PRA WEDA 9 CZARNOGŁOWI WSTĘP Grzegorz Skwarek i Artur Lalak

PRA WEDA 9 CZARNOGŁOWI WSTĘP

Skąd pochodzą Frankowie i Sasi ? Postaramy sie wyjaśnić zamieszanie związane z ich pochodzeniem oraz wpływem tych ludów na dzisiejsze wydarzenia w Polsce i całej Europie

https://www.youtube.com/watch?v=QPGi1DBK0t4

Podziel się!
Ten wpis został opublikowany w Słowianie i otagowany jako . Dodaj odnośnik do ulubionych.

8 komentarzy do “PRA WEDA 9 CZARNOGŁOWI WSTĘP Grzegorz Skwarek i Artur Lalak

 1. Ciekawostka.
  To poprzez Naszą Świadomość Rzeczy stają się, dzieją się po stronie przejawionej i nie ma inaczej. Badamy i odkrywamy zatem nic innego tylko To, co Sami wykreowaliśmy, jednocześnie nieustannie kreując(bo to jest akt ciągły, nieprzerwany), powodując coraz większe zapętlenie, wiążące Mocarza(Samego Siebie), aby można GO okraść. Kiedyś RAZ Nasza Uwaga dana Kłamstwu(czyli fejkowi, czemuś totalnie zmyślonemu{kłamstwo, że jesteśmy oddzieleni od PEŁNI, od Całości Wszechrzeczy}) wytworzyła ten wariant Rzeczywistości, z którym się właśnie szarpiemy zaplątując się coraz bardziej. A co robi Mędrzec choćby wg Lao Tse?

  • „Kiedyś RAZ Nasza Uwaga dana Kłamstwu(czyli fejkowi, czemuś totalnie zmyślonemu{kłamstwo, że jesteśmy oddzieleni od PEŁNI, od Całości Wszechrzeczy})” – dla Joanny i innych – to ten pierworodny. Pozdrawiam.

 2. Fakt, że pomylił sie Artur LAlak dwa razy z ta Łebą, ale wiecie, to taka uwaga, jak u mnie, że mówię za często OK albo yyy…. No pewnie, zajrzyjcie sobie do TVN, tam wszystkie yyy i ok wycięli a w ogóle to mówią to co muszą.
  JA wiem jak to jest robić prezentację po nocach, (w dzień zwykłe życie, rodzina ), robić prezentację np w dwie noce.. Robię teraz taką o swojej rodzinie bo mnie powaliło że wedle Astro Wed u nas tylko dziadek Koziorożec dał podwaliny rodu a potem to same Wodniki, Lwy Strzelce i Bliźniaki, słownie.
  A Artur tam mówi ciągiem przez 3h, więc jak dla mnie chapeau bas
  No a jak kto zagląda do takiej prezentacji to wie może.. (?) że tylko o Łabie być może mowa a nie o Łebie..
  No chyba że się mylę?

  Gdzieś panowie mówią, że było setki stron notatek historycznych i weź to potem przerób na spójną prezentację hehe
  Każda uwaga jest cenna, ale jednak, szanujmy się ludzie i pracę tych, którzy poświęcają noce żeby ta iskra jednak wyszła z tej Polski

  • Nie wiem czy autorzy filmu zdają sobie z tego sprawę, ale nazwy Łeba i Łaba posiadają ten sam słowiański źródłosłów, tak twierdzi prof. Mikołaj Rudnicki, zasłużony polski autochtonista. Przytacza on także szereg innych nazw wywodzących się od tego samego rdzenia, a także nazwę łubianka, czyli rodzaj łodzi.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby komentować bez podpisywania i oczekiwania na moderację (od drugiego komentarza).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.