Jerzy Zięba – Podsumowanie Wiosny Zdrowia oraz jego wystąpienie 02 04 2017 w Katowicach

Jerzy Zięba – Podsumowanie Wiosny Zdrowia oraz jego wystąpienie

jerzy zięba2

Trwa na całego wielka wojna o Wielką Zmianę na wszystkich frontach. Zmieniamy Polskę i jest to proces nie do powstrzymania. Tak jak mówi Jerzy Zięba, nie ma żadnych teorii Jerzego Zięby, są tylko stwierdzenia najwyższej klasy światowych ekspertów medycyny, które on zbiera w System i publikuje jako książki. Tak samo nie ma żadnych teorii Białczyńskiego odnośnie genetyki czy historii przedchrześcijańskiej Polski – Wielkiej Lechii, są tylko zebrane w System stwierdzenia ekspertów światowej nauki publikowane przez Białczyńskiego w książkach oraz Internecie. Jest Mitologia, która nie jest Mitologią Słowian Białczyńskiego, ona tylko zbiera wiedzę z istniejących  źródeł i buduje spójną wizję mitologiczną Wiary Przyrodzonej Słowian w Księdze Tura i Księdze Ruty. 

I znowu niemiecki polskojęzyczny Newsweek, TVN i Michnikowsko-Sorosowski Saloon Warszawki, czołowe gadzinówki i środowiska „europejskie” szkalujące tym razem Jerzego Ziębę (zamiast Szydłowskiego, Bieszka i Białczyńskiego) i Nową Wiedzę, Wielką Zmianę i Wolną Polskę. A wtóruje im w tym PISowskie/POwskie wsteczniackie, tzw. Ministerstwo Zdrowia, funkcjonujące na krótkiej smyczy Światowej Banksterki –  Koncernów Farmaceutycznych,  na łapówkach/grantach uczelnianych/serwilizmie uniwersyteckim, które jest zwykłym Ministerstwem Zbrodni kompromitującym cały polski świat medyczny.

 

Podziel się!

4 komentarze do “Jerzy Zięba – Podsumowanie Wiosny Zdrowia oraz jego wystąpienie 02 04 2017 w Katowicach

  1. Wygląda na to ,że oduczają nas WIEDZY przez uzależnianie od sztucznej żywności,produkowanej w sztucznych warunkach .Dzieci już dziś mają problem z rozpoznawaniem zwierząt domowych i roślin uprawnych,nie mówiąc o zasadach i umiejętności samej uprawy.Wiadomo po co?

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby komentować bez podpisywania i oczekiwania na moderację (od drugiego komentarza).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.