My Słowianie na FB – polecam

My Słowianie na FB – polecam

Ta mapa ma wiele z poprawności zbliżającej ją do prawdy. Jednakże Czechów i Słowaków nie nazywałbym Slavo-Germanic, bo to jest nonsens – oni mówią „prawie” po polsku, białorusku i ukraińsku. Napis Slavo-Germanic powinien znaleźć się nad Łabą w dzisiejszych Niemczech Wschodnich i w Austrii oraz Bawarii i Szwajcarii. Tak samo nie nazwałbym Greco-Slavic ani Slavo-Greek, żadnego z krajów byłej Jugosławii, które mówią prawie że po polsku, ani Bułgarii, która mówi w sposób chyba najbardziej zbliżony do rosyjskiego. To Grecja jest Greco-Slavic – tylko i wyłącznie. Rumunia jest Slavo-Celtic, a Węgry są Pseudo-Awaro-Slavic, albo Huno-Slavic.  

W ogóle napis Germanic czy Germano-coś tam, powinno się usunąć i wprowadzić Skano-Celtic, lub w Niemczech Skano-Celto-Slavic. Tak to wygląda z punktu widzenia języków jakimi się mówi w tych krajach i proporcji Halogrup Y-DNA. 

 

 

Wiele aktualnych tekstów:

 

https://www.facebook.com/groups/myslowianie/?multi_permalinks=2245972335429667&notif_id=1529654905229201&notif_t=group_highlights

 

#Ogłoszenie #Regulamin

Proszę o dodawanie tagów (od dziś) do wszystkich nowych postów. Posty bez tagów będa kasowane po 24 godzinach, a użytkownik, który będzie nagminnie publikował nowe treści bez tagów (przy swoich postach), zostanie zabanowany na tej grupie.

Tagowanie postów robimy za pomocą hash tagów lub nawiasów kwadratowych – w tym celu streszczamy post w ok. 2-3 słowach kluczowych, każde słowo poprzedzone znacznikiem „#”. Proszę nie używać nic nie mówiących tagów w stylu #prrrrrkkkwakwa. Porządne tagi powinny wyglądać następująco i być ściśle związane z tematyką posta: #Rodzimowierstwo #Genetyka #Historia #Ariowie [Historia starożytna Słowian]. Czyli to wszystko, z czym wiąże się dany post i nic więcej. Wystarczy jeden do trzech tagów na post. To pomoże innym wyszukać post w przyszłości i zapobiegnie powielaniu posta o podobnej treści.

[Informacja o grupie i regulamin]

Grupa zrzeszająca ludzi uważających się za Słowian spadkobierców starożytnych Ariów. Można publikować newsy polityczne dotyczące naszego regionu Europy (oprócz tych związanych z patologią „Swetru” – nie reklamujemy szamba), informacje archeologiczne oraz dotyczące oryginalnej kultury i wiary naszych przodków Słowian/Scytów/Sarmatów/Ariów. Zakazuje się promocji i reklam wszelkich firm, produktów, nie mających nic wspólnego ze Słowianami, promowania ideologii kolonizacyjnych, jak i dotyczących promocji obcych religii napływających do Polski po roku 950 n.e.

Uwaga! Wszystkie niewidoczne posty podpisane jako „załącznik niedostępny będą kasowane”. Proszę pamiętać, iż udostępniane posty z innych grup profili FB na tej grupie, mogą nie być widoczne dla innych jeśli mają one status prywatny lub są publikowane z grup zamkniętych (podczas publikacji widać ostrzeżenie typu „Kto może zobaczyć ten post”). Również posty nie związane z tematyką słowiańską lub nie związane polityką (dotyczącą Słowian), także będą kasowane. Proszę o trzymanie się tematyki grupy. W celu zachowania porządku ewentualne podziękowania za przyjęcie do grupy proszę o wstawianie pod tym postem (a nie w osobnych wątkach).

PS. Na tej grupie nie używany obraźliwych określeń: „pogan/poganie/pogaństwo” wymyślonych przez chrześcijan, do usprawiedliwienia dokonywania mordów na Rodzimowiercach – Słowianach z Polski (Lechistanu). Zabanowanie admina jest równoznaczne z natychmiastowym wyrzuceniem z grupy.

Podziel się!