SKiSK: Rozmowa z Małgosią, dorosłym dzieckiem Indygo o jej postrzeganiu rzeczywistości

Rozmowa z Małgosią, dorosłym dzieckiem Indygo o jej postrzeganiu rzeczywistości

Nagranie wypowiedzi Małgosi jest trochę ciche, ale choć mówi ona dla nas Ludzi po Przemianie, Wolnych Ludzi, rzeczy które są oczywiste, to są to myśli i obrazy tak piękne i budujące, że warto wsłuchać się w każde jej słowo.

 

 

Na marginesie dodam, że nikt nie nazywał mnie dzieckiem indygo, byłem zwykłym dzieckiem, a moje myśli, wspomnienia i odczucia są identyczne, jak Małgosi. Jestem tutaj na Ziemi tymczasowo, to jest pewne, mam misję do wykonania, to również jest pewne i czekam na połączenie gwiezdne bez żadnej obawy, z radością, która towarzyszy całemu mojemu życiu. Ziemia nieustannie mnie zadziwia i zachwyca, moje ciało jest Jej Ciałem, więc nie cierpię kiedy Bezcześci zie Ziemię, jej Żywe Wytwory, Zwierzęta , Rośliny, Wody, jej całą Przyrodę, jej Powietrze, jej Skórę/Glebę – to po prostu fizycznie mnie boli.

Miałem mnóstwo dzieci wokół siebie, choć wiele zabaw nie pociągało mnie tak jak innych, ale myślę, że alienacja i zamknięcie w sobie na skutek wrażliwości osobistej i wysokiej inteligencji holistycznej dziecka, w dużym stopniu jest winą środowiska nieprzyjaznego odmienności, dzieciom i ludziom odstającym od przeciętności. W moim środowisku tego nie zaznałem, może poza uporczywym oduczaniem mnie pisania i rysowania lewą ręką. Ta nauka pisania i rysowania prawą ręką wyszła mi tylko na dobre, wspomogła holistyczne postrzeganie świata, otwarła lewą półkulę mózgu na te rodzaje pracy/wyobraźni, które są zastrzeżone dla prawej. W ten sposób zdolności logiczno-matematyczno-konstruktorskie sprzęgły się z intuicją i kreacją wyobrażeń oraz symboli.

Małgosia tego nie powiedziała o swoich dzieciach, ale sądzę że nie pomylę się jeżeli we własnym imieniu, ale też i za nią powiem, że moje/jej dzieci są w stosunku do mnie/do niej o wiele do przodu, one w wieku 30 lat wiedzą i praktykują świadomie to co mnie zajęło 55 lat nauki. Może Małgosia tego jeszcze nie dostrzega, bo jej dzieci są młode 16-13-8 lat, ale kiedy osiągną 30-stkę będzie to jaskrawo widoczne.

https://www.youtube.com/watch?v=efgOrhFCslI

https://www.youtube.com/watch?v=_dvNAYc7c-0

 

INSTYTUT ŚWIADOMOŚCI KWANTOWEJ SKiSK
Część 1 rozmowy z Małgosią. Rozmowę prowadzi Katarzyna Świstelnicka z Instytutu Świadomości Kwantowej SKiSK.
Podziel się!