Depopulacja Społeczeństwa. Piramida Rothschild’a. System Rockefeller’owski – dr Jerzy Jaśkowski.

Depopulacja Społeczeństwa. Piramida Rothschild’a . System Rockefeller’owski – dr Jerzy Jaśkowski.

Oczywiście doktor Jaśkowski ma rację, ale widzi to ze swojej wąskiej dosyć perspektywy i wyciąga niesłuszny wniosek co do tzw „depopulacji”. Depopulację we właściwy sposób widzi Jerzy Zięba i nie piszę tego po to żeby dzielić ludzi walczących o zdrową medycynę przeciw tej chorej akademicko-farmaceutycznej. Walka jest potrzebna i każdy walczący bezcenny, dr Jaśkowski ma bardzo wiele racji jednakże…

https://www.youtube.com/watch?v=r6xN8vjIRtI&feature=youtu.be

 

Doktor Jaśkowski ma rację co do jakości Piramidy Urzędniczej i ogólnie celu jej działania w każdym Państwie.  W Polsce należałoby powiedzieć, że urzędnicy – dobierani tak jak on mówi (bo bezrobocie generowało oczywiście nepotyzm i kolesiostwo, i korupcję pracowniczą – PO LINII PARTYJNEJ RZĄDZĄCYCH I ICH RODZIN ORAZ TOWARZYSKICH UKŁADÓW OKOŁOPARTYJNYCH) – mają taki poziom wiedzy jak i całe społeczeństwo. Aparat urzędniczy z założenia służy dyscyplinowaniu podległych mu służb. Diagnoza doktora Jaśkowskiego co do przyczyny jest jednak moim zdaniem chybiona. Niestety na tym się nie kończy, bo jak przy każdej chybionej diagnozie Pacjent, czyli Polacy, zamiast zostać wyleczeni mogą zostać uśmierceni tą diagnozą, a co najmniej SPARALIŻOWANI.

Gdzie tkwi w niej błąd i jaka jest różnica między trafną diagnozą Jerzego Zięby a nietrafną dr Jaśkowskiego?

Medycyna polska jest zła i chora nie z powodu zarządzenia wydanego przez NWO dziesiątki lat temu w jakimś Kapturowym Trybunale złożonym z grupki mitycznych oświeconych, iluminowanych przywódców NWO!

Medycyna polska będąc medycyną socjalistyczną, totalitarną i opresyjną, po prostu weszła NIEZREFORMOWANA w tryby mechanizmu kapitalistycznego, który wszędzie wygląda jednakowo.

Doktor Jaśkowski przeczy sam sobie opowiadając, że w latach siedemdziesiątych XX wieku ktoś postanowił, że medycyna będzie przynosić krociowe zyski. Przecież sam mówi, że już za czasów Rockefellera sprzedawano ludziom nic nie wartą naftę na raka i robiono na tym milionowe interesy. To jest mechanizm kapitalistyczny, a nie żaden spisek NWO.

Krajom słabszym ekonomicznie wciska się towar II kategorii, którego u siebie już się nie sprzedaje (vide rtęciowe szczepionki) – mechanizm kapitalistyczny tym rządzi, nie potrzeba Iluminatów do tego. Afrykę, czyli kraje trzeciego świata leczy się z ich „zacofania” wysyłając za ciężkie pieniądze z ONZ i UNESCO niepotrzebne, zwrócone i przedatowane nakłady New York Timesa i innej równie przedatowanej wiedzy z makulatury wcale nie medycznej, tzw Krajów Rozwiniętych. UNESCO i inne UNRy to mechanizm urzędniczy, korupcjogenny i nepotyczny, także ten międzynarodowy, zespolony z mechanizmem kapitalizmu. To mechanizm , z którego USA chcą się wycofać i wycofują się (UNESCO) bo zżera już sam siebie, tak jest chory.

Dlatego Jerzy Zięba słusznie walczy z mechanizmem, a nie z NWO.

Dlaczego napisałem, że diagnoza doktora Jaśkowskiego może „zabić”, albo co najmniej „sparaliżować” Polskiego Pacjenta, co w efekcie będzie nie mniej groźne dla jego życia, czyli naszego życia, życia wszystkich Polaków?!

Walczmy z mechanizmem, bo inaczej każde działanie wyda się Polakom bezsensowne i przestaną w ogóle walczyć – staną się biernym stadem baranów, którym wszystko jedno. Kiedy słyszę jego słowa na temat NWO, mnie samemu robi się wszystko jedno. Tym Bardziej Polakom, którzy słuchają tej diagnozy jednym uchem, w przerwie między jedną pracą a drugą, które podejmują żeby się utrzymać, albo w przerwie między studiami a pracą, odechce się jakiejkolwiek walki.

No bo jak tutaj walczyć z nieosiągalnym, mitycznym  NWO, które i tak załatwiło już wszystkich dawno temu, zanim w ogóle jeszcze przyszli na świat?! Co można zrobić skoro wszystko dawno już postanowiono, a połowa Polaków wyjechała podczas gdy druga połowa ledwo zipie pokancerowana farmaceutykami przez NWO i mityczny PLAN ZAGŁADY?!

To bardzo niedobry sposób myślenia. Droga donikąd.

W sprawie Służby Zdrowia, Medycyny Akademickiej i Przemysłu Farmaceutycznego na Polaków nie wydał wyroku żaden Kapturowy Międzynarodowy Trybunał – wydały go polskie rządy i mechanizm kapitalistyczny jaki został implantowany z Zachodu do socjalistycznej służby zdrowia , której nigdy nie zreformowano.

System jest chory i generuje choroby, nie leczy bo sam wymaga wyleczenia, żeby mógł zacząć funkcjonować.

Pierwsze kroki do tego wyleczenia robimy MY, jako Wielka Zmiana, jako Ruch Wolnych Ludzi (WolniLudzie.org) w Sejmie i w naszych mediach Internetowych, a także w akcjach publicznych, uświadamiających i protestach ulicznych!!!

To MY występujemy publicznie przeciw tej chorej medycynie farmaceutyczno-akademickiej, żądając pluralizmu medycznego, wolności w medycynie totalitarnej i właściwych ustaw pozwalających Polakom leczyć się według własnego wolnego wyboru, czy szczepić się według własnego wolnego wyboru!

Medycyna tak jak Wymiar Sprawiedliwość i Uczelnie Akademickie (Nauka) były i są w Polsce niezreformowane – TOTALITARNE, OPRESYJNE Z SAMEJ SWOJEJ NATURY, CO W POŁĄCZENIU Z MECHANIZMEM KAPITALIZMU JEST ZABÓJCZE DLA POLAKÓW i DLA POLSKI.

 

Podziel się!