http://3obieg.pl/anuluj-system!!!

Pozostawiam skuteczność tego typu akcji i sensowność rozbijania systemu tymi metodami, do oceny.Moim zdaniem każdy sposób jest wart podjęcia wysiłku i dokonania próby.

http://3obieg.pl/anuluj-system

To nieprawda, że Polska wymknęła się spod kontroli. Że zajęli ją zgnuśniali urzędnicy, politycy, policjanci, komornicy, czy skorumpowani (w taki, czy inny sposób) sędziowie. Dzisiaj już wiemy co uwiera w Polsce. Wiemy również, jak to zmienić. Ale najpierw plan!

 

Kiedy Tomek Parol startował z serwisem Anuluj Mandat siedziałem na wygodnym fotelu w mieszkaniu na Edmonton Green, północnej dzielnicy Londynu. Byłem pod wrażeniem – skuteczności akcji, dobrego pomysłu i prześwietnej organizacji serwisu, który dzisiaj stoi ością w gardle oszustom żyjącym wyłącznie z niezgodnie z prawem rozdawanych na lewo i prawo mandatów.

– Ale – myślałem wówczas – mandaty, to wierzchołek góry lodowej. Nawet nie to. Przecież to, co wyrzuciło mnie z Polski miało w tytule właśnie Polskę. To reprezentujacy mój kraj urzędnicy, policjanci, komornicy, inspektorzy skarbowi i politycy, którzy wznieśli się tak wysoko ponad zwykłych Polaków, że kiedy pisałem im o rzeczywistym średnim wynagrodzeniu w Polsce, zarzucali mi kłamstwo i manipulację.

Dzisiaj już wiem, że przecież aby pracować za mniej, niż sześć tysięcy złotych miesięcznie, trzeba być durniem albo złodziejem. No cóż, większość moich przyjaciół, prawie cała rodzina świetnie mieści się w tej kategorii.

Dość szybko okazało się, jak bardzo serwis Anuluj Mandat zabolał system i jego psy. W godzinach największej oglądalności telewizja publiczna potrafiła przestrzegać przed korzystaniem z serwisu – ale zawsze zgodnie z naukami Josepha Goebbelsa, nie wymieniając jego nazwy, ani nie pokazując logo.

Będąc na moim angielskim, wielkim gigancie od Polski zastanawiałem się w jaki sposób można poruszyć tysiące tych spraw, o których pisali moi przyjaciele w Trzecim Obiegu. Co zrobić, żeby Anuluj Mandat z jaskółki (nie czyniącej przecież wiosny), stał się zwiastunem burzy, po której Polska będzie krajem, w którym da się i będzie się chciało żyć? Ze wstydem przyznam, że niewiele w tym kierunku uczyniłem. Ale zrobił to Tomek i cała wspaniała ekipa Anuluj Mandat, prawdziwi antysystemowcy, którzy nie tylko wiedzieli, jak przewrócić to, co dzisiaj dzieje się z naszym krajem, ale również, co zaproponować w zamian.

Dzisiaj przedstawiam wam serwis Anuluj System. Narzędzie, które zmienia rzeczywistość, choć rzeczywistość jeszcze do końca nie zdaje sobie z tego sprawy. Narzędzie, które zawsze było i będzie mi bliskie – bo nie jest związane z polityką w żadnym calu.

Anuluj System to Projekt o sile rażenia większej, niż likwidacja filmowego Matrixa.

– Nie zajmujemy sie popieraniem jakiejkolwiek partii politycznej, za to chcemy wiedzieć co najbardziej doskwiera naszym Czytelnikom, jakie są według nich największe “grzechy” tego opresyjnego Państwa – wyjaśnia Tomek Parol, spiritus movens i twórca Trzeciego Obiegu oraz Anuluj System. – 13 postulatów, które publikujemy tam, jest wynikiem naszej korespondencji z Internautami, toczonej na 3obieg.pl i Anuluj-Mandat.pl od 2013 i, często, bezsilności obywateli związanej ze złym prawem bądź z bezkarnym lekceważeniem prawa przez organy i funkcjonariuszy.

