został on jednak odrzucony. Teraz łącznie z kampanią wyborczą zbieramy też podpisy pod projektem o nazwie „Bezpieczne szczepienia” – powiedziała Socha.

Podkreśliła, że działacze STOP NOP nie są „antyszczepionkowcami”. „Jesteśmy za rodziną, za dziećmi za przejrzystością rządu, za badaniami, za nauką, za bezpieczeństwem polskich dzieci” – oświadczyła.

Piotr Jawornik, który startuje z łódzkiej listy Konfederacji, dodał, że „zdrowe życie” jest jednym z punktów programowych Konfederacji, który reprezentuje także postulaty STOP NOP, o które ruch zabiega od wielu lat.

„Zdrowe życie, to zwiększenie kontroli nad bezpieczeństwem żywności na co zwróciła ostatnio uwagę Najwyższa Izba Kontroli, to zwiększenie nadzoru kontroli nad produktami farmaceutycznymi to zwiększenie kontroli nad szczepieniami” – podkreślił Jawornik.

Podziel się!