Starożytni Egipcjanie w Australii. [czuwajacy.blogspot.com]

Starożytni Egipcjanie w Australii.

Na podstawie hieroglifów znajdujących się na wschodnim wybrzeżu Australii w Kariong, można dojść do zaskakujących wniosków sprzecznych ze stanem oficjalnej nauki .
W Australii i na Południowym Pacyfiku, w kolejnych miejscach marynarze, naukowcy, badacze oraz podróżnicy odnaleźli resztki starożytnych budowli megalitycznych.
W ciągu ostatnich kilku lat, wypłynęło wiele informacji z całego świata, i nie chodzi tutaj tylko o Egipt i Amerykę Południową, bowiem znaleziono ogromne budowle megalityczne w Bośni, Indonezji i Japonii ,a teraz także w Australii.

Raport napisany w 1985 roku przez Antoniego J. Wheelera cytuje duńskiego fotografa, który sfotografował 10 piramidy w Australii.
Według fotografa, australijski rząd zdaje sobie sprawę z istnienia tych piramid, ale zachowuje ich istnienie w tajemnicy „, bo mogłoby to zmienić historię świata”…
Dlatego chciałbym podzielić się z wami anomaliami na ,które natyka się coraz więcej osób.
Na pierwszy rzut oka większość monumentalnych piramid przypomina wielkie „przypadkowo” stworzone przez naturę góry o piramidalnym kształcie tak jest w Rosji , Bośni czy właśnie w Australii.
Wiele z tych informacji zostało wcześniej udokumentowanych przez różnych australijskich naukowców.
Queensland
W położony w pobliżu Queensland miasteczku Gympie w Australii znaleźć, można starożytne ruiny, które na przestrzeni lat były przedmiotem wielu spekulacji odnośnie ich autentyczności.
Piramida mierzy się 30.4 metrów (100ft) i ma sześć wysokich, kamiennych tarasów od 10 metrów szerokości na dole do dwóch metrów szerokości na górze . Kamienne bloki wielu tarasów niewątpliwie zostały ukształtowane ręką człowieka.
Sama konstrukcja nie ma standardowej budowy piramidy ,którą można spotkać w Ameryce Południowej i Egipcie, piramida jest wtopiona w szereg wzgórz i przypomina kopiec otoczony 13 kamiennymi filarami na szczycie której znajduje się okrągły kamienny stół.
„Brama z kamieni stoi na niższym tarasie piramidy, wypisane są na niej tajemnicze symbole.” – Gordon Marshall
Miejscowy o imieniu John Green, Aborygen opisał strukturę w swoich pamiętnikach w 1800 roku. Kamienna struktura, jest teraz zupełnie zarośnięta. Oficjalny raport rządu z badań archeologicznych podjętych przez Michaelo Morwooda w 1967 roku, twierdzi, że jest to kopiec szeregowy, wzniesiony przez miejscowego rolnika winogron w 1900 roku.
Jednak w raporcie nie ma słowa o starożytnych artefakty znalezionych w pobliżu, choć mówi się, że niektóre z lokalnych budynków zostały zbudowane z bloków piaskowca pierwotnie zabranych z dziś zalesionej piramidy.
Archeolog Greg Jefferys, przeprowadził badanie w 1990 roku, a kolejne badania i wykopaliska odbyły się w 2007 roku. Raport z badań ,można znaleźć tutaj …http://www.stradbrokeislandgalleon.com/Gympie.html
Bardziej szczegółowe informacje odnośnie znalezionych artefaktów znajdziecie na stronie Tristana Rankinahttp://www.australianarchaeologicalanomalies.com.au/AAA/gympie.htm
Miasto Gympie ma górniczą historię związaną z wydobyciem złota, kopalnia pracowała przez 60 lat, od 1867 do 1927 roku. Produkcja złota wyniosła 116 ton, i uwaga złoto wykorzystane w masce pogrzebowej Tutenchamona pochodzi właśnie z Gympie!
Starożytne legendy Aborygenów, opowiadają o ludziach w dużych statkach, które przypłynęły do Gympie. (obecnie trzydzieści cztery mile w głąb lądu) Ludzie ze statków kopali dziury w górach, i wznieśli „świętą górę”.
Jezioro lub morze rozciągało się prawie do podstawy piramidy, i potwierdzają to liczne geologiczne badania tego terenu. Pytanie kiedy nastąpiły tak gwałtowne zmiany w ukształtowaniu terenu, i kiedy zniknęło jezioro ?
Ciekawe, dowody na temat starożytnego górnictwa i hutnictwa, można znaleźć tutaj : ( także ślady grobli lub kamiennego nabrzeża.) – Jonathan Grayhttp://www.beforeus.com/email/article/art2_solfleet.html
Piramida jest obecnie własnością rządu Queensland i zostanie zniszczona, aby zrobić miejsce dla obwodnicy…
Jadąc dalej na północ, na północy Queensland leży obszar bogaty w złoża mineralne. W mieście Cairns, Queensland znajdujemy 922 metrowa góra w kształcie piramidy, zwana „Walsh Piramida”, która jest częściowo wykonana z granitu. Granit jest podstawą handlu z tym regionie (Bellenden Ker w Parku Narodowym Queensland).
Chociaż góra w kształcie piramidy jest uważana za naturalną formacje, jednak na przestrzeni lat pojawiały się doniesienia , dokumentujące niezwykłe znaleziska w tej okolicy, które sugerują możliwość odwiedzenia tych terenów przez starożytnych Egipcjan i Fenicjan.
Badanie raportów jest czasochłonne, dlatego gorąco polecam zainteresowanym spojrzenie na informacje znajdujące się na stronach internetowych, które opisują badania w Marilyn Pye w 1985 roku.
Zobaczyć należy także zakrojone na szeroką skale badania Heather Rex Gilroy obejmujące swym zasięgiem starożytną piramidę schodkową ukrytą głęboko na półwyspie Cape York, znalezioną przez rolnika z Cooktown, podczas karczowania lasu deszczowego, w połowie 19 wieku.
Miejscowi mówią również o schodkowej piramidzie znalezionej niedaleko Gordonvale która została odkryta w 1890 roku.
Podziel się!