NTV: Wrzawa wokół: Wałęsa, a kosmici – komentarz Janusza Zagórskiego (i Czesława Białczyńskiego).

Wrzawa wokół: Wałęsa, a kosmici – komentarz Janusza Zagórskiego.

Wystąpienie Lecha Wałęsy, który namawia ludzi żeby głosowali przeciwko PISowi, bo inaczej przyleci UFO i rozwali nam cywilizację, powinno być wygłoszone dzisiaj, bo to bardzo dobry termin na takie „odważne” przepowiednie i Strachy na Lachy.

Poza tym powinien tę przemowę wygłosić nie w Krośnie, a w Toruniu i to nie dlatego, że tam Kopernik pchnął Ziemię, a zatrzymał Słońce, tylko ze względu na to, że tam właśnie mieści się jak najbardziej współczesna, intelektualna centrala PISu.

 

 

 

Mam wrażenie, że Świadomość Nieskończona znowu zrobiła sobie z pewnych frakcji w Polsce Wielkie Jaja. To chyba pierwsze na świecie, pionierskie użycie UFO jako broni w realnej polityce.

Jednak UFO nie jest sprawą śmieszną, a Katastrofa (kosmiczna czy inna) w kontekście dowodów naukowych na Potop na Ziemi w roku 10 820 p.n.e., też nie powinna nikogo skłaniać do lekceważenia poważnego zagrożenia naszej cywilizacji z jakim mamy do czynienia współcześnie. Nie powinno nas to także skłaniać do lekceważenia starcia Novego ze Starym, czyli starcia cywilizacji, jakie obserwujemy w Polsce. Wielkie Czyszczenie trwa.

https://www.youtube.com/watch?v=8kn3nPBfgp0

Wspaniali Widzowie i Goście NTV, Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta:

05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 w PLN

59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 w EUR

Podziel się!