Lachim i mk: Czy ONI już tutaj są?

Laxim: Witajcie – na poparcie słów wcześniej wypisanych:

 

Laxim

Pan Ireneusz wyciąga działa, aż dojdzie do wielkich „Bert” jeżeli chodzi o wiedze na temat starożytnego kraju Mlekomedirów. Z sieci usuwane są niewygodne wpisy naukowców, podróżników, a sami strażnicy egipscy próbują niszczyć wiedze, na temat tego – że królestwo synów Ra – założyli osadnicy z Gonur czyli Starej Koliby lub nawet samej Lemurii- rozwinięta wiedza na temat matematyki i astronomii ówczesnej kasty kapłanów (wiedunów) to tak naprawdę samozwańcy, satrapowie, – na logikę – wielu z nich w owych czasach próbowało zjednąc sobie wyznawców – takiego czy owego bóstwa – w zalezności jaki mieli na tym biznes i ile władzy mogli dzierżyć by ten biznes kręcić dostatnie życie kosztem ludzi – to samo Dawid, – ten sam mechanizm – powołując się na bóstwo – stworzyciela – zaczęli jednać ludy i prowadzić je nad przepaść – po drodze wyciągając ile sie da – finał znamy ten ordynarny z XXw a dotyczy dziejów wywózki Polskich Obywateli do Nazistowskich Niemieckich Obozów Zagłady lub ze schyłek na Sybir do łagrów, gdzie grabiono i zabierano nawet podręczny dobytek. Ten proceder oprócz bestialskiej oprawy do zamiłowania nad pastwieniem sie nad Istotą, hołduje prostackiemu zachowaniu do zabierania komuś mienia i godności – co całkowicie oddaje w moim mniemaniu poziom kultury ugro-„germańskiej” lub raczej aszkenaskiej. No cóż dzisiejsi Niemcy ( a bynajmniej lewa strona) to potomkowie owej kasty egipskiej, która pasie się na krwi i pocie Narodów. Dziwne ale coś mi się wydaje, że nie ma co już żałować UE i jej reformować – to jest jak gangrena lub rak w ostatnim stadium rozwoju – leczenie nie ma sensu – a wycięcie go nie przedłuży życia temu bytowi. Czas jednać Braci z krain Slowiańskich aż po Turcje i krainy Skanów, – to będzie przeciwwaga do Imperializmu Sowieckich Naleciałości w Rosji, jak i Banksterki Zachodniej. Chiny są gotowe przejąć rolę prowadzącego peleton. Niestety Zachód na dopingu – juz wątroba i nerki wysiadają, zbyt mało tlenu trafia do mózgu – i mają urojenia, a „Towarzysz z Kremla” za mocno jest trzymany za smycz i w kolczatce aby mógł zmienić swoje a i tym samym Rosji stanowisko co do krain słowiańskich na zachodzie.

mk

Ciekawa uwaga z tą kastą egipską, bo połowa mężczyzn w Zachodniej Europie jest spokrewniona z egipskim faraonem, a konkretnie Tutenkhamonem , konkretnie chodzi tu o R1b1a2, a w tej chwili to ledwo 1pc mieszkańców Egiptu należy do tej haplogrupy, co potwierdza przewijające się gdzieniegdzie teorie o wywędrowaniu pasożytniczej egipskiej kasty faraońskiej do Europy.

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2022313/Up-70-British-men-related-Egyptian-Pharaoh-Tutankhamun.html

Swoją drogą nigdy nie zwróciłem na to uwagi ale Tuten(k)hamon – to inaczej – Tu -Ten – (k)Hamon, może byli zazdrośni i obrali sobie własnego Tu-Tego Hamona/Kamiona/Kamienia ;), a przepraszam nie obrali, tylko wódz ich pasożytniczej kasty po prostu sobie ten tytuł/imię przywłaszczył.

Lachim

Witajcie – na poparcie słów wcześniej wypisanych:

druga strona:

trzecia strona:

 

