Prawda Prawem – ale czy na pewno nasza prawda? Czy kobieta słowiańska może mieć tylko 1 czy ponad 5?

Prawda Prawem – ale czy na pewno nasza prawda?

Pod artykułem

Jara Wiedza: RASA – Biały czysty ten z początku

Jara Wiedza Rasa

https://bialczynski.pl/2017/04/28/jara-wiedza-rasa-bialy-czysty-ten-z-poczatku/

dodano następujący komentarz do jednej z zamieszczonych tam wypowiedzi cytuję: ” Jak miałaś więcej niż 5 to jesteś ladacznica kobieta słowiańska ma 1″.

Postanowiłem odpowiedzieć na ten wpis szerzej, w związku z tym, że najczęściej rosyjscy Rodzimowiercy promują koncepcję czystości kobiety, różne twierdzenia na temat „męskiego stempla”  na fizyczności kobiecej i na kobiecej duszy (np. przez prawo pierwszej nocy), a także moim zdaniem szowinistyczne męskie podejście do prawa kobiet do swobody życia miłosnego, rozkoszy, wolności seksualnej, czerpania radości ze współżycia. Za tymi twierdzeniami często idą poglądy o tym, że Kobieta Nie Ma Prawa Wolnej Istoty Ludzkiej z Przyrodzenia, że rzekomo nie ona tylko ktoś inny powinien decydować o tym co czyni ona ze swoim ciałem i duszą/duchem. Doszedłem też do wniosku, że ta moja wypowiedź godna jest osobnego wpisu na blogu. Bo wielu Rodzimowierców w Polsce, a też i chrześcijan nie jest w stanie przekroczyć pewnej myślowej bariery związanej z kobiecym aspektem seksualności i kobiecą zdolnością do rodzenia dzieci. Wiem, że to trudne dla mężczyzn pojąć ten aspekt, ale bez tego nigdy nie osiągniemy poziomu Równości między Męskim a Żeńskim Pierwiastkiem, a konsekwencją tejże równości jest Prawo Kobiety do Pełnego Dysponowania Swoją Osobą – tj. Ciałem i Duszą/Duchem.

Kobieta słowiańska może wszystko co jej się zechce, tak jak mężczyzna słowiański. Kobieta Słowiańska za swoje czyny odpowiada przed Sobą, Plemieniem i Bogiem tak jak i mężczyzna słowiański.

Rzecz w tym, żeby kobiety słowiańskiej pod względem wychowania do roli kobiety, wychowania seksualnego, wychowania rodzinnego, zadrużnego, wychowania historycznego i wszelkiego innego wychowania nie programowała szkoła pod egidą zaborców Dziejów Lechii – z pieczęcią Komisji Edukacji Narodowej ufundowanej w Polsce przez Moskwę po rozbiorach Rzeczpospolitej Sz-Lacheckiej, nazywana dzisiaj Ministerstwem Edukacji Narodowej.

Rzecz w tym, żeby Kobiety Słowiańskiej nie programowała też poprzez katolickie/judeo-chrześcijańsko-islamistyczne PROGRAMY NAUCZANIA także szkoła scholastyczna z jej Scholastyczną Komisją Edukacji Międzynarodowej, ufundowana przez Kontrreformackich Jezuitów z Watykanu w Polsce jeszcze wcześniej niż Zabory i Rozbiory, do których Polskę doprowadził zresztą tenże Watykan przez swoich namiestników korporacyjnych w Naszym Kraju. 

Rzecz w tym by Kobieta Słowiańska była od malutkiego, w domu rodzinnym wychowywana w duchu Wiary Przyrodzonej Słowian, Wiary Przyrody, jako Wolny Człowiek, i potem kształcona była w szkołach, które dają jej kontynuację Wolności Myśli i Sumienia. Wtedy bowiem na pewno postępować będzie przez życie w zgodzie z Prawdą i Prawem Przyrodzonym.

Wiele kobiet w Polsce tak postępuje i żyje, ale musiały do tego dochodzić krętymi drogami wyzwalając się z okowów owych Komisji Edukacji. 

