Od Bogatyni: Słowianinie powstań z kolan, zejdź z krzyża !!!!!!!!

Słowianinie powstań z kolan, zejdź z krzyża !!!!!!!!

 

(zdjęcie zapisane pod wpływem aktywnej fali elektromagnetycznej na matrycy aparatu Bogatyni, zostało przeze mnie obrócone przy przetwarzaniu, do faktycznego pionu – 1 obrót w prawo. CB)

Ujawniam kolejne tajemnice wieku.

 Moje objawienia, transformacja.

 
Wszystko przyszło w sposób naturalny. Teraz zaczynam rozumieć chociaż nie do końca. Tak jak napisałam na początku czerwca miałam wizytę Saturna 22. 00 godz. Zobaczyłam duży mieniący się kryształ /djament/. Ten kryształ wszedł we mnie przez głowę i posuwał się w dół potem w górę aż został we mnie. Usłyszałam tylko władca pierścieni. Ucałuj ten pierścień. Dostałam pierścień z kryształem.

Zrozumiałam, że to jest coś ważnego i wielkiego. Miałam to uszanować. Potem usłyszałam przyjmij złotą koronę Polski. W głowie się mi nie mieściło coś takiego. Nie rozumiałam co się dzieje. Następne dni były też niesamowite. Zaraz na drugi dzień Wenus u mnie w domu. Dzień w dzień Wenus. Zrobiłam zdjęcie Wenus. Widać geometryczny kształt. Stałam rano na parapecie okna w nocnej koszuli i cykałam zdjęcia. Potem Kaduceusz. Słońce w koronie. Już wiecie, że słońce mnie kiedyś odwiedziło w domu. Jak wiele się działo. Byłam sama. Szły reinkarnacje i wiele innych sytuacji. Dzisiaj, teraz szukałam odpowiedzi w Internecie o czczeniu Planet. Nazywano ich Bogami. Co jest? Wiem już że wszystko jest świadome. Planety też. Słyszałam takie słowa że planety mi się kłaniają. Mi? O co chodzi? Do czego jestem przygotowywana czy wybrana?

Czytałam na Pana Białczyńskiego Blogu o Saturnie. Nie interesowałam się bliżej tym wcześniej. Dużo zrozumiałam. Jako ciekawostka – mój ziemski ojciec miał na imię Saturnin – rzadko spotykane imię. I co dalej – kiedy byłam w Kruszwicy w ostatnim dniu Wiecu byłam na czakramie. Ubrałam się w białą bluzkę i aramantową spódnicę- flaga Polski. Kiedy tam przyszłam położyłam się na ziemi, na brzuchu. Przytuliłam się do tej ziemi. Płakałam – tyle przelanej Polskiej krwi. Pytałam co tam jest. Zobaczyłam tam odwzorowaną gwiazdę /ktoś próbował ją zniszczyć./ Potem zobaczyłam kwiat życia – wzór geometryczny. Podszedł potem do mnie Polski lotnik z karabinem/duch/ ubrany w mundur wojskowy. Pochylił się nade mną i powiedział niech Pani wstanie nie wolno, nie wolno i podał mi rękę. Wstałam. Po chwili usłyszałam: Przyjmij złotą koronę Polski. Pomyślałam, że to bzdura. Teraz rozumiem – coś się stało.  Teraz wiem że kwiat życia to Saturn. Sześciokątny portal. To kryształ diament. Miałam takie poznanie że czakram w Kruszwicy jest portalem. Nie rozumiałam. Teraz już wiem. Portalem energetycznym – połączenie z Saturnem i Wenus. Wszystko się wyjaśniło.

Odnośnie Kruszwicy – tak jak Wawel.  To nie tylko Saturn to też Wenus i Słońce. Słuchałam jeszcze raz Pana Szydłowskiego na youtube – Gwiazda betlejemska na fladze Izraela i inne. Na świątyni Izraela był kiedyś złoty Orzeł. Czciciele Saturna – Sobota. Saturn i orzeł. Polska i orzeł. Krak spotkał orła jak wszedł na teren Polski. Co to był za Orzeł? Teraz wiem dlaczego mamy orła w koronie!!! !!!!Posługujemy się symbolami, których znaczenia nie znamy, o zgrozo!!!!!!  O Słowianie, komu oddaliście nasze wiano. „Usiedliście na laurach nie podnieśliście miecza nie stanęliście w obronie. W obronie waszego dziedzictwa. Zgnuśnieliście w waszych dobrach, obcy przejmują wasz Dom!!!!!!!!!!!!!!!  /z przekazu/„.

