Tresura Matrixa – Lęk przed Odwagą + medytacja 432

Tresura Matrixa – Lęk przed Odwagą. Słowo MOWA: czyli Miłość-Odwaga-WiA(RA). Mowa nasza jest wyrazem naszej fizycznej egzystencji i świadomości filtrowanej przez ciało. Przyrodzony przekaz MOWy to Miłość, Odwaga i Wiara. Wiara Prawdziwa, czyli w Prawdę, Pra-Wiedę tego co mówisz.

CB

Przyciągnęło nas znów do Częstochowy, do miejsca zalążkowania Tresury Matrixa. Może przyciągnie też dwie, trzy osoby, zwłaszcza, że to spotkanie przed warsztatami :). Dziś trzy odmienne punkty widzenia spotkają się w zbieżnym ognisku zderzenia ich kreacji, żeby opowiedzieć o tym, co w życiu wydaje się uniknione poprzez sterowaną intencjonalność, a co jest … no właśnie.. nieuniknione. Jakie przeżycia są tymi, po które zjawiliśmy się w polu grawitacji naszej osobistej przestrzeni? Jak rozpoznać i zaufać temu, co im silniej odsuwane, tym potężniej nas goni, by wypełnić proces stania się treścią naszych doświadczeń? I skąd u nas tak porąbane pragnienia??? I że to niby wszystko miłość jest???? I PO CO MI TO BYŁO????

 

https://www.youtube.com/watch?v=y2RbH08tkVk


Więcej na stronach:
Link do strony Tresury Matixa: http://www.tresuramatrixa.com
Link do facebook’a : http://facebook.com/tresuramatrixa
Link do Human Design : http://atlashd.eu
Link do Soundcloud : https://soundcloud.com/2teasteam

Jeśli czujesz, że ten film dał Ci inspirację i chcesz podzielić się z nami tą energią, możesz to zrobić kupując naszą muzykę na stronie
Bandcamp : https://2teasteam.bandcamp.com/
Pieniądze uzyskane w taki sposób przeznaczamy w całości na organizację i realizację takich materiałów jak ten. MOW 🙂

Podziel się!