STOP NOP – Jutro PIS wyrzuci do kosza 121000 podpisów pod projektem dobrowolnych szczepień?!

Dzisiaj PIS wyrzuca do kosza 121 000 podpisów pod projektem dobrowolnych szczepień?!

To pytanie retoryczne sądząc po tzw REKOMENDACJI Biura Analiz Sejmowych i dotychczasowej narracji w mediach PISu oraz katolickiego ciemnogrodu. Nie po to PIS ma to Biuro Analiz, żeby ono pracowało dla SUWERENA, czyli Narodu Polskiego! Posłuchajcie bełkotu i wyższościowego tonu Rzecznika GIS niejakiego Jana Bondara w stosunku do Justyny Sochy i Jerzego Zięby w Telewizji wPolsce. Ten człowiek jest głuchy i kompletnie TĘPY, ma klapki na oczach i uszach!!!:

 Jan Bondar: „Nie ma żadnych uznanych badań naukowych, które negują skuteczność szczepień”

Sejm ma zająć się obywatelskim projektem zmian w ustawie o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Projekt przewiduje likwidację obowiązku szczepień ochronnych oraz pozostawienie obowiązku szczepień ochronnych jedynie dla sytuacji nałożenia tego obowiązku w drodze decyzji oraz w sytuacji ogłoszenia stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii. Inicjatorem nowelizacji ustawy jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”. Pod projektem podpisało się 121 tys. osób

 

 

Według Biura Analiz Sejmowych „przyjęcie zasady dobrowolności poddawania się szczepieniom przeciw niektórym chorobom zakaźnym zwiększy liczbę osób chorujących na choroby zakaźne i ryzyko wystąpienia epidemii. BAS zaznaczyło, że „inicjatywa ustawodawcza jest sprzeczna z podejmowanymi na szczeblu UE działaniami mającymi na celu upowszechnienie w państwach członkowskich szczepień jako metody zapobiegania chorobom zakaźnym”. „Obecne tendencje migracyjne zwiększają ryzyko szybkiego rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych w Europie, w tym w Polsce. Zmniejszenie odsetka osób zaszczepionych – a takie zjawisko wystąpi w przypadku dobrowolności szczepień przeciwko niektórym chorobom zakaźnym – zwiększy ryzyko zachorowań na te choroby” – czytamy.

„Obywatelski projekt ustawy jest kontrowersyjny. Zmiana prawa w zakresie poddawania się szczepieniom ochronnym jest radykalna, a projektodawca nie przedstawił skutków zdrowotnych tak daleko idących zmian” – podkreśla w ocenie skutków przyjęcia ustawy Biuro Analiz Sejmowych.

 

https://niezalezna.pl/238570-koniec-obowiazkowych-szczepien-projekt-jest-juz-w-sejmie

Jan Bondar: Nie ma żadnych uznanych badań naukowych, które negują skuteczność szczepień – część 1

https://www.youtube.com/watch?v=ipbjtthMWqI

Pierwsza część debaty na temat szczepień. Gośćmi Piotra Barełkowskiego są Jan Bodnar, rzecznik GIS, Justyna Socha STOP NOP oraz Jerzy Zięba, naturoterapeuta.

część 2

https://www.youtube.com/watch?v=dWBliwpvpHs

część 3

https://www.youtube.com/watch?v=b8vM3ogw9qQ

część 4

https://www.youtube.com/watch?v=hZos7WXY2oU

Podziel się!