DR – Postrzeganie Prawdy

DR – Postrzeganie Prawdy

528 Hz wibracja naprawiająca DNA

Chcę zwrócić uwagę na postrzeganie Prawdy. Życie przejawia się dlatego, że wszystko jest wibracją, czyli ta równość jest w ciągłej tzw. chwiejnej, wibrującej równowadze.

Możemy na to samo patrzeć (w tej oto jedynie przejawionej chwili) z punktu widzenia Stworzenia lub z punktu widzenia Stwórcy. W tym wymiarze świata przejawionego oba punkty widzenia naraz są niemożliwe( nie można dwóm panom naraz służyć), jednak w najwyższym, duchowym wymiarze jesteśmy jednocześnie Stwórcą(po biblijnemu Ojcem) i Stworzeniem(obrazem Ojca w Wodnej Matrycy= Synem).

Podsumowując:
Jeśli damy prym zewnętrzności(Nawii), postrzegamy Siebie jako Stworzenia, stwarzamy ciąg zdarzeń przyczyna – skutek doświadczając w nim i jesteśmy pod systemowym prawem, z którego nie ma wyjścia. Kabała nazywa to drogą upadku.

Jeśli damy prym Harmonijnemu wnętrzu(Prawii), nie skupiamy uwagi na skutku, wychodząc tym samym z prawa przyczyny i skutku(karmy). Prawo systemowe przestaje Nas dotyczyć, a nawet jakiekolwiek inne prawa fizyczne(w zasadzie to to samo), bo wtedy Sami Jesteśmy Prawem, tak tym Prawem które daje Nam cząstka Światła Świata. Nie musimy wtedy wymyślać, żadnego systemu współżycia (państwowości itd.). Jesteśmy w Naturalnym Boskim Systemie, w Strumieniu Życia i Wszystko reguluje się samo idealnie. Pokazuje to Przyroda. Mamy TO cały czas przed oczami a nie widzimy. Kabała nazywa to drogą wzniesienia.

Wybór należy do Nas.
Pozdrawiam

Podziel się!