22 12 2016 Witold Gadowski – Czym pachnie w Berlinie? (Ubecja/WSI długie ramię Moskwy)

Czym pachnie w Berlinie? (Ubecja/WSI długie ramię Moskwy)

gadowski

Chociaż nie jestem chrześcijaninem ani tym bardziej katolikiem, a katolickie wtręty w komentarze polityczne nieco mnie drażnią, wiem że sam postępuję podobnie komentując z punktu widzenia rodzimowiercy. Ta drobna niezgodność nie powoduje wcale iż bym nie podzielał w pełni jego oglądu rzeczywistości politycznej. Popieram też twierdzenie Witolda Gadowskiego, że rządowi PIS należy się wsparcie zwykłych Polaków, kiedy przyjdzie w Warszawie czas prawdziwej konfrontacji z Ubecko-Wojskową Agenturą Moskwy i Zadymiarzami Banksterki Polskiej i Światowej. Należy się  PISowi to wsparcie chociażby za to, że chronią nas zgodnie ze swoim zobowiązaniem wyborczym, jak na razie skutecznie, przed zalewem migrantów arabskich z Syrii i innych krajów islamskich, wśród których Koalicja Moskwa-Teheran podsyła nam, Europejczykom, zwyczajnych płatnych morderców i swoich dywersantów mających na celu destabilizację wewnętrzną  krajów UE.

Jak na razie radość i życzenia powodzenia w próbie puczu w Warszawie płynące z Kremla do ubecji i emerytowanych żołnierzy zbrodniczej WSI demonstrującej pod sejmem w obronie „demokracji” okazały się przedwczesne.

 

https://www.youtube.com/watch?v=JJkxBbWOGaM

Tak jak napisałem w kilka godzin po rozpoczęciu tego puczu – jest on śmieszny , żałosny i jedynie kompromituje jego nieudolnych organizatorów. Nie ma najmniejszych szans powodzenia. Zgadzam się też z panem Gadowskim, że wystarczy lekka jazda Solidarności ze Śląska i Małopolski żeby zaorać doszczętnie tę Czerwoną Bandę sprzężoną z Ciepłymi Misiaczkami maskotkami Apostołów Liberalizmu i  NWO. A jeżeli to nie pomoże Polacy wytoczą husarię. Zanim dojdzie do tej ostateczności radziłbym jednak co rozsądniejszym z dzisiejszych tzw. „opozycjonistów” kupić jakieś miłe mieszkanko, albo daczę tam gdzie dzisiaj mieszka pan Janukowycz, bo tylko tam nie sięgnie ich ręka polskiej sprawiedliwości. 

Podziel się!