 

samopowstala

Pozwole sie niezgodzic, jako kobieta dojrzala, ktora miala wiecej niz 5 mezczyzn w swoim lozu, nie czuje sie bezuzyteczna, jest wrecz przeciwnie, a bzdury o slabosci genetycznej u dzieci mieszanek pochadza ze sredniowiecza, slabosc dzieci pochodzi ze szczepionek, w pierwszej kolejnosci, z trucia chemia, fluorem itd. w drugiej , i w manipulacji szkolno, medialno i kk w trzeciej .

hw

Tu chodzi o zachowanie RODU,jak czesto dzieci z mieszanych zwiazkow maja problem z wlasna torzsamoscia,nie wiedza do jakiej kultury naleza,traca wewnetrzne ja.Mam osobiste obserwacje w tej dziedzinie ,zyje 8000 km dalej gdzie ludnosc od pewnego czasu sie „miesza” i moc problemow -spolecznych ,psychicznych/duchowych,zdrowotnych/cielesnych z tego wynika.Istnieja badania w tym kierunku,postaram sie odszukac lecz beda to pisma w jez.angielskim

zdanowitch

SPRZECIW. W tym filmie odnajduję elementy :scjentologii, eugeniki, „obłędu nacjonalistycznego”.
Przekaz zawarty w tym filmie to zaprzeczenie Prawom Naturalnym. To próba przekucia Praw Naturalnych na własne potrzeby.

Prawda jest prawem

Jak miałaś więcej niż 5 to jesteś ladacznica kobieta słowiańska ma 1

Białczyński

Do Prawda jest prawem

1. Kobieta Słowiańska jest najpierw Wolnym Człowiekiem – Świadomą Istotą Wolną z Przyrodzenia, więc realizuje swój osobisty rozwój w kontakcie z własnym boskim pierwiastkiem w sobie według własnej woli. Nie ludziom oceniać to jakie doświadczenia ona zbiera dla doskonalenia siebie i dla swojego Duchowego Osobistego Wzorca przebywającego cały czas w Rdzeniu Istoty – i dla Świadomości Nieskończonej.

2. Przedstawiony przez Ciebie wzorzec nie jest uniwersalny dla Wszystkich Istot Świadomych. Popatrz na Istoty Wyższe od Człowieka – na Zwierzęta które są znacznie bliżej Boskości i Prawdziwej Miłości, o szczebel bliżej Boga niż Człowiek. Różnie to bywa.

Słowo ladacznica jakiego użyłaś może dotyczyć ciebie w którymś kolejnym wcieleniu Bliższym Boskości Tutaj na Ziemi lub na Wyższym Planie. O Zasadach Wyższych Planów raczej niewiele wiesz – jak my wszyscy. Co tam może Cię spotkać? Przy takim podejściu możesz na Wyższym Planie doznać wielu konfliktów, rozczarowań i mogą się one okazać niezbyt miłe. To samo z wcieleniami na innych PLANetach – Kto wie jakie zasady co do Miłości panują na Enceladusie

3. Rozdawanie Miłości – jeśli to jest Miłość Prawdziwa – To stan bliski boskości bardziej niż Uwielbienie i Umiłowanie samego siebie. Jakie formy przybiera owo Rozdawanie Miłości? – różne. Czasami najprostszą Przyrodzoną związaną z Biologicznym Ziemskim Uwarunkowaniem Istoty Fizyczno-Duchowej jaką jest Człowiek

4. Hasło jakie wygłosiłaś na temat Słowiańskiej Kobiety znam z opowieści Trechlebowa, które czasami są niestety zwykłym bełkotem. Nie bierzmy wzorców przedstawianych przez Trechlebowów i Hiniewiczów za wzorzec Wiary Przyrodzonej Słowian – bo są to łatwo wygłaszane czasami zwyczajnie rasistowskie, megalomańskie rosyjskie brednie, a czasami wręcz propaganda moskiewska o Wyższości Rusów nad Światem i ich Wyższej Moralności Nieskazitelnej, do tego te poglądy skażone są często chrześcijańskim wychowaniem tych ludzi.

