Jerzy Zięba – Odkłamywanie medycyny cd: dr Andrew Wakefield i Wiosna Zdrowia w Katowicach (1 – 2 04 2017)

Odkłamywanie medycyny cd: dr Andrew Wakefield i Wiosna Zdrowia

jerzy zięba2

O kłamstwach kolportowanych przez lobby medyczno-farmaceutyczne w Polsce przed „Wiosną Zdrowia – Jerzy Zięba poleca” w Katowickim Spodku zaplanowanej na 1 – 2 kwietnia 2017 roku.

Niestety rząd PIS tak jak w sprawie medycznej marihuany idzie na pasku tegoż lobby i okłamuje Polaków w sprawie szczepionek i wielu innych kwestiach związanych ze zdrowiem. Minister Zdrowia i Prezydent Duda, który podpisał ustawę o przymusie szczepień, brną w kłamstwa podpowiadane im przez doradców koncernów farmaceutycznych i medyków leczących ludzi w nieskończoność (żerujących w istocie na ludzkiej chorobie), przy pomocy tzw. medycyny akademickiej, ale nie będących w stanie ich wyleczyć skutecznie z najprostszych przypadłości – jak choćby nadciśnienie. 

 

Ministerstwu Zdrowia i Prezydentowi RP  – co dziwne, bardzo zaskakujące – wtórują odwieczni medialni krytykanci PISu tacy jak Gazeta Wyborcza, TVN, Newsweek, RMF, Onet.pl i inne tego typu zagraniczne, polskojęzyczne, banksterskie podmioty medialne na polskim rynku.

wiosna-zdrowia

www.wiosnazdrowia.pl

 

https://www.youtube.com/watch?v=7AGM_1JsaTA

 

Podziel się!