Chodzicie po ziemi, której nie znacie!!!! W Kruszwicy jest pochowanych 12 pokoleń Izraela. !!!????Naszych Starostów. To my Polacy – Lachy – potomkowie syna Noego Jafeta. Judea była słowiańska, Palestyna była słowiańska.  Klucz – drugą żoną Echnatona była Kija – słowianka – Polka. /Poszukajcie na wiki. Historii Kiji. /Kijawianka/. Oboje byli czcicielami słońca. Dysk Re.

Inne – wiecie więcej o naszej historii na tym blogu niż ja. Zdejmijcie zasłony z oczu. Czy Jezus był Słowianinem?!!!!!! Kościół to nie Jezus. O ironio losu. Wiem już dawno. Jezus przyszedł, żeby uwolnić nas od Bożków Babilońskich. W starym test. Występowali Enil i Enki- synowie Anu. Annunaki – zostało to zamienione na słowo Pan.

Ostatnia wieczerza – kiedy zobaczycie człowieka idącego z dzbanem wody – to będzie ostatnia wieczerza. Wodnik. /Stary testament i Nowy – to kopie kopii, kopii, kopii, kopii…….. też z Wed. Modlitwa Ojcze nasz – modlitwą Echnatona do słońca. Wiem to dawno. /Do Egiptu wodę nosiła/.

Saturn – Bóg kosmosu – Ojciec. Teraz wiem dlaczego u mnie jest Dom Orła – Dom Boga. Zaprosił mnie na swój tron. Szkoda, że tego wszystkiego nie wiedziałam wcześniej. W Gnieźnie czcili kiedyś  Słońce, Saturna i Jowisza. Katedra Gnieźnieńska. To z tamtąd dostałam obrączki od templariuszy. Co to za Bóg dawał korony Królom!!!  Co to za przekręt z tą historią. Tajemnica o której niewielu wie!!!!  A może nikt. Ci co wiedzieli pomarli. Mózgi nam wypłukali. Bóg powiedział mi że będzie odkrywał przede mną tajemnice wieku. Czakramy ziemi, poczytajcie./poszukajcie w inter./ Czakramy ziemi to portale połączone ze sobą i z innymi planetami, Święta Geometria. Nasze czakry – też są połączone z planetami. Świecznik siedmioramienny – to planety. Dostałam go kiedyś w prezencie w pierś mi go wciśnięto. Kandelabr z Caracas. Trójprzymierze trzech Światów. Śiewcy życia, oni zostawili ślad. Kaktusy.  Drzewo życia nieśmiertelność. Drzewo życia  – nasz kod DNA – myśli i czuje. Światłowód. Piramida Światła.

Sobótka to Dom Orła. To Saturn. Siewca życia. Jak długo trzymano nasze mózgi w niewoli.

Obudźcie się Narody Ziemi. Święte miejsca Słowiańskie zostały przejęte. Słowianie byli czcicielami nieba gwieździstego!!!

Poza całym naszym układem słonecznym i funkcją jaką pełniły planety musimy wiedzieć, że Bóg Ojciec jest światłem wg mnie to jest nieskończona świadomość no i Bogini Matka – świadoma przestrzeń międzygwiezdna. Jesteśmy ich dziećmi.

 Przekazy /fragmenty/:

Bądź światłem dla innych.

Światłem, które płonie nie gaśnie.

 

Wieczność czeka na przekaz historii nieba.

Jaka to historia ?

 

Historia nieba

Historia ludzi

Historia ziemi

Patrz na wydarzenia.

Spirytualny czas, czasoprzestrzeń, w niej wszystko się rozgrywa.

 

Pisz historię nieba.

Molekuły się zmieniają.

Przyczyniają się do waszych  zmian.

Wasza historia jest niepomierna.

Wasze życie jest zależne od tych zmian.

 

Moja wiedza jest niepomierna dla ludzkości.

 

Kod DNA

Kod genetyczny, DNA. Co ja miałam na ten temat na moim „Boskim Uniwersytecie”. A oto co ja dostałam: Drzewo życia i wiedzy jest w nas, myśli i czuje, Nasz kod DNA jest częścią Boskiego DNA,  Otwiera się w nas Boskie DNA. Boskie DNA jest twórcze. Nasze DNA jest niewymierne.

Drzewo narodzenia i życia Dalej. Menora – siedmioramienny świecznik, symbol – drzewo życia i wiedzy, kandelabr z Caracas – piramida światła, trójprzymierze trzech światów, siewcy życia, oni zostawili ślad. Drzewo życia – nieśmiertelność.

 

Kod DNA – spirala – liczba chromosomów jest niewymierna, nie ma miary na to, bez szwów, system binarny,

Sinusoidalne DNA.

Mitochondrialne DNA,

Protochondrialne DNA – Bóg jest /?/, /

Proteinowe DNA – świat niematerialny /?/ – od tego zależy nasz czas, bez tego nic nie istnieje. /Protoplazma, proteiny – sprawdź/.

