3 czerwca Milówka: Zielone Warsztaty w Leśnym Grodzie.

Zdjęcie sprzed 2 lat

Zielone Warsztaty – kolejna odsłona cyklicznych warsztatów poświęconych tematyce ziołolecznictwa.

Fundacja „Leśny Gród”, zaprasza na „Warsztaty Zielarskie” – Milówka, Kolonia Prusów 118 (przedłużenie ulicy Turystycznej)

Jest to dalszy ciąg tej nowej inicjatywy, której celem będzie przekazanie wiedzy na temat ziołolecznictwa. Zapraszamy zainteresowanych do tego wspaniałego zakątka, jakim jest
„Leśny Gród” – miejsce ciszy i spokoju, pełne tysięcy gatunków roślin, w tym również o działaniu leczniczym. Będziemy się starali propagować wiedzę o roślinach i ich sposobach przygotowania i używania, aby ta stara, pełna natury i zdrowia wiedza nie zanikła i stała się udziałem wszystkich chętnych.
Na miejscu będzie można zapoznać się z
wyrobami powstałymi na bazie naturalnych produktów, w unikalnych technologiach konserwacji alkoholem i octem, wyrobów znanych producentów rolnych opierających się tylko i wyłącznie na zdrowych, ekologicznych uprawach.

Prosimy o zgłaszanie udziału – ilość chętnych ograniczona możliwościami lokalowymi, uzależnionymi obecnie też od aury. Warsztaty prowadzone będą cyklicznie, zbieramy również chętnych na następne terminy. Zajęcia odbywać się będą w samym ogrodzie.

Park botaniczny Leśny Gród ma do zaoferowania cichą, spokojną zatopioną w zieleni przestrzeń i pobyt w otoczeniu bogactwa Przyrody, a na dzieci czekają nasze zwierzęta – ozdobne kurki, króliki, kaczuszki, gęsi i owieczki , oraz największa w regionie huśtawka. Do leśnego baru zapraszamy na kawę, herbatę i domowe ciasta.
ZAPRASZAMY!!!

kontakt do organizatorów:

e-mail : lesnygrod.fundacja@gmail.com

Magdalena – 501 293 053
Ewa – 533 777 808

SZCZEGÓŁOWY PLAN WYKŁADÓW

03.06 SOBOTA

10.00 otwarcie Leśnego Grodu
11.00 Warsztaty Zielarskie
Wykłady poprowadzą Ewa Wójcik i Grzegorz Śleziak
W programie:
* zwiedzanie Leśnego Ogrodu
* wykład o leczniczych właściwościach poznanych roślin
* omówienie najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy
* prezentacja unikalnej metody kiszenia ziół
* degustacja nalewek ziołowych
* możliwość skorzystania z porad indywidualnych
18.00 Opcjonalnie ognisko , wspólna zabawa

04.06 NIEDZIELA

10.00 otwarcie Leśnego Grodu
11.00 „Nerka-Partnerka” – Zasady zdrowego i zmotywowanego stylu życia.
Podczas warsztatów uczestnicy otrzymają wiedzę na temat :
– Nerek wg Medycyny Chińskiej -jak o nie dbać, wzmacniać je, a także o tym jak stan zdrowia Nerek wpływa na partnerstwo w związkach oraz odwagę i siłę w życiu
– sekretną wiedzę motywacyjną m.in słowiańską: jak budować partnerstwo w związkach od strony psychologicznej, a także jak komunikować się z samym sobą, z mężem, dziećmi i osobami z poza rodziny aby cieszyć się bezstresowym i szczęśliwym życiem.
– m.in z zakresu: dramatycznego trójkąta Karpmana, analizy transakcyjnej, 5 języków miłości G. Chapmana, oraz ciała bolesnego oraz fałszywego Ja.

Osobą prowadzącą będzie Urszula Sarnecka, która od 10 lat zgłębia wiedzę medycyny dalekiego wschodu jest trenerem VCC i trenerem motywacji i zdrowego stylu życia. Została wyróżniona w 2015 r Srebrnym mikrofonem jako jedyna z Polski i jedna z 8 osób w Europie – za prowadzenie szkoleń motywacyjnych dla międzynarodowej firmy promującej styl życia wg Wellness.

Koszt warsztatów weekendowych to:
1szy dzień – 50zł + 10 zł wstęp do Leśnego Grodu
2gi dzień – 75zł + 10 zł wstęp do Leśnego Grodu

Kochani podajemy namiary na noclegi żebyście mogli zarezerwować sobie już miejsca –
Hotel w Rajczy
https://wrzosrestauracja.wordpress.com/noclegi/


tel. 726 121 995
oraz
Pensjonat u Lucyny w Milówce
tel. 33 863 78 97

Podziel się!