Weź też pod uwagę, że nie każda Istota Świadoma przyjmująca formę materialną Człowieka na Ziemi ma tyle szczęścia w życiu żeby doznać od pierwszego razu Szczęścia Prawdziwej Miłości z drugiej strony i sama doznać tego uczucia. Nie każda Kobieta ma to szczęście dotrwać do swojego końca na Ziemi z pierwszym swoim życiowym partnerem. Gdyby była niezdolna do drugiej i trzeciej i czwartej i piątej Miłości to byłoby fatalnym doświadczeniem dla niej samej.

5. Weź też pod uwagę taką prostą zwyczajną rzecz jak doświadczenie. Żeby mieć pewność, że to co przeżywasz jest Najprawdziwszą Jedyną Miłością Twojego Życia – musisz mieć z czym to porównać w swoim doświadczaniu.

Podsumowując – dla mnie osobiście podejście jakie przedstawiłaś ze swojego punktu osobistego rozwoju dzisiaj w tym poście – jest skażone moralnością katolicką/chrześcijańską i niezrozumieniem do końca na czym polega Wolność Prawdziwa drugiego Człowieka, innego niż ty sama oraz Miłość Prawdziwa. Gdy to swoje ograniczenie Przezwyciężysz, będziesz jeszcze bardziej Wolnym Człowiekiem niż jesteś obecnie.

Ale to co napisałem to tylko moje osobiste zdanie które możesz spróbować zrozumieć i poczuć i wyciągnąć z niego coś dla siebie, lecz możesz się nim też zupełnie nie przejmować i trwać przy swoim zdaniu. Twoje Życie na Ziemi To Jest Twoje i Tylko Twoje Osobiste Doświadczenie. I Twoja Droga jest także Tylko Twoja. Tylko Ty Zarządzasz Swoją Osobą i Swoją Drogą.

Ocenianie drugiej osoby i jej życia ze swojego osobistego punktu widzenia jest na pewno Błędem. Walka z jakimiś poglądami to nie walka z osobami i ich drogą życiową oraz ich własnym życiem i doświadczeniem.

Gdybyś wyraziła pogląd: Uważam że miłość przeżywa się tylko raz w życiu z jednym partnerem, a jeśli ktoś ma więcej tych miłości to nie wie na czym polega Miłość Prawdziwa – to walczyłabyś z poglądami a nie z osobą. Wtedy ktoś mógłby z takim poglądem dyskutować z innej pozycji niż ja to tutaj napisałem. Np. mógłby napisać: są różne rodzaje „miłości” Człowieka do Człowieka. Ja osobiście kochałem i miałem w moim życiu więcej kobiet niż jedną. Kochałem je i kocham różnymi rodzajami miłości. Zbierałem też w młodości doświadczenia z wieloma kobietami których nie kochałem i dowiadywałem się tego w trakcie owych związków, jednorazowych, dłuższych i krótszych.

W jaki sposób zbieralibyśmy doświadczenia w tym co jest uważane za Najwyższy Dar Serca – w Miłości – gdybyśmy mogli poznać to uczucie tylko Jeden Raz i dać je Tylko Jednej Osobie?

Dlatego pogańskie kapłanki tak jednoznacznie uznawane przez chrześcijaństwo za prostytutki ( o czym piszę tutaj: https://bialczynski.pl/2017/05/01/baju-baju-czyli-skad-wiadomo-ze-zbior-podan-teogonicznych-slowian-nazywano-baja/) były po pierwsze, Wybrankami Bogów, Dawczyniami Miłości i Przekazicielkami Boskiej Wiedzy – także tej dotyczącej dawania i brania Rozkoszy i Miłości, po drugie zaś Nauczycielkami Miłości i Rozkoszy, po trzecie zaś Przekazicielkami Baji – Wiedy Przyrodzonej i Prawa Przyrodzonego poprzez Tan i Dań. Miłość jest Tanem i Danią – jest Jądrem Człowieczeństwa.

Podziel się!