nie wklejam tego by ośmieszać, ale dlatego, żeby uświadomić wszystkim – i to co Pan Czesław niejednokrotnie mówi, pisze, – Wielka zmiana nastepuje – jak Gwiazda która odrzuca swe zewnętrzne powłoki, i po kolejnej, i kolejnej Przemianie, Zmianie – dochodzimy do jądrą – niebocentyzmu – odrzuca Świadamość Nieskończona kłamstwo, narzedzia które słuzyły do tego aby ludzkość dorosła (jak owoc), system – iluzja, oczyszcza siatkę z kurzu, z pyłu, z plew, i w Erze Wodnika, nastapi potężna Interakcja – gdzie Światło Światów ukaże się po raz pierwszy, zaskoczy tym samym wszystkich tych co z nauki uczynili doktrynę, – i otworze przed wybranymi Bramy Nieba, bramy światów, – to jest zaproszenie do Wielkiej Galaktycznej Rodziny, Ziemia jest ich biblioteką życia, – tak hodują nas, a inni wykorzystywali, każdy z Was tutaj mówi to co czuje, co widzi, – przedstawia swe poglądy, oglądy ( a nie osądy)…. ale w tym wszystkim jest jedno – Wszystko jest jednością, Jedność jest wszystkim. To nie koniecznie oznacza Koniec Ziemi – NIe – koniec dominacji Rasy Panów – Ludzie będą żyć dalej – muszą stworzyć swoją kłódź, będą widzieli efekty swej pracy, – Ci co nami sterują -złamali Prawo Oyca, co z nimi będzie – historia Straszy w mitologii Slowiańskiej – nad wyraz to ilustruje, jesli rasa ludzka zbłądzi jak oni, i w czasie kolejnej Zmiany nie będziemy żyli w rytmie z Matką Ziemią i z Oycem, czeka nas ten sam los, los Istot które nie będą mogły nigdzie przysiaść, osiąść, – wykonując robotę, a nie pracę. To, że Slowianie mają za godło Raroga – ma przypominać, że to co na Niebie , tak i na Ziemi – Prawo Surowe, a Oyciec nas umiłował – ale musimy dorosnąć, aby móc załozyć w innych Światach swe Rody. Cześć i Slawa Przodkom. Pozdrawiam Was wszystkich.

mk

A tymczasem matrix się sypie – ostatnio pojawiło się kilka osobliwych wiadomości/wątków.

Rosja – Putin uchwala zakaz bicia dzieci, a herszt czarnej zarazy w wersji wschodniej buntuje się mówiąc że możliwość bicia dzieci jest rosyjskim prawem/tradycją :O Niedługo później Putin znika… Mocodawcy zabrali go na przeprogramowanie, bo zawiesiła mu się łączność z matrixem???? :)

Juncker daje przemówienie o tym jak to „przywódcy innych planet martwią się o kierunek Unii Europejskiej”. Oczywiście Juncker mógł być zwyczajnie pijany, jak to ponoć często bywa, ale najbardziej kuriozalnym/matrixowym faktem w tej historii jest to, że nikt nic nie prostował, nie komentował, nie zaprzeczał, a przecież jaki to problem oświadczyć, że chciał powiedzieć np. ‚krajów’ a nie ‚planet’?

Po Panama Papers dalszy ciąg historii z Hillary Clinton, gdzie wychodzi już jasno jak słońce jaka to przestępcza szajka zapanowała nad Waszyngtonem, Amerykanie będą chyba mieli już do wyboru albo wygonić tą szajkę i walczyć o wolność, albo sie poddać tej nowej (nie do końca), mafijnej organizacji swojego kraju. Decyzja żeby nie wnosić oskarżenia wobec Clinton to w zasadzie koniec rządów prawa – tak piszą sami Amerykanie… tak swoją drogą wczoraj w nocy niedaleko Dworca Centralnego widziałem gigantyczną reklamę książki pt. Clintonowie – Wszystko na sprzedaż – idealnie na drodze Obamy jak i większości oficjeli przyjeżdżających na szczyt, mistrzowski marketing :)

A no i jeszcze ten szczyt NATO – wygląda bardziej jak zombie-apokalipsa – opustoszałe ulice, policjant co 100m, snajperzy na dachach, naloty ABW w prywatnych mieszkaniach, same atrakcje.

Biały Wilk

http://www.lifebuzz.com/calling/

Magia jednak istnieje… ciarki; ps. czy nie przypomina to w jakiś sposób jodłowania?

mk

Tutaj ciekawy i piękny artefakt z tego okresu z Danii:

http://cudaswiata.archeowiesci.pl/2009/08/wozek-kultowy-z-trundholm/

Białczyński

Pan Pastuszka opublikował ten artykulik w 2009 roku – i co? Czy wyciągnął jakieś wnioski do dzisiaj przez 7 lat, czy też nadal upiera się przy swoim, że żadnej cywilizacji Północy i Królestwa SIS, a tym bardziej Słowian czy Scytów (hg R1a) na Północy 3500 lat temu nie było, i nie tworzyli cywilizacji równej Mykeńskiej, albo wcześniejszej i lepiej zorganizowanej cywilizacji B-Haratu, która została z północy eksportowana do Myken, Egiptu, Małej Azji, Persji i Indii? Nie, pan Pastuszka nie wyciąga żadnych wniosków nawet w 2016 roku – jak i w tym linkowanym tu artykule.

Przecław

Bądźmy dobrej myśli, Unia Europejska na pewno nie zostawi nas samych w obliczu tak ważnego odkrycia archeologicznego…

 

Podziel się!