Joanna Chołuj – Kłamstwa o Słowianach: symbole Słowian. Wąż Smok Syrena Żmij vs Orzeł

Kłamstwa o Słowianach: symbole Słowian. Wąż Smok Syrena Żmij vs Orzeł

 

https://www.youtube.com/watch?v=r6eq5gGXRmE

 

Kłamstwa o Słowianach: symbole Słowian. Wąż Smok Syrena Żmij vs Orzeł

#OkiemMAtki mówię o prawdziwych i nieprawdziwych symbolach słowiańskich i ich źródłach linki :

Cz Białczyński

https://bialczynski.pl/2015/02/22/sid…

https://bialczynski.pl/2018/05/26/our…

https://bialczynski.pl/2018/09/07/kam…

LaCroix film o symbolach, ang https://bialczynski.pl/2018/09/07/kam…

wąż vs orzeł https://www.youtube.com/watch?v=piqBk…

cytat Białczyński – z tekstu o Ouroborusie

1. Przedstawianie Reptilian czy Anunakich jako Wężowego Plemienia to wielki przekręt Anglosasów, który powtarzany jest przez Ludy R1b od czasów Sumeru i Egiptu, a tak naprawdę od czasów Królestwa Północy – Królestwa SIS i początku Kalijugi. Jest to przekręt szczególnie perfidny bo wpisany został we wszystkie przekazy żydowskie (Scytowie są przez nich nazywani – słusznie – Wężowym Plemieniem i ich najstraszliwszym wrogiem z Północy), a potem przez Biblię w przekazy chrześcijańskie. Wyjaśnię to w dalszej części. Ale nawet Anglosasom, w których wy wierzycie jak w Biblię (poniekąd są oni utajonymi biblistami) zdarza się czasami puścić farbę, czyli krwistą PRAWDĘ na ten temat (np podaje ją anglojęzyczny autor Conana Robert E Howard – zresztą człek o polskich korzeniach, czy Tolkien, czy inni – pisałem o tym o Elfach i zamęcie związanym z Al-Hamem – Al-Hemem oraz Pyr-RAmidami). (https://bialczynski.pl/2015/02/22/sid…) . W tym linku wyjaśnienie o jakiego Anu-Horsa-Lunę chodzi. Rozwinięcie tematu Boga Hama-Swaroga i Alchemii (Al-Hamii) w artykuleLekcja 8: https://bialczynski.pl/2012/11/11/pra…)

2. Czy każda osoba o imieniu Anna – to jest Anunak? Czy Anpol – to Anunaki? Czy Góra Świętej Anny to Góra Anunaków?!!! – Bez przesady moi drodzy – Moja żona ma na imię Anna, to ja jestem już Anunakiem jak rozumiem?

3. Nie każde złoto co się świeci (to się tyczy także punktu 2), ale też i nie każdy człek/medium masowe czy internetowe zanurzone w gównianych sprawach daje same wyłącznie gówniane wiadomości. Wręcz odwrotnie oni dają dużo prawdy a mieszają ją z kłamstwami, czasami jest to nawet czysta prawda która ich uwiarygadnia. Dlatego ja przytaczam czysto prawdziwe lub w 90% prawdziwe artykuły i filmiki z mediów gównianych – jak Monitora Polskiego Marka Podleckiego czy z sesji w Anpolu, czy z Gazety Wyborczej, czy z Onetu, czy z wp.pl, albo z PAP – Nauka w Polsce, czy Archeowieści, Niezalezna.pl, wPolityce.pl, Pol Lechicki, Histmag. O prawie wszystkich z nich pisałem, że to są nasi wrogowie, ale to nie znaczy że npiszą oni i mówią same kłamstwa i nie warto ich czasem zacytować czy posłuchać.

4. Ktoś – Jezuicki komandos na forach ezoterycznych powtarza to perfidne kłamstwo w sposób szczególnie zakamuflowany i pokrętny. Teraz będą rzeczy trudniejsze bo sedno sprawy Reptilian i Anunakich pokazywanych jako Węzowe Plemię podczas gdy to są żabony – żabiaki – Płazieńce!

Podziel się!