Transformacja? – Mamy zaistnieć w czasie i przestrzeni niewymiernej – ten proces teraz trwa.

Nasze DNA jest międzywymiarowe, połączone świętą geometrią. Tantryczne DNA – tantryczna ziemia – zew krwi.

Metafizyczne,

Mistyczne, Kosmiczne.

Ludzkość jest pochodną DNA Stwórcy.

Pole kwantowe tworzy zestaw zdarzeń niewymiernych w czasie i przestrzeni, pole DNA. Spirytualna  przestrzeń zdarzeń. Duchowy aspekt, który jest niewymierny. Nasza spirala się rozwija – ja jestem na drugim końcu DNA – na mnie czas przejść w przestrzeń niewymierną.. Duch tworzy przestrzeń, w której mam zaistnieć.

Matryca energetyczna, pole kwantowe, święta geometria. Świat Ducha jest niewymierny, Duch daje świadomość, Duch przenika wszystko, wyższy stopień istnienia świadomości,. Duch Boży nas ukształtował i dał nam byt niewymierny. Jesteśmy stworzeni na obraz Matki i Boga Ojca, ja mam się stać na powrót światłem. Teologia światła, życie jest światłem, światło jest wszędzie chociaż tego nie widzimy.

Światło, żywe światło, na początku było światło.

Światło – czysta świadomość – bezcielesna forma czystego bytu – to Bóg.      Tajemnica światła. DNA – dalej pole morfogeniczne pole świadomości, świadomość morfogeniczna.

Świat mózgiem Pana Boga. Bóg jest w każdej nanocząsteczce.

Kod DNA

Kod genetyczny, DNA. Co ja miałam na ten temat na moim „Boskim Uniwersytecie”. A oto co ja dostałam: Drzewo życia i wiedzy jest w nas, myśli i czuje, Nasz kod DNA jest częścią Boskiego DNA,  Otwiera się w nas Boskie DNA. Boskie DNA jest twórcze. Nasze DNA jest niewymierne.

Drzewo narodzenia i życia Dalej. Menora – siedmioramienny świecznik, symbol – drzewo życia i wiedzy, kandelabr z Paracas – piramida światła, trójprzymierze trzech światów, siewcy życia, oni zostawili ślad/. Drzewo życia – nieśmiertelność.

 

Kod DNA – spirala – liczba chromosomów jest niewymierna, nie ma miary na to, bez szwów, system binarny,

Sinusoidalne DNA.

Mitochondrialne DNA -Bogini Matka

Protochondrialne DNA – Bóg Ojciec

Proteinowe DNA – świat niematerialny /?/ – od tego zależy nasz czas, bez tego nic nie istnieje. /Protoplazma, proteiny – sprawdź/.

Transformacja? – Mamy zaistnieć w czasie i przestrzeni niewymiernej – ten proces teraz trwa.

Nasze DNA jest międzywymiarowe, połączone świętą geometrią. Tantryczne – tantryczna ziemia – zew krwi,

Metafizyczne,

Mistyczne, Kosmiczne.

Spirytualne DNA

Soczewkowe DNA

Nukleinowe DNA

Kosmiczne DNA .

Optogenetyka

Kod DNA tworzy fraktale wymierne i niewymierne.

Binarne DNA

Tablica Mendelejewa. Im wyżej położony pierwiastek tym ma większą wartość duchową.

Kryształ.

Pole kwantowe tworzy zestaw zdarzeń niewymiernych w czasie i przestrzeni, które znasz. Pole DNA. Spirytualna przestrzeń zdarzeń. Duchowy aspekt, który jest niewymierny.Ty i ja osobno. Twoje ja przechodzi proces koordynacji zdarzeń. Wasza spirala się rozwija. Ty jesteś na drugim końcu DNA – pomyśl o tym. Czas przejść w przestrzeń niewymierną. I poznać świat z drugiej strony. Czas głębokich przemyśleń. Duch tworzy przestrzeń w której masz zaistnieć.

Matryca energetyczna. Pole kwantowe.

Rozpada się stare, przychodzi nowe. Rzeczy ostatnie staną się pierwszymi.

Jesteś istnością w czasie, która nie kończy się na tej ziemi. Rozwija się przestrzeń wokół mnie. Zatacza coraz większy krąg, który nie kończy się. Bóg kreuje nową rzeczywistość dla mnie. Masz zaistnieć w czasie i przestrzeni niewymiernej. Garnij się do nauki. Jesteś istnością w czasie, która nie kończy się na tej ziemi. Rozwija się przestrzeń wokół mnie. Zatacza coraz większy krąg, który nie kończy się. Bóg kreuje nową rzeczywistość dla mnie. Masz zaistnieć w czasie i przestrzeni niewymiernej. Garnij się do nauki.

