Dr Z. Kękuś (PPP) 168 S. Michalkiewicz okaż list Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego

Dr Z. Kękuś (PPP) 168 S. Michalkiewicz okaż list Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego

https://www.youtube.com/watch?v=55ZTT6Nv-Qc

Redaktor Stanisław Michalkiewicz napisał w opublikowanym na jego stronie internetowej w dniu 16 maja 2018 r. artykule pt. „Dzień klęski, dzień żałoby”: „Ponieważ w liście nowojorskiej Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego – jednej z najważniejszych organizacji przemysłu holokaustu – do Ministerstwa Sprawiedliwości w Warszawie roszczenia te zostały oszacowane na bilion złotych, czyli ponad 300 miliardów dolarów, (…)”.
Jeździ od ponad roku po Polsce i opowiada o tym, bilionie złotych, wynikającym z listu.
A czy ktoś ten list widział…?
W piśmie do mnie z dnia 29 maja 2019 r. zastępca dyrektora Biura Komunikacji i Promocji Ministerstwa Sprawiedliwości Izabela Bogucka napisała, że… nie było listu ŚORMŻ do Ministerstwa.
Kłamie Izabela Bogucka, czy… red. S. Michalkiewicz – znany jako surowy krytyk, demaskator i moralizator – jest kontynuatorem szkoły Berele Lewartowa /Bronisław Geremek/ tworzenia faktów… prasowych?
Oby nie okazało się, że zapłaciwszy w przyszłości żydom 65 mld dol., których żądają od nas dawna, nasi władcy będą nas przekonywać, że jesteśmy im winni wdzięczność. Bo przecież miało być pięć razy więcej, ponad 300 mld. dol., o czym od roku informuje red. S. Michalkiewicz powołując się na wspomniany wyżej list… widmo.
Będziemy też wtedy winni wdzięczność red. S. Michalkiewiczowi, bo
gdyby nie upublicznienie przez niego treści listu, to… nie wiadomo, co by było.
Proście Państwo, którzy jesteście w kontakcie z red. Stanisławem Michalkiewiczem, niech Wam – i mediom, których jest częstym gościem – ten list okaże. A najlepiej, niech jego skan zamieści na swej autorskiej stronie internetowej.

Sympatyków kanału „Po pierwsze Polak”
proszę o wsparcie finansowe:
SKOK im. Franciszka Stefczyka,
nr konta: 88 7999 9995 0651 9170 1304 0001
SWIFT: WBKPPLPP
PayPal: kekus.zbigniew@wp.pl

 

oglądaj też:

 

CEPowiśle: Ataki na Dr. Huberta Czerniaka i ujawniających aferę SKOK Wołomin – W. Dobrzyński, P. Jankowski, M. Karliński; 2. Pitoń o ustawce na doktora Huberta Czerniaka

Podziel się!