Anuluj System pojawia się w najlepszym czasie – właśnie dzisiaj, jak nigdy, politycy rozumieją, jak trudno zostać posłem lub senatorem bez poparcia internautów. Anuluj System to Projekt, który efektem kuli śnieżnej zmieni naszą rzeczywistość, bo pokaże nam, co najbardziej nas boli, gdzie najmocniej naciskać – wszak jeśli uzyskamy masę krytyczną w necie, nie da się nas zatrzymać. To rosnąca właśnie sieć wsparcia przed bandytami w mundurach, togach czy za biurkiem w oparciu o aktywnych i odważnych.

Dlatego zapraszam Was do serwisu – bądźcie jego częścią. Głosujcie na największe problemy, dzielcie się pomysłami. Nie pozwólcie, żeby choć jedna osoba skrzywdzona przez system została pozostawiona sama sobie.

Skoro możemy anulować system, to zróbmy to do jasnej cholery, bo to nasze życie i jest tego warte. Drugiego nie dostaniemy.

https://www.anuluj-system.pl/

 

Celny wpis spod artykułu na temat Niemiec – jako państwa legalnego i państwa prawa oraz systemu „demokratycznego” Niemiec:

gaianer

Panie Pawle, z całym szacunkiem (za akcję obrony przed bezprawiem mandatowym.. i w ogóle – wiele energii z Pana strony..), ale… jak niby wyobraża Pan sobie kopanie się z tym dosyć wielkim już koniem, który obrasta w tłuszcz już od 1938-go roku właściwie, a od 45-go – już całą juda-NKWD-wską gębą, że trzecie tego szajsu pokolenie już bryluje nam wesoło na “salonach” i pali świeczki chanukowe w oknach Belwederu ?… Przecież oni mają nie tylko większą pałę, ale mają wszelkie możliwe pały “i co nam zrobisz ?..” Chce Pan się powoływać na jakieś PRAWO może, jak w przypadku mandatów i radarów ?.. Przecież oni mają prawo głęboko w dużym poważaniu ?…
Nawet w warunkach niemieckich, w tej tak zwanej Bundes Republik Deutschland (GmbH..)
NIC nie można zrobić, pomimo, że CAŁY SYSTEM tam, CAŁE PAŃSTWO, jest bezprawne od roku 1953 …
Tu pierwszy z brzegu link:
http://www.david-kirberich.de/blog/2011/02/hrb-51411-ist-die-brd-eine-gmbh/
A Niemcy są wasalem USA (aliantów), bo wojna dla Niemiec się NIE skończyła, bo nigdy nie było aktu kapitulacji i nigdy nie skończyła się OKUPACJA Niemiec przez Aliantów ?..
Bezprawne są obywatelstwa Niemiec, dowody osobiste, Bundestag, rząd Niemiec i wszystkie władze tego państwa do samego dołu.. WSZYSTKIE wydawane przez władze przepisy, nakazy, ukazy, zakazy i regulacje.. NIE TYLKO mandaty…
I CO Z TEGO ?????… :)
Sieć niemiecka jest pełna nawet konkretnych INSTRUKCJI postępowania prawnego, całe przykłady korespondencji ( z władzami ROSYJSKIMI, jako przedstawicielem WŁADZY OKUPACYJNEJ NIEMIEC..), w celu likwidacji poddania istniejącemu, faszystowskiemu systemowi terroru, zwanemu “państwo niemieckie”, a na to miejsce – powrotu do PRAWDZIWEGO obywatelstwa niemieckiego, jeszcze sprzed Adolfa, gdy Niemcy były jeszcze państwem SUWERENNYM, a nie FIRMĄ GmbH, zarejestrowaną w AMERYKAŃSKIM rejestrze firm, z numerem, prezesem i siedzibą…
TO JEST dopiero punkt wyjściowy do działań wolnościowych, nie sądzi Pan, Panie Pawle ? :) ..
I CO Z TEGO ???… Rządząca Niemcami banda pajaców, na sznurkach wiadomo czyich, TAK SAMO traktuje jak bydło Niemców, jak adekwatna banda w Judalandzie – traktuje polskich gojów…
JAK Pan chce z tą wszechobecną mafią walczyć, gdy Panu nie wolno nawet używać swobodnie wielu słów, nawet tak “słabych”, jak ja powyżej ? :) .. Bo Panu po prostu zamkną tę piaskownicę ? :) ..

Daj Pan Spokój, Panie Pietkun… Albo pomyślę,. że Pana zadaniem jest KANALIZACJA nastrojów, oraz zgromadzenie OPOZYCJONISTÓW w jednym worku, żeby łatwiej ich było zgarniać potem :) ..

