Jerzy Zięba do onkologa – autorytetu od chemioterapii z TVP

Jerzy Zięba do onkologa – autorytetu od chemioterapii z TVP

 

https://www.youtube.com/watch?v=O-cUvVO7Zsw

 

 

 

Panie Jerzy, robi Pan świetną robotę, edukacja dociera pod każdą przysłowiową strzechę. Wielkie dzięki, ludzie kochają Pana.

6

Brawo Panie Jerzy za szerzenie prawdy. Pseudo „autorytety ” tylko leczą i nie chcą wyleczyć ,a najgorsze jest to że biorą za to grubą kasę. Pięść mi się zaciska jak to słyszę.

8

Panie Jerzy jest Pan wspaniałym człowiekiem!!!! Baaaaaardzo mądrym, światłym i niezwykle uczciwym,co w naszych czasach należy niestety do rzadkości. Dziękuję w swoim imieniu i swoich bliskich za bezcenną edukację!!!!!

5

Brawo p.Zieba! Przez tych lekarzy,ktorym chora ambicja nie pozwala przyznac sie do bledow my pacjenci cierpimy,umieramy.Ludzie bez tytulow(profesor,docent itp) rozumia o czym pan mowi po POLSKU,prostym przekazem-a Profesorowie sluchaja jakby to byl przekaz w nieznanym dla Nich jezyku.! !!
Brawo. Słuchaliśmy z mężem wypowiedzi p.profesora, dużo słów,mało treści. Jedyne co, to przechwałki jaki on jest mądry i wykształcony.

3

Dziękuję Siostrom Zakonnym, które modlą się za pomyślność i zdrowie P.Zięby. Jest On nam niezbędny w tym zakłamanym świecie, który to reprezentuje własnie prof.(?) Jasem. O tym,że medycyna, finansowana przez nas, nie pomaga nam w przypadku chorób groźnych i przewlekłych, wiedzą wszyscy chorzy i wiedzą również ,że aby się wyleczyć, muszą wydawać dodatkowe pieniądze, na naturalne środki , płacić dodatkowo za wizyty u prawdziwych lekarzy, naturoterapeutów, dodatkowo płacić za badania. Proponuję aby doskonałe suplementy Pana Zięby, które wiele mi pomogły w moich przypadłościach, zaczęły być finansowane przez NFZ, ponieważ te, które otrzymywałam do tej pory, przez 15-letni okres, refundowane przez NFZ na receptę, niestety nie pomogły. Z naszych pieniędzy przecież, powinniśmy otrzymać skuteczną terapię a nie pozory leczenia.Z całym sercem jestem z Panem Ziębą a nawet go ściskam.
Dziekuje Panu za odwazne mowienie o tabu jakim sa nieskuteczne metody leczenia chorob przewleklych przez wielu lekarzy akademickich.Bronmy sie przed depopulacja i wlaczmy metody wyleczania pacjetow naturoterapiami,ktore sa znane na kazdym kontynencie od kilku tysiecy lat a nie od dwustu lat .Pielegniarka akademicka.

3

P Jerzy niech sie Pan nie dziwi niby profesorowi przeciez on potrzebuje zyc na b. wysokim poziomie jak profesorowi przystalo wiec co musi zrobic?ano zawrzec kontrakt z przemyslem smierci nie jego ale naszej
Wielkie brawa! BIS !!!
Podziel się!