Marian Nosal: Słowiański i dający zdrowie spacer taoistyczny według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

Marian Nosal: Słowiański i dający zdrowie spacer taoistyczny według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

Jak zadbać o nasze Zdrowie i nie uzależnić się od leczenia, czyli jak budować Zdrowie, zamiast tracić czas na leczenie chorób? Jako metodę proponuję spacery w naszych Słowiańskich i Polskich lasach, ale zgodnie w kilkutysiącletnią wiedzą Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

https://www.youtube.com/watch?v=ZVc5Vxi-XFY

 

Ten sposób dbania o nasze zdrowie pozwala nam też uniezależnić się od systemu, który stara się, jak może, delegalizować wszystkie naturalne sposoby leczenia. Chodzenia i spacerów nikt nam nie zabroni, mam nadzieję 🙂

http://slowianieiukrytahistoriapolski…

☼ Proszę o Wasze wsparcie dla portalu Słowianie i Ukryta Historia Polski oraz dla filmów w kanale Youtube: MarianNosalTV

☼ Szczegóły pod linkiem: http://slowianieiukrytahistoriapolski…


Jak to było, czyli o  okradaniu Warszawy, Polski i  także mnie samego przez niemiecki koncern RWE vel Innogy – UWAGA – strona jeszcze w  budowie!

http://niedlarwe.pl/Podpisując Petycję w Obronie Jerzego Zięby i Visanto walczysz o WOLNĄ DEMOKRATYCZNĄ POLSKĘ, o wolność DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ POLAKÓW i o podmiotowość POLAKÓW, KTÓRZY POWINNI BYĆ SUWERENEM WE WŁASNEJ OJCZYŹNIE!

Kliknij i podpisz petycję!

Miejmy cały czas świadomość, że bezwzględną naszą powinnością jako Wolnych Polaków jest bronić wolności gospodarczej w Polsce przed bezprawiem władców partyjnych i ich urzędników administracji państwowej i policyjnego państwa-  czy to z poprzednio rządzącej Polską formacji PO – czyli Partii Zdrady Narodowej i Złodziei , czy to z PIS – czyli  Kościelnej Partii Opresji Ideologicznej.

Byłem przez 10 lat świadkiem w niekończących się procesach sądowych Fundacji Turleja zniszczonej bezpowrotnie przez Prokuraturę i Policję (CBŚ) w roku 2008 – zniszczono bezkarnie, miejsca pracy 60 osób, więc wiem co mówię. To samo jest robione obecnie z firmą Visanto Jerzego Zięby – szuka się gorączkowo HAKÓW – JAKICHKOLWIEK żeby zniszczyć tę firmą i samego Jerzego Ziębę.

Polska PO i Polska PIS to to samo Państwo POLICYJNE – jedynie powody BEZPRAWNYCH działań są inne, czysto Ideologiczne.  CB

Podziel się!