Przebiegunowani TV: Andrzej Domała – Uprowadzony na planetę Nea (Chrcynno 13 sierpnia 1968)

 Andrzej Domała – Uprowadzony na planetę Nea (Chrcynno 13 sierpnia 1968)

Premiera filmu odbędzie się na 45 Ińskim Lecie Filmowym 10-19.08.2018

https://www.youtube.com/watch?v=IboapRCvC50&feature=youtu.be

Film przedstawia historię człowieka, który jako 17 latek w 1968 roku, zostaje uprowadzony przez UFO z małej wsi koło Nasielska pod Warszawą.
W pierwszej chwili, historia wydaje się być podobna do wielu innych historii tego typu, jednak historia Andrzeja Domały przerasta inne  relacje o niesłychanie większą liczbę informacji i szczegółów dotąd niespotykanych.
Opis urządzeń znajdujące się na statku UFO i ich funkcjonowanie oraz przebieg eksperymentów jakim został poddany uprowadzony, wypełnia relacja o jego kontakcie  seksualnym z jedną z UFOnautek, do którego został „telepatycznie” przymuszony, a czego efektem jest dziecko.
Został również zabrany na ich rodzimą planetę, którą szczegółowo opisał.
Wszystko to wydaje się być scenariuszem filmu science-fiction, z tą różnicą, że szczegóły które zostały mu przekazane, dotyczące planety „obcych”, jej położenia i innych danych astronomicznych, zostały potwierdzone przez astrofizyków dopiero po 30 latach, kiedy to rozwój techniczny ludzkości pozwolił zajrzeć w głąb kosmosu i dowiedzieć się tego, co Andrzej Domała jako 17 letni chłopak wiedział już w 1968 roku.
Cała historia jest na tyle niesamowita, że zainteresował się nią sam Steven Spielberg, aby na jej podstawie nakręcić film. Z nieznanych przyczyn próba realizacji film została jednak przerwana.
Wszystkie przeżycia zostały opisane w książce „Kosmiczna Układanka”, którą Andrzej Domała napisał wraz z dr Janem Pająkiem.
Film jest próba przypomnienia, najbardziej spektakularnej historii tego typu na świeci, która choć została zapomniana, nie ma sobie równych, zarówno pod względem materiału dowodowego jaki wnosi, jak i potencjału który jeszcze czeka do odkrycia na jej podstawie.
Sam film przedstawia również nowe fakty nieznane wcześniej.
Pokaz premierowy filmu
45 Ińskie Lato Filmowe
10-19 sierpnia 2018
Podziel się!