VTV: SKANDAL KULTURY na tle CZAKRAMU WAWELSKIEGO! – Andrzej Nikodemowicz

SKANDAL KULTURY na tle CZAKRAMU WAWELSKIEGO! – Andrzej Nikodemowicz

 

Andrzej Nikodemowicz wzywa włodarzy Wawelu, Ministerstwo Kultury oraz media do debaty na temat Czakramu Wawelskiego oraz Kaplicy św. Gereona.

 

POPIERAM TEN APEL ANDRZEJA NIKODEMOWICZA! CB

 

Kontakt: Andrzej Nikodemowicz tel.: 787 784 254 e-mail: czakram@o2.pl

 

https://www.youtube.com/watch?v=KQLEogWS59I

Tytuł wykładu (apelu): PRZEKAZ Z KAPLICY ŚW. GEREONA pt:. CZYM JEST CZAKRAM WAWELSKI DLA POLSKI I ŚWIATA ? Oprawa muzyczna: GRAŻYNA KLEIN I FILIP HORKY ZNAJDZIESZ NAS TUTAJ: https://www.facebook.com/StudioCzasui… W RAMACH WYMIANY ENERGII – WESPRZYJ STUDIO VTV https://studiovtv.wixsite.com/studiov…

Podziel się!

4 komentarze do “VTV: SKANDAL KULTURY na tle CZAKRAMU WAWELSKIEGO! – Andrzej Nikodemowicz

 1. Może obawiają się takiego efektu, przyrostu przeciwników religii katolickiej? Możliwe. Odpowiem im tylko, że właśnie tępe zakazy dla wszelkich wolności nie naruszających wolności innych ludzi, rodzą taki tępy fanatyzm. Do tej pory, kultura Słowian dostrzegającą w siłach natury, w tym kamieniach, język Boga, jego dary natury, spokojnie te siły traktująca, bez czynienia z nich bóstw (bo z jakiego kamienia Polahy uczynili bożka?) , dostrzegająca w nich ruch atomów i protonów, nie zeszła na pole takiego bałwochwalstwa i tępoty duchowej, aby się im kłaniać. To są jedynie przekaźniki. A owoc zakazany, najbardziej smakuje i zrodzi owoce obłędu.

  https://img.joemonster.org/images/vad/img_34862/d141c532b473a6c4ef0f550a4c727aae.gif

  • Na Wawelu, w stosunku do Czakramu i Krypty Gereona, a właściwie kościoła który tam się znajdował, stosuje się metody dialogu społecznego typowe dla Międzynarodowej Handlowej Korporacji Watykańskiej. Jest to przemoc połączona z bezczelnością i czystym bezprawiem prawie że niekamuflowanym. Identyczne „metody” dialogu obserwujemy w Choroszczy, na Rowokole, na Ślęży:

   a) zakaz prac archeologicznych pod kościołem Ślężańskim kiedy okazało się że znajdują się tam niewygodne dla Kościoła artefakty archeologiczne
   b) usuniecie posągu Świętowita ze Ślęży przy pomocy znanych od wieków kościelnych metod „perswazji” (kij + marchewka)
   c) w konsekwencji obrazy uczuć Rodzimowierców wytoczenie procesu sądowego o obrazę własnych uczuć religijnych przez Księdza Staszka, Wójta Gminy i kilku fanatyków katolickich.
   d) Zawłaszczenie Świętej Góry Pogan jako symbolu rzekomej chrystianizacji w 1050 rocznicę tejże urojonej chrystianizacji Polski.

   Tak postępuje Sekta Satanistyczna – zabobonna, wsteczna, kaprawa, niemoralna, przeżarta pychą.

   Film „Kler” to moim zdaniem delikatne dotknięcie istoty problemu, a nie ukazanie całej prawdy o tym dwulicowym, bandyckim środowisku.

 2. Czakram nie jest jednym punktem? mozna z niego korzystac bedac w „okolicy ” poblizu?Ma Moc Dalekosiezna/jak uwielbiam ojcow jezyk nawet slowo DALEKOSIZNY jest dlugie i ma moc-odpornosc[mosiezny…] doskonale ilustruje swe znaczenie/porownaj do slowa „long-range” -ang tylko 4 litery opisujace /UZYWAC CZAKRAMU W PELNYM WYMIARZE!!!!!!!!WDYCHAC TE SILY!!!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby komentować bez podpisywania i oczekiwania na moderację (od drugiego komentarza).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.