Pozdrawiam, przykro mi za powyższe słowa, ale niestety :(

P.S. Zwracam uwagę, że również i dla Polski wojna nigdy się nie skończyła…
BO RÓWNIEŻ BRAK AKTU POKOJOWEGO !!!!!…
I że granice na Odrze i Nysie są FIKCJĄ…
Ale istniejące status quo (i narastające, z coraz szybciej rosnącymi, coraz dłuższymi pejsami..),
jest nie do ruszenia, sorry, Panie Pietkun…
Polski już po prostu NIE MA.. Jest tylko Druga Ziemia Obiecana i Drugi Israel…
Dla Polaków tam miejsca nie ma..
Zarówno do linii Wisły, jak i OD linii Wisły…
Teraz to już można zacząć może dekorować drzewa polskimi reprezentantami z Wiejskiej i wszystkich szczebli do samego dołu…
A i nawet to – już w niczym, nie pomoże…
Zapomniał Pan, że “polski” Knessejm klepnął niedawno błyskawicznie ustawę o “braterskiej pomocy” ? :) .. Że nie tylko Lech Kaczyński był zdrajcą stanu, za który WINNA BYĆ kara śmierci (dlatego ją zniesiono..), lecz tak jeszcze z parę tysięcy “polskich” urzędników i “byznesmenów”, NIE tylko doktor Kulczyk i jego telekomunikacyjna i autostradowa rodzinka…
To nie będzie nawet Bundeswehra, która wjedzie do nas w braterską pomocą…
Nawet nie helikoptery z komandosami z niedalekiego w końcu Isra-hella…
Siły “pokojowe” w Polsce JUŻ dawno SĄ i cały czas dojeżdżają nowe…
Na granicę z Ukrainą, póki co… Wspomogą profesjonalnie rodzime bandy czarnych mundurków, naćpanych amfetaminą, trzymane po obozach szkoleniowych w BOR-ach różnych…
Jasne. To furda – naprzeciw TŁUMÓW ludzi ze zwykłymi kosami, pomimo nowoczesnych broni przeciw tłumowi, jakie niedawno zakupiono za naszą kasę, na wyposażenie tego bandziorstwa…
Ale tych ludzi ktoś musiałby ZJEDNOCZYĆ…
Poza tym – JACY “ludzie” ?… Ten debilny motłoch, jaki pozostał w Kraju, nie mogący żyć bez Telewizorni, Michnika, Disco-polo i piwa ?.. Radiomaryjnych Czcicielek Braci Kaczyńskich ?
Z KIM chce Pan podejmować działania ? :) ..
ZE MNĄ – TEŻ już nie….
JA – na żadne barykady już nie pójdę…
Wolę się poprzyglądać z bezpiecznych pozycji :)

Czuwaj ! :)

 

 

  • pablo3

    oby ta inicjatywa przyniosla wymierne efekty. w Polsce, w swiadomosci zwyklych ludzi, wiele zmienia sie na lepsze, wiec moze to byc kolejny krok w kierunku samoistnej naprawy systemu. ale ciezko mi sobie wyobrazic, ze tak wielka zmiana, nastapi bez wiekszych zawirowan. dlatego, podchode do tego z lekka rezerwa.

    Odpowiedz
  • HD HD

    Jako dość aktywny uczestnik jedynego w ciągu trwania III RP buntu obywatelskiego, który przyniósł efekt (co prawda jakieś 65% żądań, ale zawsze to coś) przypominam, że do co najmniej dwóch punktów potrzebna jest zmiana Konstytucji. Natomiast żądanie publikowania deklaracji majątkowych przez osoby decyzyjne w administracji jest chybione. Posłowie (a więc ministrowie w 99,999%) muszą, samorządowcy i pracownicy samorządów również. Musimy żądać deklaracji sędziowskich, prokuratorskich i komorniczych. Podatki przy tak rozbuchanej administracji są koniecznością – inaczej ruch będzie miał p-ko sobie circa 6.000.000 przeciwników, i to zdeklarowanych (urzędnicy wraz z rodzinami i ich znajomi).
    Wyżej umieszczone hasła kojarzą mi się za bardzo z komuszą “walką o lepsze jutro”. Tymczasem my musimy walczyć o lepsze popołudnie, a nawet o lepsze od 15.30 do 17.00. ????

 

 

 

 

Podziel się!