World of Tanks: ścieżka dźwiękowa Studzianki – Żywiołak; O.S.T.R. & World of Tanks feat. Żywiołak – Polska siła

World of Tanks – ścieżka dźwiękowa Studzianki w wykonaniu zespołu Żywiołak

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=btlOXNDpBus

 

Mała osada skryta głęboko w polskiej wsi. Z daleka usłyszeć można chór dziewic. Melodia jest radosna, ale w ich głosach można usłyszeć uczucie niepokoju. Ta piosenka była śpiewana przez młodzież w radosnych chwilach, lecz teraz, gdy kraj ogarnęła wojna, dziewczęta chcą, by ta melodia dosięgła dalekich krain, zachęcając żołnierzy do obrony kraju. Podczas pracy nad mapą zespół World of Tanks współpracował z polską kapelą ludową Żywiołak. Za każdym razem, gdy czołgiści ruszą do bitwy na tej mapie, będą mogli usłyszeć zespół śpiewający słynną piosenkę ludową „W moim ogródecku”, która została wybrana jako główny motyw dla tej lokalizacji.

 

O.S.T.R. & World of Tanks feat. Żywiołak – Polska siła

https://www.youtube.com/watch?v=Kh9UC-GOwHA&feature=youtu.be

 

Polskie czołgi i mapy w grze „World of Tanks”! Zapraszamy na stronę http://bit.ly/2PfL6ns. „Polska siła” to utwór stworzony przez O.S.T.R. z zespołem Żywiołak dla uświetnienia premiery polskiej linii czołgów w grze “World of Tanks”. Do kawałka został nakręcony epicki teledysk z artystami oraz prawdziwym tankiem z II Wojny Światowej w rolach głównych. Wspomniany utwór jest owocem współpracy O.S.T.R. i Żywiołaka na bazie oficjalnej ścieżki dźwiękowej do gry. Zgodnie z zamysłem twórców “World of Tanks” tego typu projekt muzyczny ma w nowoczesny sposób promować pamięć o historii oraz łączyć ludzi z odmiennych środowisk. „Prywatnie jestem wielkim fanem gier video, dlatego bardzo cieszę się, że zostałem zaproszony do takiego projektu. Idea zestawienia rapu ze światem cyfrowym to moim zdaniem świetny pomysł, który wypalił w stu procentach. Mimo, że w życiu nagrałem już dużo muzyki, stworzenie utworu do „World Of Tanks” było dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem. Nowym i bardzo ekscytującym, ponieważ od dziecka jestem miłośnikiem gier wojennych, a „World of Tanks” jest jedną z moich ulubionych. Nie dość, że można się przy niej dobrze zrelaksować, to posiada też walor edukacyjno-historyczny, który bardzo sobie cenię. A tego, że na planie teledysku mogłem przejechać się prawdziwym czołgiem, nie zapomnę do końca życia.” – komentuje O.S.T.R. “World of Tanks” to najpopularniejsza wieloosobowa sieciowa gra akcji poświęcona czołgom z XX wieku. Rzuca graczy w wir spektakularnych bitew pancernych z okresu II Wojny Światowej. Producenci udostępnili ponad pięćset pięćdziesiąt czołgów do dyspozycji graczy. Każdy model odtworzony został z dbałością o szczegóły i zgodność historyczną. Polskie drzewo technologiczne zawiera dziesięć regularnych czołgów oraz dwie maszyny typu premium. Głównymi wyróżnikami polskiej linii są wysokie obrażenia na pojedynczy strzał oraz dobra depresja dział. Dzięki temu polskie czołgi będą dawały interesujące możliwości taktyczne i staną się niebezpiecznym przeciwnikiem w grze. Na linię składają się: lekkie czołgi 4TP, 7TP, 10TP i 14TP, średnie czołgi 25 TP KSUST II projektu inżyniera Edwarda Habicha, 40TP oraz 45TP, projekty odnalezione w archiwach polskich instytutów naukowych – 53TP Markowski, 50TP Tyszkiewicz, 60TP Lewandowski – oraz czołgi premium: 50TP, powstańcza Pantera “Pudel”.

Więcej informacji: https://worldoftanks.eu/pl/

https://wargaming.com/en/

https://www.facebook.com/WorldofTanks…

https://www.facebook.com/AsfaltRecords/

Rap, słowa, muzyka, produkcja: O.S.T.R. Label: Asfalt Records Na podstawie oryginalnego soundtracku do gry „World of Tanks” autorstwa Andriusa Klimka, Andreya Kulika oraz zespołu Żywiołak.

Podziel się!