Fundament Zdrowia i Życia – O Świadomości sterującej biologią Człowieka i Matki Ziemi: Bruce Lipton – Świadomość nad Materią (część 1 i 2)

Fundament Zdrowia i Życia – O Świadomości sterującej biologią Człowieka

FUNDAMENTY Zdrowia i Życia. Oba wykłady trwają ponad 3 godziny i mają dziwacznie mało odsłon na Youtube, jak na tak fundamentalny materiał na temat boskich możliwości człowieka w stosunku do samego siebie – własnego życia i zdrowia oraz możliwości wpływania przez jednostkę na całe środowisko dookoła , na całą RzeczyIstność – w tym środowisko ludzkie, które wszak można uczynić wolnym od jakiejkolwiek choroby, także tej społecznej zwanej banksteryzmem i tej politycznej zwanej wojną.

czerczen malunek z odzieży białego człowieka foto-121

Wizerunek człowieka z Czerczen (Takla Makan) namalowany na odzieży zachowanej w grobowcach Białych Mumii – Czy Człowiek może być nieśmiertelny?

 

Moi Drodzy, Kochani, Przyjaciele, Wszyscy Wolni Ludzie

Przedstawiam wam bardzo ważne wykłady, które są prostym (momentami może nie łatwym w odbiorze, ale prościej się nie da) przekazem najnowszego przełomu w Biologii Molekularnej – w widzeniu Świata i zależności między Świadomością a Materią oraz postrzeganiu wpływu Świadomości na kształtowanie Materii.

O innych dużo głębszych konsekwencjach tego przełomu, przeważnie jeszcze przez ludzi nieuświadamianych i niezauważalnych napiszę już niedługo, jest to bowiem Fundament Wielkiej Zmiany, nie mniej wazny niż fizyka kwantowa, święta geometria, czy filozofia i wiara.

Po przełomie kopernikańskim (Kopernik z Torunia – kultura polska – astronomia – Kosmos, miejsce Ziemi i Słońca we wszechświecie) i kantowskim (Immanuel Kant z Królewca – kultura polska – filozofia – Świadomość nad Materią) i przełomie fizyki kwantowej (rozwinięcie idei kopernikańsko-kantowskiej: świadomość w świecie fizycznym-materialnym, w geometrii i matematyce – Nasim Haramein i inni), jest to kolejny przełom, tym razem w biologii molekularnej, dokonany przez kontynuatorów idei kopernikańsko-kantowskiej – Bruce Liptona i Craiga Mollo. Czynią oni ze świadomości i środowiska człowieka główny instrument sterujący biologią naszych organizmów i kształtujący biologiczny świat dookoła nas.

Wszyscy autorzy tych przełomów widzieli w Świadomości Nieskończonej (Nadświadomość/Nadistota) i Matce Ziemi (środowisko człowieka) Źródło pozwalające rozwiązać większość bolączek Ludzkości. Do tych wymienionych wyżej mistrzów i magów (wielkich mogtów ludzkości) zaliczyłbym też cały ciąg mistrzów szamanizmu i praktyk duchowych – z jakiej by oni nie pochodzili tradycji. Bez wglądu w siebie i samoświadomości nie ma refleksji i nie da się wejść na wyższy poziom samowiedzy.

To ponad trzy godziny słuchania, ale warto tego słuchać wiele, wiele, bardzo wiele razy i wbić sobie to do podświadomości – tak głęboko żeby PRZEPROGRAMOWAĆ SAMEGO SIEBIE, stać się w pełni WOLNYM CZŁOWIEKIEM –  I POZBYĆ SIĘ SZKOLNYCH/RELIGIJNYCH, ARCHAICZNYCH, MATERIALISTYCZNYCH WDRUKÓW (systemu Pan-Niewolnik, feudalizmu duchowego), KTÓRE NIE POZWALAJĄ NAM ŻYĆ ZDROWO I W PEŁNI DOZNAWAĆ PRZYJEMNOŚCI ŻYCIA.

Życie jest Przyjemnością. Mamy wręcz obowiązek BYĆ SZCZĘŚLIWYMI:

JAK KTOŚ POWIEDZIAŁ PIĘKNIE: NIE LĘKAJCIE SIĘ!

JA MÓWIĘ ZA BRUCE LIPTONEM I JEGO USTAMI:

NIGDY, PRZENIGDY – NIE LĘKAJCIE SIĘ NICZEGO! A BĘDZIECIE ZDROWI I SZCZĘŚLIWI AŻ DO KOŃCA ŻYCIA.

 

część 1;https://www.youtube.com/watch?v=qy29WIZxUOU

 

część 2: https://www.youtube.com/watch?v=gRvD7Xtw80Q

 

 

Stres jest przyczyną 99,99% chorób – także choroby zwanej wojną i choroby zwanej BANKSTERYZMEM (System Pan-Niewolnik)!!!

OD NAS SAMYCH zależy wybór pomiędzy POZYTYWEM lub NEGATYWEM.

Podziel się!