Witold Gadowski – Polska Dyplomacja,czyli folwark PZPR/UB/WSI

 Polska Dyplomacja,czyli folwark PZPR/UB/WSI

Na Święto Klasy Robotniczej, czyli dzisiejszych Niewolników Międzynarodowych Korporacji, tych w białych kołnierzykach i tych w białych podkoszulkach i niebieskich kombinezonach, a także tych w czarnych sukienkach, którzy są zatrudnieni w korporacjach bezpośrednio, jak i dla tzw przedsiębiorców, którzy wiszą u kieszeni międzynarodowych korporacji i koncernów pośrednio, nie mam zbyt dobrych wiadomości.

Polska znajduje się wciąż w rękach Komuchów!

PIS jest za słaby żeby zabrać się za wymiatanie tego gówna choćby z Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Czy będzie na tyle mocny żeby to zrobić w II kadencji swoich rządów? To zależy od Polaków.

ŻĄDAJMY WIELKIEJ ZMIANY, a nie jakiejś „Dobrej” – Trzymajmy Władzę za GARDŁO i Patrzmy jej ciągle na Ręce!!! Bierzmy sprawy POLSKI w Swoje Ręce i TWÓRZMY WIELKĄ ZMIANĘ w najbliższych Wyborach (w każdych nadchodzących Wyborach).

https://www.youtube.com/watch?v=sFx7Lj0SSns

Subskrybuj Komentarze Tygodnia ► http://bit.ly/2hpaHeW

O MSZ, które wciąż tkwi w PRLu, o wizycie Donalda Tuska, o przegłosowaniu ustawy 447 i co ona dla nas oznacza, a także o tym, skąd pochodzą najnowsi imigranci zarobkowi w Polsce.

_

„Święci z Doliny Niniwy” to opowieść o tym jak nie utracić nadziei i wiary mimo doświadczenia piekła na ziemi. Wesprzyj produkcję filmu o chrześcijanach na Bliskim Wschodzie: ► http://www.gadowskiwitold.pl/wsparcie…

Podziel się!