DNA człowieka jest niewymierne.

Punkt 0 – utrata oparcia w materii.

Zmieni się ruch obrotowy ziemi.

Wyszłaś z kokonu wierzen tej planety

Stań na swoich nogach. Masz zadania do wykonania.

Kim jestem: Zbiór zadań matematycznych.

 

  1. Świat złudzeń
  2. Zmiana
  3. Przemiana
  4. Stałość
  5. Działanie – myśl twórcza.

 

Światło porusza się w każdej przestrzeni, której ty nie ogarniasz swoim umysłem. Oddychaj Bogiem

Budzi się twoja mysl, świadomość do działania tu i teraz.

Stań się rzeczywistością na miarę wszech czasów.

Nieogarnięta jest myśl Boża. Każdy nosi Boga w sobie. Pytaj tego, który jest, który był i który przychodzi.

Bóg was ostrzega przed tym co ma się wydarzyć………..

Mikrocząsteczka jest materią do potęgi entej. materia=masa.. Materia mnoży się, rozmnaża. Dusza tworzy, myśli, czuje. Duch ma zadanie na przyszłość przyjrzeć się jej. Poznawajcie świat przez czynniki pierwsze.. Praprzyczyna istnień ludzkich. Materia tworzy układ molekularny. Molekuła jest pierwiastkiem twórczym, dzieli się, pomnaża. każda komórka jest istotą twórczą w niej jest życie. Życie jest w każdej nanocząsteczce – materia ożywiona. Masa ciążenia=czas trwania życia. Materia ożywiona potrzebuje środowiska, w którym może rozmnażać się, żyć. Wszystko co żyje rozmnaża się potem przechodzi w stan spoczynku.

Praprzyczyna istnień ludzkich. Duch tworzy materię, w której może zaistnieć. /Przykład – widziałam na you tube film astronomów. / Żeby stworzyć materię do istnienia zwaną ożywioną trzeba ją najpierw wykreować, dać jej kształt niewymierny w czasie i przestrzeni, którą znamy, która tworzy komórki istnień molekularnych o potrójnym widzeniu. czasu i przestrzeni, przez którą może się rozmnażać. Życie jest wieczne trwa w nieskończoność.. Pierwotna praprzyczyna istnień ludzkich. ktoś musi tym zarządzać, tworzyć i kolerować zdarzenia. Inteligencja twórcza – trzeba do tego dorosnąć. Umieć tworzyć zestaw zdarzeń o określonym działaniu w przyszłości. Istnienie walczy o przetrwanie w środowisku w którym się znajduje. Wszystko co ożywione walczy o przetrwanie. Każdy gatunek ma takie zadanie tworzyć i rozwijać się. Inteligencja tym zawiaduje, energia ożywia. Energia jest w każdej nanocząsteczce. Energię można pobudzić do działania – czynniki sprawcze. Co pobudza energię sprawczą – środowisko, molekuła.. W środowisku jest określona ilość zdarzeń, które na nią wpływają, tworzą całość, odrębną istotę, stanowiącą jedność w całości. Na tym polega przetrwanie. Koleracja zdarzeń, które mogą zaistnieć w środowisku podstawowym decyduje o tym kim będziesz na przyszłość. przystosowanie. Szukać odpowiednich narzędzi do pracy twórczej. Wyjście ze środowiska kończy tam nasze działanie. Kończy się jakiś etap. W innym środowisku są inne zadania. Zadania określają czyny.. Kiedy przestrzeń się rozprzestrzenia następuje inna korelacja zdarzeń i to jest twórcze. Życie trwa,  tworzysz rozwijasz się. Zmiany wymagają decyzji. Motywacja i działanie. pierwiastek twórczy jest przystosowany do życiowych zadań. Duch Boży w nas mieszka – to jest to co jest wieczne. Duch Boży nas odmładza, przeistacza w istoty niewymierne. To jest to co jest nieskończone. Anunnacy – oni mieli materię w paluszku. Wiedzieli o niej wszystko. Mogli ją wykorzystywać. Materię można zmierzyć, ocenić, określić. Ducha nie. Dusza ludzka jest niezniszczalna. W materii jest zawarta cząstka wiedzy, w niej jest wszystko. Trzeba to wydobyć ukształtować. Ekonomia czasu i przestrzeni. Czas w dobie zamknięty. Tu musi się zmieścić ilość zdarzeń w ciągu dnia…………

 

Piszę do was bo mnie Matka przynagla: Arajno Wedyjskie Wedy czekają.

 

P.S

Przekazuję fragmenty. Jestem zmęczona. Ziemia się budzi do istnienia w świecie niewymiernym, niematerialnym. Dalej sami myślcie.

Podziel się!